ШОСТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

ШОСТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД Справа № 640/8278/20

УХВАЛА

"22" червня 2020 р. м. Київ

Колегія суддів Шостого апеляційного адміністративного суду у складі судді-доповідача Беспалова О. О. та суддів: Ключковича В. Ю., Сорочка Є. О., вирішуючи питання про призначення до розгляду апеляційної скарги ОСОБА_1 на ухвалу Окружного адміністративного суду міста Києва від 17 квітня 2020 р. у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Кабінету Міністрів України в особі Прем`єр-міністрів України Гройсмана Володимира Борисовича та Гончарука Олексія Валерійовича, Міністерства соціальної політики України в особі Міністрів Реви Андрія Михайловича та Соколовської Юлії Сергіївни, виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області, міського голови Івано-Франківська Марцінківа Руслана Романовича, Державної казначейської служби України, треті особи: Президент України Зеленський Володимир Олександрович, Генеральний прокурор України Венедіктова Ірина Валентинівна, Департамент соціальної політики виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини про визнання протиправними дій, визнання права та припинення дій, стягнення матеріальної та моральної шкоди, зобов`язати вчинити дії,

ВСТАНОВИВ:

З доповіді судді-доповідача вбачається, що виконано всі необхідні дії, пов`язані з підготовкою справи до апеляційного розгляду, передбачені ст. 306 КАС України та є підстави, передбачені ч. 2 ст. 312 КАС України для призначення справи до апеляційного розгляду в порядку письмового провадження.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 306, 307, 312 КАС України, суд -

УХВАЛИВ:

Призначити справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Кабінету Міністрів України в особі Прем`єр-міністрів України Гройсмана Володимира Борисовича та Гончарука Олексія Валерійовича, Міністерства соціальної політики України в особі Міністрів Реви Андрія Михайловича та Соколовської Юлії Сергіївни, виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області, міського голови Івано-Франківська Марцінківа Руслана Романовича, Державної казначейської служби України, треті особи: Президент України Зеленський Володимир Олександрович, Генеральний прокурор України Венедіктова Ірина Валентинівна, Департамент соціальної політики виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини про визнання протиправними дій, визнання права та припинення дій, стягнення матеріальної та моральної шкоди, зобов`язати вчинити дії до апеляційного розгляду в порядку письмового провадження.

Справа буде розглянута протягом тридцяти днів з дня постановлення ухвали про відкриття апеляційного провадження.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не може бути оскаржена в касаційному порядку.

Суддя-доповідач О. О. Беспалов Судді В. Ю. Ключкович Є. О. Сорочко

Дата ухвалення рішення 22.06.2020
Оприлюднено 23.06.2020

Судовий реєстр по справі 640/8278/20

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Рішення від 08.12.2020 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне
Рішення від 08.12.2020 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне
Ухвала від 10.09.2020 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне
Ухвала від 10.09.2020 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне
Ухвала від 04.08.2020 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне
Постанова від 16.07.2020 Шостий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 22.06.2020 Шостий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 22.06.2020 Шостий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 17.04.2020 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 640/8278/20

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону