ХАРКІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
У Х В А Л А
21 грудня 2020 року
м. Харків
Справа № 633/165/19
Провадження № 22-ц/818/2900/20
Харківський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
головуючого Кругової С.С.,
суддів Пилипчук Н.П., Тичкової О.Ю.,
секретаря Каплоух Н.Б.,
Учасники справи :
Позивач: Заступник керівника Харківської місцевої прокуратури №2,
Відповідачі: Головне управління Держгеокадастру у Харківській області, ОСОБА_1 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду у місті Харкові заяву ОСОБА_1 про відвід суддів Кругової С.С., Маміної О.В., Пилипчук Н.П.,
встановив:
В судовому засіданні представник ОСОБА_2 , який діє в інстересах ОСОБА_1 заявив відвід суддям колегії Круговій С.С., Маміній О.В., Пилипчук Н.П., посилаючись на те, що судді заінтересовані у результаті розгляду справи, грубо порушують основні засади цивільного судочинства та принцип верховенства права, використовують у судовому провадженні сфальсифіковані документи, що викликає сумнів в їх неупередженості та об"єктивності.
Відповідно до положень ч. 3 ст. 40 ЦПК України якщо заява про відвід судді надійшла до суду пізніше ніж за три робочі дні до наступного засідання, така заява не підлягає передачі на розгляд іншому судді, а питання про відвід судді вирішується судом, що розглядає справу.
Заслухавши учасників справи, дослідивши матеріали справи, судова колегія вважає, що заява про відвід підлягає залишенню без розгляду з огляду на таке.
Відповідно до п.2,3 ст.39 ЦПК України з підстав, зазначених у статтях 36, 37 і 38 цього Кодексу, судді може бути заявлено відвід учасниками справи. Відвід повинен бути вмотивованим і заявленим протягом десяти днів з дня отримання учасником справи ухвали про відкриття провадження у справі, але не пізніше початку підготовчого засідання або першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження.
Після спливу вказаного строку заявляти відвід (самовідвід) дозволяється лише у виняткових випадках, коли про підставу відводу (самовідводу) заявнику не могло бути відомо до спливу вказаного строку, але не пізніше двох днів із дня, коли заявник дізнався про таку підставу.
Як вбачається зі змісту заяви про відвід про підстави, які відповідач вважає достатніми для відводу йому стало відомо після ознайомлення його представника з матеріалами справи 16 вересня 2020 року.
Згідно ст.126 ЦПК України право на вчинення процесуальної дії втрачається із закінченням строку, встановленого законом або судом. Документи, подані після закінчення процесуальних строків, залишаються без розгляду.
Отже, заява відповідача ОСОБА_1 про відвід колегії суддів підлягає залишенню без розгляду у зв"язку із закінченням дводенного строку, коли заявник дізнався про таку підставу.
Керуючись ст.36,37,38,39,126 ЦПК України, суд
у х в а л и в :
Заяву про відвід суддів Пилипчук Н.П., Кругової С.С., Маміної О.В. - залишити без розгляду.
Ухвала набирає законної сили з моменту підписання суддями, касаційному оскарженню в силу статті 389 ЦПК України не підлягає.
Головуючий С.С. Кругова
Судді О.Ю.Тичкова
Н.П. Пилипчук
повний текст ухвали
складено 24 грудня 2020 року
Суд | Харківський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 21.12.2020 |
Оприлюднено | 29.12.2020 |
Номер документу | 93867686 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Харківський апеляційний суд
Кругова С. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні