Справа №: 398/3251/20
провадження №: 2/398/1667/20
УХВАЛА
"09" грудня 2020 р. Суддя Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області Бугайченко Т.А., розглянувши матеріали зустрічної позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розподіл майна подружжя,
В С Т А Н О В И В:
В провадженні суду знаходиться справа за позовом ОСОБА_2 , в інтересах якої діє представник за довіреністю ОСОБА_3 до ОСОБА_1 про розподіл майна подружжя.
Розгляд справи вирішено проводити в порядку загального позовного провадження.
Підготовче судове засідання у справі призначено на 19 січня 2021 року на 09 год. 00 хв.
У строк визначений процесуальним законодавством відповідачем ОСОБА_1 подано зустрічну позовну заяву до ОСОБА_2 , про розподіл майна подружжя.
Вивчивши матеріали зустрічного позову, приходжу до наступного висновку.
Згідно ст. 193 ЦПК України, зустрічний позов приймається до спільного розгляду з первісним позовом, якщо обидва позови взаємопов`язані і спільний їх розгляд є доцільним, зокрема, коли вони виникають з одних правовідносин або коли задоволення зустрічного позову може виключити повністю або частково задоволення первісного позову. Вимоги за зустрічним позовом ухвалою суду об`єднуються в одне провадження з первісним позовом. У випадку подання зустрічного позову у справі, яка розглядається за правилами спрощеного позовного провадження, суд постановляє ухвалу про перехід до розгляду справи за правилами загального позовного провадження.
Форма і зміст поданої зустрічної позовної заяви відповідає вимогам ст.ст. 175-177 ЦПК України .
Враховуючи, що, обидва позови взаємопов`язані і спільний їх розгляд є доцільним, зокрема, вони виникли з одних правовідносин , суд вважає за доцільне вимоги за зустрічним позовом об`єднати в одне провадження з первісним позовом, а справу розглядати за правилами загального позовного провадження.
Керуючись ст.ст. 193 , 260 ЦПК України , суд -
ПОСТАНОВИВ :
Прийняти зустрічний позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розподіл майна подружжя та об`єднати в одне провадження з первісним позовом ОСОБА_2 , в інтересах якої діє представник за довіреністю ОСОБА_3 до ОСОБА_1 про розподіл майна подружжя .
Підготовче судове засідання у справі призначити на раніше визначену дату, зокрема на 09.00 годину 19 січня 2021 року.
Запропонувати ОСОБА_2 в п`ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали, надіслати на адресу суду відзив на зустрічну позовну заяву.
До відзиву, який відповідач подає до суду, слід додати:
1) докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідача, якщо такі докази не надані позивачем;
2) документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи.
До відзиву, підписаного представником відповідача, слід додати довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника відповідача.
Роз`яснити відповідачу, що в разі ненадання відзиву у встановлений строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.
Роз`яснити, що ОСОБА_1 має право подати до суду відповідь на відзив протягом п`яти днів з дня отримання відзиву, а ОСОБА_2 заперечення щодо відповіді на відзив протягом п`яти днів з дня отримання відповіді на відзив, із додержанням вимог щодо надіслання (надання) копій відповіді на відзив, заперечень та доданих до них документів іншим учасникам справи одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду.
Зобов`язати сторони до початку розгляду справи по суті, повідомити суд про всі відомі їм рішення судів, що стосуються предмету спору, а також про всі відомі їм незавершені судові провадження, що стосуються предмету спору.
Роз`яснити сторонам, що у разі неявки сторони без поважних причин або неповідомлення причин неявки, з`ясування обставин у справі буде проводитися на підставі доказів, які були подані та заявлені до початку розгляду справи по суті.
Позивач вправі відмовитися від позову (всіх або частини позовних вимог), відповідач має право визнати позов (всі або частину позовних вимог) на будь-якій стадії судового процесу.
Роз`яснити учасникам справи, що будь-яка письмова заява, клопотання, заперечення повинні містити: повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) (для фізичних осіб) особи, яка подає заяву чи клопотання або заперечення проти них, її місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України); найменування суду, до якого вона подається; номер справи, прізвище та ініціали судді (суддів); зміст питання, яке має бути розглянуто судом, та прохання заявника; підстави заяви (клопотання, заперечення); перелік документів та інших доказів, що додаються до заяви (клопотання, заперечення); інші відомості, що вимагаються цим Кодексом. Письмові заява, клопотання чи заперечення підписуються заявником чи його представником.
Роз`яснити учасникам справи, якщо доказ не може бути поданий у встановлений законом строк з об`єктивних причин, учасник справи повинен про це письмово повідомити суд та зазначити: доказ, який не може бути подано; причини, з яких доказ не може бути подано у зазначений строк; докази, які підтверджують, що особа здійснила всі залежні від неї дії, спрямовані на отримання вказаного доказу. Докази, не подані у встановлений законом або судом строк, до розгляду судом не приймаються, крім випадку, коли особа, яка їх подає, обґрунтувала неможливість їх подання у вказаний строк з причин, що не залежали від неї. Копії доказів (крім речових доказів), що подаються до суду, заздалегідь надсилаються або надаються особою, яка їх подає, іншим учасникам справи. Суд не бере до уваги відповідні докази у разі відсутності підтвердження надсилання (надання) їх копій іншим учасникам справи, крім випадку, якщо такі докази є у відповідного учасника справи або обсяг доказів є надмірним.
Копію ухвали надіслати відповідачу за зустрічним позовом , разом з копією ухвали надіслати копію зустрічної позовної заяви та копії доданих до неї документів .
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: http://od.kr.court.gov.ua/sud1118/.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Т.А. Бугайченко
Суд | Олександрійський міськрайонний суд Кіровоградської області |
Дата ухвалення рішення | 09.12.2020 |
Оприлюднено | 10.12.2020 |
Номер документу | 93411294 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Олександрійський міськрайонний суд Кіровоградської області
Бугайченко Т. А.
Цивільне
Олександрійський міськрайонний суд Кіровоградської області
Бугайченко Т. А.
Цивільне
Олександрійський міськрайонний суд Кіровоградської області
Бугайченко Т. А.
Цивільне
Олександрійський міськрайонний суд Кіровоградської області
Ніколаєв М. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні