Ухвала
від 18.11.2020 по справі 2-3566/11
ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

Справа № 2-3566/11

Провадження № 2-зз/761/91/20

УХВАЛА

18 листопада 2020 року суддя Шевченківського районного суду міста Києва Савицький О.А., вивчаючи матеріали заяви Товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Довіра та Гарантія , заінтересована особа: ОСОБА_1 про скасування заходів забезпечення,

ВСТАНОВИВ:

13.11.2020 року на адресу суду надійшла заява ТОВ Фінансова компанія Довіра та Гарантія про скасування заходів забезпечення .

Відповідно до ч.ч.1,2 ст. 158 ЦПК України суд може скасувати заходи забезпечення позову з власної ініціативи або за вмотивованим клопотанням учасника справи. Клопотання про скасування заходів забезпечення позову розглядається в судовому засіданні не пізніше п`яти днів з дня надходження його до суду.

Так, заявником не зазначено всіх заінтересованих осіб у справі, а також не додано до заяви про скасування заходів забезпеченняїї копію та копій усіх документів, які додані до неї, для надсилання заінтересованим особам.

Цивільним процесуальним кодексом України не передбачено таких вимог для подачі заяви про скасування заходів забезпечення, як необхідність надання копій заяви та усіх документів, які додані до неї, для інших сторін.

Зважаючи на приписи статті 270 ЦПК України, суд вважає за доцільне у даному випадку застосувати положення ч.9 ст. 10 ЦПК України, згідно якої, якщо спірні відносини не врегульовані законом, суд застосовує закон, що регулює подібні за змістом відносини (аналогія закону), а за відсутності такого - суд виходить із загальних засад законодавства (аналогія права).

Як передбачено ч.3 ст. 175 ЦПК України, окрім іншого, позовна заява повинна містити: ім`я (прізвище, ім`я та по батькові - для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштовий індекс, а також реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України (якщо такі відомості позивачу відомі), відомі номери засобів зв`язку, офіційної електронної адреси та адреси електронної пошти.

А тому, заявнику необхідно зазначити всіх заінтересованих осіб по справі, а також зазначити їх адресу проживання/перебування.

У разі виправлення недоліків у вказаній частині необхідно подати в новій редакції заву та у відповідності до ч.1 ст. 177 ЦПК України, її копію такопії усіх документів, які додані до неї для надіслання заінтересованим особам.

В свою чергу, відповідно до ч.1 ст. 185 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.

З огляду на викладене та керуючись ст.ст. 10, 177, 185, 270 ЦПК України, суддя

УХВАЛИВ:

Заяву Товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Довіра та Гарантія , заінтересована особа: ОСОБА_1 про скасування заходів забезпечення- залишити без руху, надавши позивачу строк для усунення недоліків, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху, попередивши, що в разі не усунення вказаних недоліків позовної заяви у строк, встановлений судом, заява буде вважатися неподаною та підлягатиме поверненню позивачу.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя:

СудШевченківський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення18.11.2020
Оприлюднено23.11.2020
Номер документу92997803
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —2-3566/11

Постанова від 06.10.2022

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Заїкін А. П.

Ухвала від 28.09.2022

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Заїкін А. П.

Ухвала від 14.08.2022

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Заїкін А. П.

Ухвала від 14.08.2022

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Заїкін А. П.

Ухвала від 08.06.2022

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Заїкін А. П.

Ухвала від 02.07.2021

Цивільне

Шевченківський районний суд міста Києва

Савицький О. А.

Ухвала від 02.07.2021

Цивільне

Шевченківський районний суд міста Києва

Савицький О. А.

Ухвала від 27.05.2021

Цивільне

Шевченківський районний суд міста Києва

Савицький О. А.

Ухвала від 11.01.2021

Цивільне

Шевченківський районний суд міста Києва

Савицький О. А.

Ухвала від 18.11.2020

Цивільне

Шевченківський районний суд міста Києва

Савицький О. А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні