Справа №932/12311/20
Провадження №2-з/932/4298/20
У Х В А Л А
03 листопада 2020 року м. Дніпро
Суддя Бабушкінського районного суду м.Дніпропетровськ Цитульський В.І., ознайомившись з заявою ОСОБА_1 про забезпечення позову у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості,-
ВСТАНОВИВ:
До Бабушкінського районного суду м.Дніпропетровська 02.11.2020 надійшла вищезазначена заява в якій заявник просить суд вжити заходів забезпечення позову шляхом накладення арешту на майно яке належить ОСОБА_2 .
В обґрунтування зазначених в заяві вимог, заявник посилається на те, що в провадженні Бабушкінського районного суду м.Дніпропетровська знаходиться цивільна справа щодо стягнення з ОСОБА_2 заборгованості у розмірі 30 000 доларів США. З метою забезпечення можливості реалізації рішення суду, у разі задоволення заявлених позовних вимог, та зважаючи на позицію відповідача, який в досудовому порядку відмовився повертати борг, вважав за необхідне звернутися до суду з даною заявою.
Суд, вивчивши заяву про забезпечення позову, вважає за необхідне зазначити наступне.
Відповідно до ст.149 ЦПК України, суд за заявою учасника справи має право вжити передбачених статтею 150 цього Кодексу заходів забезпечення позову.
Вимоги до форми та змісту заяви про забезпечення позову встановлені положенням ст.151 ЦПК України, відповідно до ч.6 якої, до заяви про забезпечення позову додаються документи, що підтверджують сплату судового збору у встановлених порядку та розмірі.
Так, положенням ч.10 ст.153 ЦПК України визначено, що суд, встановивши, що заяву про забезпечення позову подано без додержання вимог статті 151 цього Кодексу, повертає її заявнику, про що постановляє ухвалу.
Виходячи з того, що до заяви про забезпечення позову не додано документу про сплату судового збору, вона є такою, що не відповідає приписам ст.151 ЦПК України у зв`язку з чим підлягає поверненню.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 149-153, 260 ЦПК України, суддя, -
УХВАЛИВ:
Заяву ОСОБА_1 про забезпечення позову у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості - повернути заявнику.
Копію ухвали направити ОСОБА_1 .
Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено цим Кодексом.
Ухвали, що постановлені судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, набирають законної сили з моменту їх підписання суддею (суддями).
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення. Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складання, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Строк на апеляційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин, крім випадків, зазначених у частині другій статті 358 цього Кодексу.
Пунктом 15.5 ч.1 Перехідних положень ЦПК України, передбачено що апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди, а матеріали справи витребовуються та надсилаються судами за правилами, що діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу. У разі порушення порядку подання апеляційної чи касаційної скарги відповідний суд повертає таку скаргу без розгляду.
Ухвала складена та підписана 03.11.2020
Суддя В.І.Цитульський
Суд | Бабушкінський районний суд м.Дніпропетровська |
Дата ухвалення рішення | 03.11.2020 |
Оприлюднено | 07.12.2020 |
Номер документу | 93303178 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Бабушкінський районний суд м.Дніпропетровська
Цитульський В. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні