Ухвала
від 19.05.2020 по справі 227/5420/19
ДОБРОПІЛЬСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

19.05.2020 227/5420/19

У Х В А Л А

про закриття підготовчого провадження

та призначення справи до судового розгляду

19 травня 2020 року м. Добропілля

Добропільський міськрайонний суд Донецької області у складі:

головуючого судді Корнєєвої В.В.

при секретарі Харьковій Л.М.

за участю представника позивача Трун О.В.,

розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в залі суду м. Добропілля цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Білозерської міської ради, третя особа Об`єднання співвласників багатоквартирних будинків Новатор , про визнання права користування жилим приміщенням, -

В С Т А Н О В И В :

В провадженні Добропільського міськрайонного суду Донецької області перебуває справа за позовом ОСОБА_1 до Білозерської міської ради, третя особа Об`єднання співвласників багатоквартирних будинків Новатор , про визнання права користування жилим приміщенням.

Ухвалою судді Добропільського міськрайонного суду Донецької області Мацишин Л.С. від 24.12.2019 року за зазначеним позовом було відкрито спрощене провадження та призначено справу до судового розгляду.

Відповідно до розпорядження в.о. керівника апарату Добропільського міськрайонного суду Донецької області Ципляк Л.В. від 05.02.2020 року було проведено повторний автоматизований розподіл судової справи між суддями через перебування судді Мацишин Л.С. у відпустці у зв`язку із вагітністю та пологами з 03.02.2020 року до 12.04.2020 року. Згідно протоколу повторного автоматизованого розподілу справ між суддями від 05.02.2020 року справу № 227/5420/19 06.02.2020 року було передано на розгляд судді Корнєєвій В.В.

Ухвалою судді Добропільського міськрайонного суду Донецької області Корнєєвої В.В. від 17 лютого 2020 року вказану цивільну справу було прийнято до свого провадження та призначено до розгляду в порядку загального позовного провадження, по справі призначено підготовче судове засідання, відповідачу надано строк для подання відзиву на позовну заяву. В строк, встановлений судом, відзиву відповідачем подано не було.

В підготовче судове засідання 19 травня 2020 року з`явився представник позивача ОСОБА_2 О ОСОБА_3 . Від інших учасників справи надійшли заяви з проханням розглянути справу без їх участі.

Представник позивача ОСОБА_2 О ОСОБА_4 в підготовчому судовому засіданні заявила клопотання про витребування у відповідача інформації про осіб, які були зареєстровані за адресою: АДРЕСА_1 , з ОСОБА_5 на момент його смерті, оскільки у видачі вказаної довідки позивачу відповідачем було відмовлено. Суд приходить до висновку про наявність підстав для задоволення вказаного клопотання представника позивача, оскільки вказана інформація має суттєве значення для правильного вирішення спору.

Положеннями ст. 189 ЦПК України визначено, що завданнями підготовчого провадження є: остаточне визначення предмета спору та характеру спірних правовідносин, позовних вимог та складу учасників судового процесу; з`ясування заперечень проти позовних вимог; визначення обставин справи, які підлягають встановленню, та зібрання відповідних доказів; вирішення відводів; визначення порядку розгляду справи; вчинення інших дій з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті.

Відповідно до ч. 3 ст. 200 ЦПК України, за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про: залишення позовної заяви без розгляду, закриття провадження у справі, закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

Згідно п. 15 ч. 2 ст. 197 ЦПК України у підготовчому засіданні суд призначає справу до розгляду по суті, визначає дату, час і місце проведення судового засідання (декількох судових засідань - у разі складності справи) для розгляду справи по суті.

Зважаючи на вищевикладене, суд приходить до висновку про необхідність закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

Окрім того, з метою повного та всебічного розгляду справи, суд вважає за необхідне визнати явку всіх учасників справи у судове засідання обов`язковою.

На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 189, 196-198, 200, 258-261 ЦПК України, суд,

У Х В А Л И В :

Підготовче провадження по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Білозерської міської ради, третя особа Об`єднання співвласників багатоквартирних будинків Новатор , про визнання права користування жилим приміщенням- закрити та призначити дану справу до судового розгляду по суті на 15 червня 2020 року на 13:00 годину.

Клопотання представника позивача ОСОБА_6 про витребування доказів - задовольнити.

Витребувати від Білозерської міської ради інформацію про осіб, які були зареєстровані за адресою: АДРЕСА_1 , з ОСОБА_5 на момент його смерті, зобов`язавши надати вказану інформацію до суду в строк до 14 червня 2020 року.

В судове засідання викликати учасників по справі, визнавши їх явку обов`язковою.

Копію ухвали надіслати учасникам справи.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Ухвала набирає законної сили в порядку, визначеному ст. 261 ЦПК України.

Суддя В.В. Корнєєва

СудДобропільський міськрайонний суд Донецької області
Дата ухвалення рішення19.05.2020
Оприлюднено20.05.2020
Номер документу89296855
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —227/5420/19

Постанова від 26.05.2021

Цивільне

Донецький апеляційний суд

Гапонов А. В.

Ухвала від 13.05.2021

Цивільне

Донецький апеляційний суд

Гапонов А. В.

Ухвала від 26.04.2021

Цивільне

Донецький апеляційний суд

Гапонов А. В.

Ухвала від 23.03.2021

Цивільне

Донецький апеляційний суд

Гапонов А. В.

Ухвала від 27.01.2021

Цивільне

Донецький апеляційний суд

Гапонов А. В.

Рішення від 09.11.2020

Цивільне

Добропільський міськрайонний суд Донецької області

Корнєєва В. В.

Рішення від 09.11.2020

Цивільне

Добропільський міськрайонний суд Донецької області

Корнєєва В. В.

Ухвала від 29.09.2020

Цивільне

Добропільський міськрайонний суд Донецької області

Корнєєва В. В.

Ухвала від 15.06.2020

Цивільне

Добропільський міськрайонний суд Донецької області

Корнєєва В. В.

Ухвала від 19.05.2020

Цивільне

Добропільський міськрайонний суд Донецької області

Корнєєва В. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні