Ухвала
від 01.06.2020 по справі 496/4207/18
БІЛЯЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 496/4207/18

Провадження № 6/496/73/20

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

01 червня 2020 року суддя Біляївського районного суду Одеської області Буран В.М., вивчивши матеріали заяви директора СФГ Олеся про заміну сторони виконавчого провадження її правонаступником у справі за позовом ОСОБА_1 до Селянського (фермерського) господарства Олеся про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки та відшкодування шкоди , -

В С Т А Н О В И В:

Директор СФГ Олеся подав до суду заяву про заміну сторони виконавчого провадження її правонаступником у справі за позовом ОСОБА_1 до Селянського (фермерського) господарства Олеся про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки та відшкодування шкоди .

Згідно ч. 9 ст. 10 ЦПК України якщо спірні відносини не врегульовані законом, суд застосовує закон, що регулює подібні за змістом відносини (аналогія закону).

Беручі до уваги аналогію ст.185 ЦПК України Суддя, встановивши, що заяву подано без додержання вимог, викладених у ст. 175 і 177 цього Кодексу постановляє ухвалу про залишення заяви без руху.

Пленум Верховного Суду України у п. 3 постанови № 14 від 26.12.2003 Про практику розгляду судами скарг на рішення, дії або бездіяльність органів і посадових осіб державної виконавчої служби та звернень учасників виконавчого провадження роз`яснив, що скарги, заяви, подання мають відповідати загальним вимогам щодо форми та змісту позовної заяви, передбаченим положеннями ЦПК .

Відповідно п. 4 Постанови - учасник виконавчого провадження (особа, залучена до проведення виконавчих дій), який звернувся до суду зі скаргою, заявою (поданням), бере участь у їх розгляді як заявник, а інші учасники цього провадження, прав і обов`язків яких безпосередньо стосується зазначене звернення, - як заінтересовані особи. Натомість заявником в заяві не визначені заінтересовані особи.

Згідно п. 5 ч. 3 ст. 175 ЦПК України, при викладі обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги, заявник повинен зазначити докази, що підтверджують вказані обставини.

Відповідно ч. 5 ст. 177 ЦПК України, а саме - позивач (заявник) зобов`язаний додати до позовної заяви всі наявні в нього докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги (якщо подаються письмові чи електронні докази позивач може додати до позовної заяви копії відповідних доказів).

Однак, в порушення вище визначених вимог, заявником не надано до матеріалів заяви жодних доказів (копії договору, тощо) на підтвердження факту укладання договору між СФГ Олеся та ТОВ Укртрансвагонсервіс про переведення заборгованості, згідно яких ТОВ Укртрансвагонсервіс став новим боржником у зобов`язанні перед ОСОБА_1 ..

При цьому, позивач повинен додати до позовної заяви її копії та копії всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб, (заінтересованих осіб) ч. 1 ст. 177 ЦПК України.

Суд також вказує на те, що згідно з ч. 5 ст. 95 ЦПК України учасник справи підтверджує відповідність копії письмового доказу оригіналу, який заходиться у нього, своїм підписом із зазначенням дати такого засвідчення.

Засвідчувати копії документів, оригінали, яких позивач має на руках, рекомендується у такий спосіб: проставляти відмітку Згідно з оригіналом , особистий підпис особи, яка засвідчує копію, її ініціали та прізвище, дату засвідчення копії.

Таким чином, заява підлягає залишенню без руху з наданням заявнику строку для усунення її недоліків шляхом подачі виправленої заяви.

Враховуючи викладене, для прийняття заяви до свого провадження, необхідно усунути вказані недоліки.

Згідно ч. ч. 1, 2 ст.185 ЦПК України , суд встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у ст. 175 і 177 ЦПК України, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.

Керуючись ст. ст. 175 , 185 ЦПК України , -

ПОСТАНОВИВ :

Заяву директора СФГ Олеся про заміну сторони виконавчого провадження її правонаступником у справі за позовом ОСОБА_1 до Селянського (фермерського) господарства Олеся про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки та відшкодування шкоди - залишити без руху.

Надати 10-денний строк для усунення недоліків з дня отримання ухвали.

Роз`яснити, що у разі невиконання ухвали суду в зазначений строк заява вважається неподаною і повертається.

Копію ухвали направити заявнику.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя В.М. Буран

СудБіляївський районний суд Одеської області
Дата ухвалення рішення01.06.2020
Оприлюднено03.06.2020
Номер документу89544637
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —496/4207/18

Ухвала від 22.09.2020

Цивільне

Біляївський районний суд Одеської області

Галич О. П.

Ухвала від 18.08.2020

Цивільне

Біляївський районний суд Одеської області

Буран В. М.

Ухвала від 01.06.2020

Цивільне

Біляївський районний суд Одеської області

Буран В. М.

Постанова від 31.01.2020

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Гірняк Л. А.

Ухвала від 11.11.2019

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Гірняк Л. А.

Постанова від 31.10.2019

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Гірняк Л. А.

Ухвала від 15.10.2019

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Гірняк Л. А.

Ухвала від 06.09.2019

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Гірняк Л. А.

Ухвала від 12.07.2019

Цивільне

Біляївський районний суд Одеської області

Пендюра Л. О.

Ухвала від 20.06.2019

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Гірняк Л. А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні