Справа № 2-800/2008 рік
РІШЕННЯ
Іменем України
26 вересня 2008 року Баришівський районний суд Київської області в складі:
головуючого Лисюк О.Д.
при секретарі Ющенко Л.А.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Баришівка справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
ВСТАНОВИВ:
сторони перебувають в шлюбі, зареєстрованому 06 серпня 2005 року виконкомом Семенівської сільської ради Баришівського району Київської області. Актовий запис серії 1-ОК №004461. Дошлюбне прізвище позивачки - Жирова.
У сторін шлюб - перший.
Від спільного подружнього життя мають неповнолітню дитину - сина ОСОБА_3, 15 лютого 2006 року, який проживає разом з матір'ю та знаходиться на її утриманні.
Позивачка ОСОБА_13вернулася до суду з позовом про розірвання шлюбу. Свої вимоги обґрунтовує тим, що сімейне життя з відповідачем не склалося, так як він зловживає спиртними напоями. Сторони неодноразово розпочинали спільне сімейне проживання, але після чергових сімейних сварок, знову проживали окремо. Відповідач не приділяє уваги вихованню сина, не спілкується із ним, так як на даний час знову живе у своїх батьків.
Вищезазначені обставини привели до повного відчуження та розпаду сім'ї. Намірів зберегти її у позивачки не має, подальше примирення вважає неможливим, так як сім'ї фактично не існує.
Відповідач ОСОБА_2 в судовому засіданні проти заявленого позову не заперечує. Погоджується на розірвання шлюбу.
Заслухавши пояснення позивачки, відповідача, перевіривши матеріали справи, суд вважає, що заявлений позов є обґрунтованим та таким, що підлягає до задоволення.
У відповідності із ч. 2 ст. 112 Сімейного Кодексу України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.
Стаття 130 ЦПК України передбачає можливість ухвалення у попередньому судовому засіданні судового рішення у разі відмови від позову, визначення позову та укладення мирової угоди.
Частина 4 статті 174 ЦПК України зазначає, що в разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того підстав ухвалює рішення про задоволення позову.
З урахуванням вищенаведеного суд вважає за необхідне шлюб розірвати стягнувши судові витрати з відповідача.
Керуючись ст. ст. 10, 60, 130, ч. 4 ст. 174 ЦПК України, ст. ст. 104, 105, 110, 112, Сімейного кодексу України, -
ВИРІШИВ:
Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2
Петровичем, зареєстрований 06 серпня 2005 року виконкомом Семенівської сільської ради Баришівського району Київської області. Актовий запис серії 1-ОК №004461. Дошлюбне прізвище позивачки - Жирова.
При отриманні свідоцтва про розірвання шлюбу в органах РАЦСу утримати з ОСОБА_2 державне мито в сумі 17 гривень. ОСОБА_1 від сплати державного мита звільнити.
На дане рішення протягом десяти днів з дня проголошення рішення може бути подана заява про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Суд | Баришівський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 26.09.2008 |
Оприлюднено | 14.05.2010 |
Номер документу | 9000061 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Баришівський районний суд Київської області
Лисюк О.Д.
Цивільне
Богородчанський районний суд Івано-Франківської області
Битківський Л.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні