Ухвала
від 04.08.2020 по справі 332/1749/19
ЗАВОДСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. ЗАПОРІЖЖЯ

Заводський районний суд м. Запоріжжя

69009 Україна м. Запоріжжя вул. Лізи Чайкіної 65 тел.(061) 236-59-98

Справа № 332/1749/19

Провадження №: 2/332/833/20

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

04 серпня 2020 р.

Заводський районний суд м. Запоріжжя в складі:

Головуючого судді Марченко Н.В.,

при секретарі Литвиненко І.Т.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі судових засідань Заводського районного суду м. Запоріжжя клопотання відповідача ОСОБА_1 про проведення судового засідання по цивільній справі Обслуговуючого кооперативу Садівниче товариство Дніпроспецталь -1 до ОСОБА_1 про відшкодування шкоди заподіяної майну позивача в режимі відеоконференції.

ВСТАНОВИВ:

У провадженні Заводського районного суду м. Запоріжжя перебуває вищезазначена справа.

03.08.2020 року на адресу суду надійшло клопотання від відповідача ОСОБА_1 про проведення судового засідання у режимі відеоконференції у зв`язку з тим, що він знаходиться в місті Селидове та не має можливості приїзду до м. Запоріжжя, але зацікавлений в тому, щоб судове засідання відбулося, тому просить провести судове засідання в режимі відеоконференції. Найближчий суд, до якого може прибути - Селидівський міський суд Донецької області, що знаходиться за адресою: м. Селидове, вул. Пушкіна, буд. 4.

У судове засідання представник позивача не зявився, через канцелярію суду надав клопотання про розгляд справи без його участі.

У зв`язку з неявкою у судове засідання сторін на підставі ч. 2 ст.247 ЦПК України фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного запису не здійснювалось

Розглянувши клопотання відповідача про проведення судового засідання у режимі відео конференції, суд встановив, що зазначене клопотання підлягає задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до ч.1 ст.212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

Відповідно до ч.2 ст.212 ЦПК України учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.

Відповідно до ч.8 ст.212 ЦПК України копія ухвали про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду негайно надсилається до суду, який зобов`язаний організувати її виконання, та особі, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Оскільки у відповідача не має можливості прибувати до Заводського районного суду м. Запоріжжя, у провадженні якого перебуває справа, у зв`язку з значною віддаленістю від м. Запоріжжя, суд вважає за необхідне з метою участі в судовому засіданні всіх сторін доручити організацію проведення судового засідання в режимі відеоконференції Селидівському міському суду Донецької області та Заводському районному суду м. Запоріжжя.

Керуючись ст.212 ЦПК України, -

УХВАЛИВ:

Клопотання відповідача ОСОБА_1 про проведення судового засідання в режимі відео конференції - задовольнити.

Судове засідання за позовом Обслуговуючого кооперативу Садівниче товариство Дніпроспецталь -1 до ОСОБА_1 про відшкодування шкоди заподіяної майну позивача призначити на 11-00 годину 18.08.2020 року та провести його в режимі відеоконференції.

Селидівському міському суду Донецької області, що знаходиться за адресою: м. Селидове, вул. Пушкіна, буд. 4, організувати виконання ухвали суду про проведення судового засідання в режимі відеоконференції за позовом Обслуговуючого кооперативу Садівниче товариство Дніпроспецталь -1 до ОСОБА_1 про відшкодування шкоди заподіяної майну позивача, призначеного Заводським районним судом м. Запоріжжя на 11-00 годину 18.08.2020 року.

Відповідачу ОСОБА_1 необхідно з`явитись до Селидівського міського суду Донецької області, що знаходиться за адресою: м. Селидове, вул. Пушкіна, буд. 4 для участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції, призначеному на 11 -00 годину 18.08.2020 року

Заводський районний суд м. Запоріжжя доручає уповноваженій на такі дії особі Селидівського міського суду Донецької області перевірити документи, що посвідчують особу відповідача ОСОБА_1 , також перебувати поряд з ним до закінчення судового засідання. Застосовані в дистанційному судовому провадженні технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення і звуку, дотримання принципу гласності та відкритості судового провадження, а також інформаційну безпеку.

Учасникам судового засідання має бути забезпечена можливість чути і бачити хід судового провадження, ставити запитання і отримувати відповіді, реалізовувати інші надані їм процесуальні права та виконувати процесуальні обов`язки, передбачені ЦПК України.

Хід і результати процесуальних дій, проведених у режимі відеоконференції, фіксувати за допомогою технічних засобів відеозапису.

Копію ухвали про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції негайно надіслати до Селидівського міського суду Донецької області, який зобов`язаний організувати її виконання, особам, які братимуть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, з повідомленням позивача та відповідача про участь у судовому засіданні в режимі відео конференції.

Ухвала оскарженню не підлягає, набирає законної сили з моменту її складення.

Суддя Н.В. Марченко

СудЗаводський районний суд м. Запоріжжя
Дата ухвалення рішення04.08.2020
Оприлюднено05.08.2020
Номер документу90760732
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —332/1749/19

Ухвала від 18.02.2021

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Коротун Вадим Михайлович

Постанова від 28.12.2020

Цивільне

Запорізький апеляційний суд

Крилова О. В.

Ухвала від 21.10.2020

Цивільне

Запорізький апеляційний суд

Крилова О. В.

Ухвала від 19.10.2020

Цивільне

Запорізький апеляційний суд

Крилова О. В.

Ухвала від 01.10.2020

Цивільне

Запорізький апеляційний суд

Крилова О. В.

Рішення від 18.08.2020

Цивільне

Заводський районний суд м. Запоріжжя

Марченко Н. В.

Рішення від 18.08.2020

Цивільне

Заводський районний суд м. Запоріжжя

Марченко Н. В.

Ухвала від 04.08.2020

Цивільне

Заводський районний суд м. Запоріжжя

Марченко Н. В.

Ухвала від 07.05.2020

Цивільне

Заводський районний суд м. Запоріжжя

Марченко Н. В.

Рішення від 27.03.2020

Цивільне

Заводський районний суд м. Запоріжжя

Марченко Н. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні