ДНІПРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
Провадження № 22-ц/803/6780/20 Справа № 172/83/20 Суддя у 1-й інстанції - Битяк І. Г. Суддя у 2-й інстанції - Городнича В. С.
УХВАЛА
про залишення апеляційної скарги без руху
17 липня 2020 року м.Дніпро
Суддя судової палати з розгляду цивільних справ Дніпровського апеляційного суду Городнича В.С., ознайомившись з апеляційною скаргою Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області на рішення Васильківського районного суду Дніпропетровської області від 28 квітня 2020 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області, третя особа Васильківська селищна об`єднана територіальна громада Васильківського району Дніпропетровської області про визнання права постійного користування земельною ділянкою в порядку спадкування за законом, -
ВСТАНОВИЛА:
До Дніпровського апеляційного суду надійшла апеляційна скарга відповідача Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області на рішення Васильківського районного суду Дніпропетровської області від 28 квітня 2020 року, яким було задоволено позовні вимоги.
Крім того, разом з апеляційною скаргою, апелянтом було заявлено клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарження на вищевказане судове рішення.
Оскільки в матеріалах справи відсутні докази своєчасного отримання апелянтом копії судового рішення, то вважаю за можливе поновити Головному управлінню Держгеокадастру у Дніпропетровській області строк апеляційного оскарження на рішення Васильківського районного суду Дніпропетровської області від 28 квітня 2020 року.
Однак, вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження було встановлено, що апелянтом не сплачено судовий збір.
А тому, враховуючи вищевикладене, апелянту у відповідності до вимог ст. 4 Закону України Про судовий збір необхідно сплатити судовий збір в розмірі 1261,20 грн. за наступними реквізитами:
Одержувач платежу - УК у Шевчен.р.м.Дніпра/Шев.р/22030101
ЄДРПОУ отримувач - 37989274
Банк одержувача - Казначейство України (ЕАП)
МФО - 899998
Рахунок отримувача - UA698999980313171206080004004
Код класифікації доходів бюджету - 22030101
Призначення платежу
*;101;
А тому, Вам необхідно протягом 10 (десяти) днів з дня вручення копії даної ухвали направити на адресу Дніпровського апеляційного суду оригінал квитанції про сплату судового збору.
Керуючись положеннями ст. ст. 185, 356, 357 ЦПК України, суддя -
УХВАЛИЛА:
Поновити Головному управлінню Держгеокадастру у Дніпропетровській області строк апеляційного оскарження на рішення Васильківського районного суду Дніпропетровської області від 28 квітня 2020 року.
Апеляційну скаргу Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області - залишити без руху.
Якщо вищевказані недоліки не буде усунуто протягом 10 (десяти) днів з дня вручення даної ухвали - апеляційна скарга буде повернута як неподана.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя В.С.Городнича
Суд | Дніпровський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 17.07.2020 |
Оприлюднено | 20.07.2020 |
Номер документу | 90461940 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Дніпровський апеляційний суд
Городнича В. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні