Справа №463/5310/19
Провадження №1-кс/463/5010/19
У Х В А Л А
14 листопада 2019 року Личаківський районний суд м. Львова
Слідчий суддя ОСОБА_1 , з участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , розглянувши скаргу Приватного підприємства «Фабрика дитячих меблів», ОСОБА_3 , ОСОБА_4 на постанову про відмову у визнанні потерпілим та зобов`язання до вчинення дій, -
ВСТАНОВИВ:
ПП «Фабрика дитячих меблів», ОСОБА_3 , ОСОБА_4 звернулися до слідчого судді зі скаргоюна постанову слідчого Першого слідчого відділу слідчого управління Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Львові ОСОБА_5 від 24 жовтня 2019 року про відмову у визнанні потерпілими у кримінальному провадженні за №42017091090000032 від 19 грудня 2017 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 367 КК України. Просять скасувати вказану постанову та зобов`язати слідчого повторно розглянути заяву від 24 липня 2019 року про визнання їх потерпілими у вказаному кримінальному провадженні.
В судове засідання особи, які звернулися зі скаргою, не з`явились, подали заяву про залишення скарги без розгляду.
Представник органу досудового розслідування в судове засідання не з`явився, хоча належним чином був повідомлений про час і місце судового розгляду.
За таких обставин, слідчий суддя вважає за можливе вирішити питання про залишення скарги без розгляду у відсутності учасників процесу.
У відповідності до вимог ч. 6 ст. 9 КПК України у випадках, коли положення цього Кодексу не регулюють або неоднозначно регулюють питання кримінального провадження, застосовуються загальні засади кримінального провадження.
Відповідно до вимог ч. 1 ст. 22 КПК України кримінальне провадження здійснюється на основі змагальності, що передбачає самостійне обстоювання стороною обвинувачення і стороною захисту їхніх правових позицій, прав, свобод і законних інтересів засобами, передбаченими цим Кодексом.
Згідно з ч. 1, 3 ст. 26 КПК України сторони кримінального провадження є вільними у використанні своїх прав у межах та у спосіб, передбачений цим Кодексом. Слідчий суддя, суд у кримінальному провадженні вирішують лише ті питання, що винесені на їх розгляд сторонами та віднесені до їх повноважень цим Кодексом.
Таким чином, з огляду на особливість інституту оскарження рішень, дій чи бездіяльності слідчого, прокурора під час досудового розслідування, яка полягає, зокрема, у тому, що прийняте слідчим суддею рішення може мати вплив на подальший хід досудового розслідування, вважаю, що клопотання слід задовольнити, а скаргу залишати без розгляду, що не позбавляє осіб, які подали скаргу, права на повторне звернення з такою до суду.
Керуючись вимогами статей 303, 306, 307, 309, 372 КПК України, -
ПОСТАНОВИВ:
скаргу Приватного підприємства «Фабрика дитячих меблів», ОСОБА_3 , ОСОБА_4 на постанову про відмову у визнанні потерпілим та зобов`язання до вчинення дій залишити без розгляду.
Ухвали набирає законної сили з моменту її оголошення.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя: ОСОБА_1
Суд | Личаківський районний суд м.Львова |
Дата ухвалення рішення | 14.11.2019 |
Оприлюднено | 21.02.2023 |
Номер документу | 85635747 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов'язаної з наданням публічних послуг Службова недбалість |
Кримінальне
Личаківський районний суд м.Львова
Стрепко Н. Л.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні