РІВНЕНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
24 грудня 2019 року м. Рівне №460/2858/18
Рівненський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Комшелюк Т.О., розглянувши матеріали адміністративної справи за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю - фірми "Укрресурс" до Головного управління ДФС у Рівненській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення,
В С Т А Н О В И В :
У провадженні Рівненського окружного адміністративного суду перебувала на розгляді адміністративна справа № 460/2858/18 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю - фірми "Укрресурс" (далі - позивач) до Головного управління ДФС у Рівненській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення.
Рішенням суду від 15 квітня 2019 року позовну заяву ТзОВ - фірми "Укрресурс" задоволено повністю, а саме: визнано протиправним та скасувано податкове повідомлення-рішення Головного управління ДФС у Рівненській області від 2 листопада 2018 року № 00101111401; стягнуто на користь ТзОВ - фірми "Укрресурс" за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління ДФС у Рівненській області судовий збір в сумі 16960,87грн.
2 грудня 2019 року позивачу виданий виконавчий лист в даній справі в частині стягнення на його користь судового збору.
23 грудня 2019 року позивач подав до суду заяву про виправлення описок у вказаних вище рішенні суду та виконавчому листі. Вказану заяву обґрунтовує тим, що при виготовленні рішення у справі № 460/2858/18 судом допущено описку при зазначені прописом суми судового збору, який належить стягнути на користь позивача, а саме: замість "шістнадцять тисяч дев`ятсот шістдесят грн 87 коп." зазначено "шістнадцять тисяч дев`ятсот шістдесят грн 00 коп.". В подальшому, аналогічна помилка була допущена судом при видачі виконавчого листа у справі № 460/2858/18.
Відповідно до частин першої, другої статті 253 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України), суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні. Питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження.
Враховуючи відсутність потреби заслуховувати пояснення учасників справи, суд прийшов до висновку про розгляд заяви позивача в частині виправлення описки в судовому рішенні в порядку письмового провадження.
Розглянувши заяву позивача у названій частині, суд зазначає наступне.
Судом встановлено, що при виготовленні повного тексту рішення суду від 15 квітня 2019 року в адміністративній справі № 460/2858/18, судом допущена описка при зазначенні прописом суми судового збору, що належить стягнути на користь позивача, а саме: в абзаці третьому резолютивної частини рішення зазначено зазначено "шістнадцять тисяч дев`ятсот шістдесят грн 00 коп." замість "шістнадцять тисяч дев`ятсот шістдесят грн 87 коп.".
Вказане підтверджується мотивувальною частиною рішення суду, а також наявною в матеріалах справи копією платіжного доручення від 16 листопада 2018 року № 355, згідно з якою позивачем був сплачений судовий збір в сумі 16960,87грн.
За наведених обставин, вказана вище описка підлягає виправленню, а заява позивача у відповідній частині до задоволення.
Керуючись статтями 243, 248, 253, 256 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
У Х В А Л И В :
Заяву Товариства з обмеженою відповідальністю - фірми "Укрресурс" в частині виправлення описки в судовому рішенні задовольнити.
Виправити, не змінюючи при цьому змісту та суті судового рішення, описку, допущену в рішенні Рівненського окружного адміністративного суду від 15 квітня 2019 року в адміністративній справі № 460/2858/18, зазначивши в абзаці третьому резолютивної частини рішення суду прописом суми судового збору, що належить стягнути на користь Товариства з обмеженою відповідальністю - фірми "Укрресурс", "шістнадцять тисяч дев`ятсот шістдесят грн 87 коп." замість "шістнадцять тисяч дев`ятсот шістдесят грн 00 коп.".
Ухвала, постановлена судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, під час розгляду справи в письмовому провадженні, набирає законної сили з моменту її підписання суддею (суддями).
Ухвала може бути оскаржена. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення. Апеляційна скарга подається до Восьмого апеляційного адміністративного суду через Рівненський окружний адміністративний суд.
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини ухвали суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Суддя Комшелюк Т.О.
Суд | Рівненський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 24.12.2019 |
Оприлюднено | 26.12.2019 |
Номер документу | 86612898 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Рівненський окружний адміністративний суд
Комшелюк Т.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні