ШОСТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

ШОСТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД Справа № 320/5782/18

УХВАЛА

04 вересня 2020 року м. Київ

Шостий апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: судді-доповідача Бабенка К.А., суддів: Сорочка Є.О., Чаку Є.В., перевіривши матеріали апеляційної скарги Державного підприємства Племінний завод Плосківський на Рішення Київського окружного адміністративного суду від 30 червня 2020 року у справі за адміністративним позовом Головного управління ДФС у Київській області до Державного підприємства Племінний завод Плосківський про стягнення податкового боргу, -

В С Т А Н О В И В:

Рішенням Київського окружного адміністративного суду від 30 червня 2020 року адміністративний позов задоволено повністю.

Не погоджуючись із зазначеним судовим рішенням, Відповідачем подано апеляційну скаргу, в якій він просить судове рішення суду першої інстанції скасувати, та ухвалити нове судове рішення, яким у задоволенні позовних вимог відмовити повністю.

Перевіривши апеляційну скаргу на відсутність підстав для залишення її без руху, повернення чи відмови у відкритті апеляційного провадження колегія суддів дійшла висновку про відкриття апеляційного провадження у справі.

Згідно з частиною першою ст. 304 Кодексу адміністративного судочинства України, учасники справи мають право подати до суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу в письмовій формі протягом строку, встановленого судом апеляційної інстанції в ухвалі про відкриття апеляційного провадження.

Відповідно до частини першої ст. 311 Кодексу адміністративного судочинства України, суд апеляційної інстанції може розглянути справу без повідомлення учасників справи (в порядку письмового провадження) за наявними у справі матеріалами, якщо справу може бути вирішено на підставі наявних у ній доказів, у разі: відсутності клопотань від усіх учасників справи про розгляд справи за їх участю; неприбуття жодного з учасників справи у судове засідання, хоча вони були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового засідання; подання апеляційної скарги на рішення суду першої інстанції, які ухвалені в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін (у порядку письмового провадження).

Керуючись ст. ст. 300, 301, частиною другою ст. 321, частиною другою ст. 325 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

У Х В А Л И В:

1. Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Державного підприємства Племінний завод Плосківський на Рішення Київського окружного адміністративного суду від 30 червня 2020 року у справі за адміністративним позовом Головного управління ДФС у Київській області до Державного підприємства Племінний завод Плосківський про стягнення податкового боргу.

2. Надіслати копії апеляційної скарги та доданих до неї матеріалів учасникам справи разом з ухвалою про відкриття апеляційного провадження у справі.

3. Встановити Позивачу для подачі письмового відзиву на апеляційну скаргу п`ятиденний строк з дня вручення Ухвали про відкриття апеляційного провадження.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання і оскарженню не підлягає.

Суддя-доповідач Бабенко К.А.

Судді: Сорочко Є.О.

Чаку Є.В.

Дата ухвалення рішення 04.09.2020
Зареєстровано 06.09.2020
Оприлюднено 07.09.2020

Судовий реєстр по справі 320/5782/18

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Постанова від 03.11.2020 Шостий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 29.10.2020 Шостий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 04.09.2020 Шостий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 18.08.2020 Шостий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 18.08.2020 Шостий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Рішення від 30.06.2020 Київський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 22.11.2018 Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області Цивільне
Ухвала від 05.11.2018 Київський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 14.08.2018 Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Відстежувати судові рішення та засідання

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону