Номер провадження: 22-ц/813/5696/20
Номер справи місцевого суду: 520/13945/15-ц
Головуючий у першій інстанції Васильків О. В.
Доповідач Ващенко Л. Г.
ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
УХВАЛА
24.02.2020 року м. Одеса
Одеський апеляційний суд, одноособово суддя Ващенко Л.Г., розглянувши матеріали справи за позовом Публічного акціонерного товариства МТБ БАНК до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , Товариства з обмеженою відповідальністю Форвард про стягнення заборгованості за кредитним договором та за зустрічною позовною заявою ОСОБА_2 до Публічного акціонерного товариства МТБ БАНК , треті особи - ОСОБА_1 , Товариство з обмеженою відповідальністю "Форвард", про визнання договору поруки припиненим,
в с т а н о в и л а :
Рішенням Київського районного суду м. Одеси від 20.12.2019 року позовні вимоги задоволено.
30.01.2020 року представник ПАТ МТБ Банк подав апеляційну скаргу на рішення суду першої інстанцїі від 20.12.2019 року.
19.02.2020 року до Одеського апеляційного суду надійшли матеріали цивільної справи, які оформлені неналежним чином і тому підлягають поверненню для дооформлення, виходячи з наступного.
Відповідно до Інструкції з діловодства в місцевих та апеляційних судах України: усі аркуші у справі (матеріалах кримінального провадження) нумеруються з дотриманням таких правил: аркуші внутрішнього опису документів справи нумеруються окремо; якщо при нумерації аркушів допущено велику кількість помилок, то аркуші нумеруються заново, при цьому старі номери закреслюються однією похилою рискою, а не виправляються; при невеликій кількості помилок нумерація аркушів виправляється таким чином: на не пронумерованих аркушах проставляється номер попереднього аркуша з додаванням букв згідно з українським алфавітом ("а", "б", "в", "г", "ґ" і далі), а при повторенні одного номера на кількох розміщених поруч аркушах додаються букви "а", "б", "в", "г", "ґ" і далі відповідно до кожного номера аркуша, починаючи з другого. Усі помилки та виправлення в нумерації зазначаються у засвідчувальному написі, а саме: цифрами і літерами - кількість пронумерованих аркушів, наявність літерних номерів аркушів, фотокарток, конвертів, інші особливості. Судові справи з великою кількістю документів формуються в окремі томи з кількістю аркушів не більше 250. У кожній судовій справі складається опис документів у справі.
Опис документів може бути здійснено чи розпочато на лівому внутрішньому боці обкладинки справи. До опису документів під номерами в порядку їх зростання вноситься інформація про кожний документ (конверт), підшитий у справі, у порядку їх розміщення. Обов`язково зазначається, оригінал чи копію документа підшито, порядкові номери аркушів, присвоєні відповідному документу (конверту). Опис матеріалів оскарження ухвали підписує суддя та відповідальна особа суду, яка формує матеріали оскарження ухвали. Апеляційна (касаційна) скарга разом з матеріалами оскарження ухвали надсилається до відповідного суду у встановленому чинним законодавством порядку.
Відділом діловодства та обліку звернень громадян Одеського апеляційного суду складено акт від 19.02.2020 року про те, що при здійсненні огляду та перевірки повноти підшивання матеріалів виявлено такі недоліки: кількість аркушів у 2 томі цивільної справи перевищує 250 аркушів.
Крім того слід звернути увагу на наступне:
- опис матеріалів справи підписано лише секретарем судового засідання (у порушення розділу VII Інструкції з діловодства в місцевих та апеляційних судах України);
-до матеріалів цивільної справи додано копії фінансових документів (кредитного договору, платіжних доручень та інших документів), які не підшиті до матеріалів справи, у зв`язку з чим неможливо визначити належність зазначених документів до матеріалів цивліьної справи № 520/13945/15;
- том 1 цивільної справи неохайно оформлений (обкладинка розірвана).
Згідно із частиною 3 статті 365 ЦПК України, якщо під час вивчення матеріалів справи суд виявить нерозглянуті зауваження на правильність і повноту фіксування судового процесу технічними засобами, нерозглянуті письмові зауваження щодо повноти чи неправильності протоколу судового засідання, невирішене питання про ухвалення додаткового рішення, суд постановляє ухвалу із зазначенням строку, протягом якого суд першої інстанції має усунути недоліки.
Визначений ч. 3 ст. 365 ЦПК України перелік недоліків справи, за яких остання підлягає поверненню до суду першої інстанції, не є вичерпним.
За таких обставин, дана цивільна справа не може бути розглянута апеляційним судом і підлягає поверненню до суду першої інстанції для належного оформлення.
Керуючись ст. 365 ЦПК України, суддя, -
у х в а л и ла :
Справу за позовом Публічного акціонерного товариства МТБ БАНК до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , Товариства з обмеженою відповідальністю Форвард про стягнення заборгованості за кредитним договором та за зустрічною позовною заявою ОСОБА_2 до Публічного акціонерного товариства МТБ БАНК , треті особи - ОСОБА_1 , Товариство з обмеженою відповідальністю "Форвард", про визнання договору поруки припиненим - повернути до Київського районного суду м. Одеси для вирішення питання про усунення виявлених недоліків в оформленні справи.
Встановити строк для усунення недоліків до 10 березня 2020 року.
Ухвала оскарженню в касаційному порядку не підлягає.
Суддя Одеського апеляційного суду Л.Г. Ващенко
Суд | Одеський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 24.02.2020 |
Оприлюднено | 26.02.2020 |
Номер документу | 87825419 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Одеський апеляційний суд
Ващенко Л. Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні