Ухвала
від 24.12.2019 по справі 754/460/19
ДЕСНЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

2-во/754/339/19

Справа № 754/460/19

У Х В А Л А

Іменем України

24 грудня 2019 року суддя Деснянського районного суду м. Києва Зотько Т. А., розглянувши заяву представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Удовиченка Д. Г. про виправлення описки в тексті рішення суду по справі за позовом ОСОБА_1 до Київського державного підприємства геодезії, картографії, кадастрових та геоінформаційних систем Київгеоінформатика про стягнення середнього заробітку за весь час затримки розрахунку при звільненні, -

В С Т А Н О В И В:

28 жовтня 2019 заочним рішенням Деснянського районного суду м. Києва позовні вимоги ОСОБА_1 про стягнення середнього заробітку за весь час затримки розрахунку при звільненні - задоволено.

Стягнуто з Київського державного підприємства геодезії, картографії, кадастрових та геоінформаційних систем Київгеоінформатика , на користь ОСОБА_1 , суму середнього заробітку за весь час затримки розрахунку при звільненні у загальному розмірі 101172,15 грн. та витрати по сплаті судового збору у розмірі 768,40 грн.

19.12.2019 представник позивача ОСОБА_1 - адвокат Удовиченко Д. Г. подав до суду заяву про виправлення описки у судовому рішенні, а саме: не вірно зазначений РНОКПП позивача ОСОБА_1 .

Відповідно до ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень. Заява про внесення виправлень розглядається протягом десяти днів після її надходження. Ухвала про внесення виправлень надсилається всім особам, яким видавалося чи надсилалося судове рішення, що містить описки чи арифметичні помилки.

Питання виправлення описки вирішено без повідомлення учасників справи.

Вивчивши матеріали цивільної справи, судом встановлено, що при виготовлені тексту заочного рішення було допущено описку в частині РНОКПП позивача, а саме зазначено РНОКПП - НОМЕР_1 замість РНОКПП - НОМЕР_2 .

Описка - це помилки, зумовлені неправильним написанням слів, цифр тощо (пропуск літери, цифри, їх перестановка, помилки у написанні складених чисел тощо). Виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер, а саме: написання прізвищ та імен, адреси, найменування спірного майна, зазначення дати і строків тощо.

Виходячи з правової позиції Верховного Суду України, суд може виправити лише ті описки або арифметичні помилки, яких він сам припустився.

На підставі викладено, приходжу до висновку про необхідність виправлення вказаної описки.

Керуючись ст.ст. 269, 353-356, ЦПК України, суд,

У Х В А Л И В:

Виправити описку в резолютивній частині тексту заочного рішення Деснянського районного суду м. Києва від 28.10.2019 року зазначивши:

..Стягнути з Київського державного підприємства геодезії, картографії, кадастрових та геоінформаційних систем Київгеоінформатика , (місцезнаходження: м. Київ, вул.Попудренка, 54, код ЄДРПОУ:19028917) на користь ОСОБА_1 , (РНОКПП - НОМЕР_2 , місце проживання: АДРЕСА_1 ) суму середнього заробітку за весь час затримки розрахунку при звільненні у загальному розмірі 101172,15 грн. та витрати по сплаті судового збору у розмірі 768,40 грн..... .

В іншій частині заочне рішення залишити без змін.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Апеляційна скарга подається до Київського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.

У разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Учасник справи, якому ухвала суду не була вручені у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження: на ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Відповідно до підпункту 15.5 пункту 1 Розділу ХІІІ Перехідні положення Цивільного процесуального кодексу України до початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні скарги подаються учасниками справи через Деснянський районний суд міста Києва.

Суддя:

СудДеснянський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення24.12.2019
Оприлюднено25.12.2019
Номер документу86582455
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —754/460/19

Ухвала від 24.12.2019

Цивільне

Деснянський районний суд міста Києва

Зотько Т. А.

Рішення від 28.10.2019

Цивільне

Деснянський районний суд міста Києва

Зотько Т. А.

Рішення від 28.10.2019

Цивільне

Деснянський районний суд міста Києва

Зотько Т. А.

Ухвала від 11.07.2019

Цивільне

Деснянський районний суд міста Києва

Зотько Т. А.

Ухвала від 11.07.2019

Цивільне

Деснянський районний суд міста Києва

Зотько Т. А.

Ухвала від 06.05.2019

Цивільне

Деснянський районний суд міста Києва

Зотько Т. А.

Ухвала від 07.03.2019

Цивільне

Деснянський районний суд міста Києва

Зотько Т. А.

Ухвала від 15.01.2019

Цивільне

Деснянський районний суд міста Києва

Зотько Т. А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні