Носівський районний суд чернігівської області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяРІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
(вступна та резолютивна частини)
08 січня 2020 року місто Чернігів
Справа №751/7166/19
Провадження №2/751/44/20
Н о в о з а в о д с ь к и й р а й о н н и й с у д м і с т а Ч е р н і г о в а
в складі: головуючого - судді Маслюк Н. В.
секретаря судового засідання Дасюк Н. В.
учасники справи:
позивач - ОСОБА_1
відповідач - Чернігівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського
представник позивача - ОСОБА_2
представник відповідача - Мірошниченко Оксана Андріївна
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Чернігова в порядку спрощеного позовного провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського про визнання протиправним та скасування наказу, поновлення на роботі та відшкодування моральної шкоди,
Встановив:
Зважаючи на складність справи, суд вважає за необхідне проголосити його вступну та резолютивну частини.
Згідно ст. 259 ЦПК України, складання повного рішення відкладається на п`ять днів до 13 січня 2020 року.
Керуючись ст. ст. 12, 19, 42, 81, 89, 206, 259, 263, 265, 274-279, 354, 355 ЦПК України, КЗпП, суд -
Вирішив:
У задоволенні позовних вимог ОСОБА_1 до Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського про визнання протиправним та скасування наказу, поновлення на роботі та відшкодування моральної шкоди - відмовити повністю.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського 5 000 (п`ять тисяч) грн у відшкодування витрат на професійну правничу допомогу.
На рішення суду може бути подана апеляційна скарга до Чернігівського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня складання повного судового рішення. Учасник справи, якому рішення суду не було вручено у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження рішення суду, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
Позивач - ОСОБА_1 (місце проживання: АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 )
Відповідач - Чернігівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського (місцезнаходження: вул. Слобідська, буд.83 м. Чернігів, 14021, код ЄДРПОУ 02139222)
Суддя Н. В. Маслюк
Суд | Носівський районний суд Чернігівської області |
Дата ухвалення рішення | 08.01.2020 |
Оприлюднено | 09.01.2020 |
Номер документу | 86780318 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Новозаводський районний суд м.Чернігова
Маслюк Н. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні