Ухвала
від 23.10.2019 по справі 915/676/18
ПІВДЕННО-ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ПІВДЕННО-ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД


У Х В А Л А

про поновлення

23 жовтня 2019 року м. ОдесаСправа № 915/676/18 Колегія суддів Південно-західного апеляційного господарського суду у складі:

Головуючого судді : Ярош А.І.

суддів: Принцевської Н.М., Разюк Г.П.

по розгляду апеляційних скарг військового прокурора Миколаївського гарнізону та Квартирно-експлуатаційного відділу міста Миколаїв

на рішення Господарського суду Миколаївської області від 21.12.2018р. (суддя М.В. Мавродієва)

у справі № 915/676/18

за позовом Заступника військового прокурора Миколаївського гарнізону в інтересах держави в особі

1) Міністерства оборони України

2) Квартирно-експлуатаційного відділу міста Миколаїв

до відповідача : Товариства з обмеженою відповідальністю «ДАР ЛТД» ,

третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача: Товариство з обмеженою відповідальністю «СтройІнвест»

про : зобов`язання усунути перешкоди в користуванні майном - 27/100 частки земельної ділянки, шляхом зносу самовільно побудованих споруд на зазначеній земельній ділянці,

В С Т А Н О В И В :

В провадженні колегії суддів Південно-західного апеляційного господарського суду у складі судді-доповідача Ярош А.І., суддів Принцевської Н.М., Разюк Г.П. знаходяться апеляційні скарги військового прокурора Миколаївського гарнізону та Квартирно-експлуатаційного відділу міста Миколаїв на рішення Господарського суду Миколаївської області від 21.12.2018р. у справі №915/676/18.

Ухвалою Південно-західного апеляційного господарського суду від 11.06.2019 року зупинено апеляційне провадження у справі №915/676/18 до отримання правового висновку Великої Палати Верховного Суду по справі №587/430/16-ц.

З Єдиного державного реєстру судових рішень вбачається, що 02.10.2019 року опубліковано постанову Великої Палати Верховного Суду від 26 червня 2019 року у справі № 587/430/16-ц.

Відповідно до ст. 230 Господарського процесуального кодексу України провадження у справі поновлюється за клопотанням учасників справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення. Про поновлення провадження у справі суд постановляє ухвалу.

Враховуючи вищевикладене, судова колегія Південно-західного апеляційного господарського суду вважає за необхідне поновити провадження у справі №915/676/18 за апеляційними скаргами військового прокурора Миколаївського гарнізону та Квартирно-експлуатаційного відділу міста Миколаїв на рішення Господарського суду Миколаївської області від 21.12.2018р. та призначити апеляційну скаргу до розгляду у судовому засіданні.

Керуючись статтями 230, 232-235, 281 Господарського процесуального кодексу України, Південно-західний апеляційний господарський суд

У Х В А Л И В:

1. Поновити апеляційне провадження у справі №916/676/18 за апеляційними скаргами військового прокурора Миколаївського гарнізону та Квартирно-експлуатаційного відділу міста Миколаїв на рішення Господарського суду Миколаївської області від 21.12.2018р. з 25.11.2019 року.

2. Розгляд справи №916/676/18 призначити на 26 листопада 2019 року о 12-30 год.

3. Запропонувати учасникам справи надати письмові пояснення по справі з урахуванням висновків, викладених у постанові Великої Палати Верховного Суду від 26 червня 2019 року у справі № 587/430/16-ц.

4. Судове засідання відбудеться у приміщенні апеляційного господарського суду за адресою: м. Одеса, пр. Шевченка, 29, зал судових засідань №7 , тел. (0482) 301-431, Електронна адреса судді - yarosh@swag.court.gov.ua .

5. Адвокати, законні представники сторін повинні мати паспорт, довіреність, документ, що посвідчує службове становище.

6. Неявка сторін або інших учасників справи, належних чином повідомлених про дату час і місце розгляду справи, не перешкоджає розгляду справи.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не підлягає оскарженню в касаційному порядку.

Головуючий суддя А.І. Ярош

Суддя Н.М. Принцевська

Суддя Г.П. Разюк

СудПівденно-західний апеляційний господарський суд
Дата ухвалення рішення23.10.2019
Оприлюднено25.10.2019
Номер документу85142707
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —915/676/18

Постанова від 25.11.2019

Господарське

Південно-західний апеляційний господарський суд

Ярош А.І.

Ухвала від 23.10.2019

Господарське

Південно-західний апеляційний господарський суд

Ярош А.І.

Ухвала від 11.06.2019

Господарське

Південно-західний апеляційний господарський суд

Ярош А.І.

Ухвала від 28.05.2019

Господарське

Південно-західний апеляційний господарський суд

Ярош А.І.

Ухвала від 06.05.2019

Господарське

Південно-західний апеляційний господарський суд

Ярош А.І.

Ухвала від 06.05.2019

Господарське

Південно-західний апеляційний господарський суд

Ярош А.І.

Ухвала від 23.04.2019

Господарське

Південно-західний апеляційний господарський суд

Ярош А.І.

Ухвала від 03.04.2019

Господарське

Південно-західний апеляційний господарський суд

Ярош А.І.

Ухвала від 04.03.2019

Господарське

Південно-західний апеляційний господарський суд

Ярош А.І.

Ухвала від 04.03.2019

Господарське

Південно-західний апеляційний господарський суд

Ярош А.І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні