Справа № 766/812/20 н/п 2/766/6097/20
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
24.03.2020р. Херсонський міський суд Херсонської області в складі: головуючої судді Зуб І.Ю., при секретарі Матієнко А.О., розглянувши цивільну справу позовною заявою ОСОБА_1 до Приватного акціонерного товариства Страхова компанія Провідна , Товариства з обмеженою відповідальністю Камелія-1 , третя особа: ОСОБА_2 про стягнення матеріальних та моральних збитків, завданих внаслідок дорожньо-транспортної пригоди,-
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою Херсонського міського суду Херсонської області від 19.03.2020 року у справі № 766/812/20, було закрито провадження в частині позовних вимог ОСОБА_1 до Приватного акціонерного товариства Страхова компанія Провідна про стягнення в межах ліміту страхового відшкодування на її користь 22874 грн. 85 коп., затверджено мирову угоду, укладену між ОСОБА_1 , від імені якої діє представник - адвокат Головченко Руслан Володимирович та Товариством з обмеженою відповідальністю Камелія - 1 , від імені якого діє представник - адвокат Доценко Кирило Сергійович, провадження по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ТОВ "Камелія-1" про стягнення матеріальних та моральних збитків, завданих внаслідом ДТП закрито та скасовано заходи забезпечення доказів.
У вступній та резолютивній частині вказаної ухвали Херсонського міського суду Херсонської області від 19.03.2020 року у справі № 766/812/20 допущено описку, а саме у першому абзаці резолютивної частини зазначено прописом суму відшкодування, як (двадцять дві тисячі вісімсот сімдесят чотрири) , замість (двадцять дві тисячі вісімсот сімдесят чотири) . Крім того у четвертому абзаці резолютивної частини зазначено про скасування заходів забезпечення позову, однак ухвалою від 07.02.2020 року було забезпечено доказ.
Сторони у справі в судове засідання не викликались, відповідно до ч.2 ст.269 ЦПК України.
Відповідно до ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Вирішуючи питання про виправлення описок чи арифметичних помилок, допущених у судовому рішенні (рішенні або ухвалі), суд не має права змінювати зміст судового рішення, він лише усуває такі неточності, які впливають на можливість реалізації судового рішення чи його правосудності.
Описки - це помилки, зумовлені неправильним написанням слів. Виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер. До таких належить написання прізвищ та імен, адрес, найменувань спірного майна, зазначення дат та строків.
Дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку, що у тексті вступної та резолютивної частини ухвали Херсонського міського суду Херсонської області від 19.03.2020 року у справі № 766/812/20 допущено описку, яку необхідно виправити.
З урахуванням викладених обставин суд вважає необхідним виправити описку у вступній та резолютивній частині ухвалі, зазначивши у першому абзаці резолютивної частини прописом суму відшкодування, як (двадцять дві тисячі вісімсот сімдесят чотири) , замість (двадцять дві тисячі вісімсот сімдесят чотрири) . Крім того у четвертому абзаці резолютивної частини зазначити про скасування заходів забезпечення доказів , замість скасування заходів забезпечення позову .
На підставі викладеного, керуючись ст. 269 ЦПК України, суд -
ПОСТАНОВИВ :
Виправити описку у вступній та резолютивній частині ухвали Херсонського міського суду Херсонської області від 19.03.2020 року у справі № 766/812/20, виклавши перший абзац ухвали в такій редакції:
Закрити провадження в частині позовних вимог ОСОБА_1 до Приватного акціонерного товариства Страхова компанія Провідна про стягнення в межах ліміту страхового відшкодування на її користь 22874 (двадцять дві тисячі вісімсот сімдесят чотири) грн. 85 коп.
Виклавши четвертий абзац ухвали в такій редакції:
Скасувати заходи забезпечення доказів а саме: заборону ОСОБА_1 вчиняти наступні дії: здійснювати зміни технічного стану автомобіля Мазда 3 д.н.з. НОМЕР_1 , номер кузова НОМЕР_2 , 2007 року випуску; здійснювати зняття, продаж, передачу третім особам та знищення окремих вузлів та деталей Мазда 3 д.н.з. НОМЕР_1 , номер кузова НОМЕР_2 , 2007 року випуску; відчуження автомобіля Мазда 3 д.н.з. НОМЕР_1 , номер кузова НОМЕР_2 , 2007 року випуску; вжиті ухвалою Херсонського міського суду Херсонської області від 07.02.2020 року у справі №766/812/20.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення до Херсонського апеляційного суду в порядкуст.355 ЦПК України.
Учасник справи, якому повна ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Строк на апеляційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин, крім випадків, зазначених у частині другій статті 358 ЦПК України.
СуддяІ. Ю. Зуб
Суд | Херсонський міський суд Херсонської області |
Дата ухвалення рішення | 24.03.2020 |
Оприлюднено | 25.03.2020 |
Номер документу | 88399017 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Херсонський міський суд Херсонської області
Зуб І. Ю.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні