ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
21.12.2020 справа № 914/2671/19
За позовом: Приватного підприємства фірма ВМВ-Транс , м. Львів,
до відповідача: Т.Б. Товариства з обмеженою відповідальністю Fruit Polska S.KA., Республіка Польща,
про : стягнення в розмірі 1 650 Євро,-
Суддя Синчук М.М.
За участю секретаря судового засідання
Кияк І.В.
Представники учасників справи:
позивача: не з`явився;
відповідача: не з`явився.
ВСТАНОВИВ:
Приватне підприємство фірма ВМВ-Транс звернулось до Господарського суду Львівської області з позовом до Т.Б. Товариства з обмеженою відповідальністю Fruit Polska S.KA. про стягнення в розмірі 1 650 Євро.
Ухвалою Господарського суду міста Львова від 14.01.2020 суд постановив прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі, справу розглядати за правилами загального позовного провадження, підготовче засідання призначити на 01.06.2020; судове засідання для розгляду справи по суті призначити на 22.06.2020р.
З матеріалів справи вбачається, що відповідач Т.Б . Товариство з обмеженою відповідальністю Fruit Polska S.KA. є нерезидентом, інформації щодо наявності на території України офіційно зареєстрованого представництва у справі немає, а тому про розгляд даної справи Т.Б. Товариство з обмеженою відповідальністю Fruit Polska S.KA. належить повідомляти в порядку, передбаченому чинними міжнародними договорами, згода на обов`язковість яких надана Верховною Радою України. Як вбачається з позовної заяви, адреса місцезнаходження Т.Б. Товариства з обмеженою відповідальністю Fruit Polska S.KA. наступна: вул. Сандомєжска, 019, Двікози, Республіка Польща.
Порядок вручення судових та позасудових документів на території Польської Республіки регулюється Конвенцією про вручення за кордоном судових та позасудових документів у цивільних або комерційних справах.
Відповідно до ст. 1 вказаної Конвенції, передбачено, що ця конвенція застосовується у цивільних або комерційних справах щодо всіх випадків, коли існує потреба в передачі судових та позасудових документів для вручення за кордоном.
Згідно зі статтею 3 Конвенції, орган влади чи судовий працівник, компетентний відповідно до права запитуючої Держави, направляють Центральному Органу запитуваної Держави прохання згідно з формуляром, що додається до цієї Конвенції, без потреби легалізації або виконання інших аналогічних формальностей.
До прохання додається документ, що підлягає врученню, або його копія. Прохання і документ надаються в двох примірниках.
Таким чином, з метою належного повідомлення відповідача (Т.Б. Товариство з обмеженою відповідальністю Fruit Polska S.KA.) про дату, час і місце розгляду даної справи, враховуючи норми ст. 3 Конвенції, відправлення судових документів здійснюється шляхом направлення Центральному Органу запитуваної Держави (Ministry of Justice (Ministerstwo Sprawiedliwosci) прохання згідно з формуляром.
У зв`язку із направленням Господарським судом Львівської області судового доручення, а саме Прохання Центральному Органу Польської Республіки (Ministry of Justice (Ministerstwo Sprawiedliwosci) про вручення відповідачу судових документів в порядку передбаченому ст. 3 Конвенції про вручення за кордоном судових та позасудових документів у цивільних або комерційних справах, з метою дотримання процесуальних строків розгляду справи, встановлених нормами Господарського процесуального кодексу України, ухвалою суду від 07.02.2020р. провадження у справі № 914/2671/19 зупинено.
Ухвалою суду від 01.06.2020 р. провадження у справі поновлено.
В судове засідання 01.06.2020 р. представники учасників справи не з`явились.
Станом на 01.06.2020р. підтвердження від Центрального Органу Польської Республіки (Ministry of Justice (Ministerstwo Sprawiedliwosci) з доказами про вручення документів Т.В.Fruit Polska Spolka z Organiczona Odrowiedzialnoscia S. K. A на адресу Господарського суду Львівської області не надходило.
Відзиву на позовну заяву від відповідача, заяв та клопотань від представників учасників справи станом на 01.06.2020р. канцелярією Господарського суду Львівської області не зареєстровано.
Ухвалою суду від 14.01.2020р. у справі №914/2671/19 судове засідання з розгляду справи по суті призначено на 22.06.2020р.
В судове засідання 22.06.2020 р. представники учасників справи не з`явились.
Станом на 22.06.2020р. підтвердження від Центрального Органу Польської Республіки (Ministry of Justice (Ministerstwo Sprawiedliwosci) з доказами про вручення документів Т.В.Fruit Polska Spolka z Organiczona Odrowiedzialnoscia S. K. A на адресу Господарського суду Львівської області не надходило.
Станом на 22.06.2020р. в матеріалах справи були відсутні докази вручення відповідачу документів та повідомлення його про розгляд справи.
Ухвалою суду від 22.06.2020р. постановлено процесуальний строк розгляду справи №914/2671/19 по суті продовжити. Провадження у справі №914/2671/19 зупинено до отримання підтвердження від Центрального Органу Польської Республіки (Ministry of Justice (Ministerstwo Sprawiedliwosci) з доказами про вручення документів Т.В.Fruit Polska Spolka z Organiczona Odrowiedzialnoscia S. K. A.
На адресу суду повернулось підтвердження від Sad Rejonowy w Sandomierzu I Wydziaі Cuwilny з доказами про вручення документів Т.В.Fruit Polska Spolka z Organiczona Odrowiedzialnoscia S. K. A за адресою місцезнаходження: ul. Sandomierska, 109, 27-620 Dwikozу, Polska.
Ухвалою суду від 21.09.2020р. провадження у справі №914/2671/19 поновлено, розгляд справи по суті призначено на 21.12.2020 р.
У судове засідання 21.12.2020р. представник позивача не з`явився. Про дату, час та місце розгляду справи господарським судом був належним чином та завчасно повідомлений на адресу згідно витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
У судове засідання 21.12.2020р. представник відповідача не з`явився. Письмового відзиву на позовну заяву не надав.
За змістом приписів ст. 15 Конвенції про вручення за кордоном судових та позасудових документів у цивільних або комерційних справах від 15.11.1965 р. (дата приєднання України - 19.10.2000 р., дата набуття чинності - 01.12.2001 р.) (надалі - Конвенція) якщо документ про виклик до суду або аналогічний документ підлягав передачі за кордон з метою вручення відповідно до положень цієї Конвенції, і якщо відповідач не з`явився, то судове рішення не може бути винесено, поки не буде встановлено, що
a) документ був вручений у спосіб, передбачений внутрішнім правом запитуваної Держави для вручення документів, складених у цій країні, особам, які перебувають на її території,
b) документ був дійсно доставлений особисто відповідачеві або за його місцем проживання в інший спосіб, передбачений цією Конвенцією,
і що, в кожному з цих випадків, вручення або безпосередня доставка були здійснені в належний строк, достатній для здійснення відповідачем захисту.
Кожна Договірна Держава може заявити, що суддя, незалежно від положень частини першої цієї статті, може постановити рішення, навіть якщо не надійшло жодного підтвердження про вручення або безпосередню доставку, у разі, якщо виконані всі наступні умови:
a) документ було передано одним із способів, передбачених цією Конвенцією,
b) з дати направлення документа сплинув термін, який суддя визначив як достатній для даної справи і який становить щонайменше шість місяців,
c) не було отримано будь-якого підтвердження, незважаючи на всі розумні зусилля для отримання його через компетентні органи запитуваної Держави.
При цьому, Україна як країна-учасник Конвенції заявила, якщо всі умови, передбачені в другому абзаці статті 15 Конвенції, будуть виконані, суддя, незважаючи на положення першого абзацу статті 15 Конвенції, може винести рішення, навіть якщо не було отримано жодного підтвердження про вручення або безпосередню доставку.
На адресу суду повернулось підтвердження від Sad Rejonowy w Sandomierzu I Wydziaі Cuwilny з доказами про вручення документів Т.В.Fruit Polska Spolka z Organiczona Odrowiedzialnoscia S. K. A за адресою місцезнаходження: ul. Sandomierska, 109, 27-620 Dwikozу,Polska.
Також ухвала суду від 21.09.2020р. про поновлення провадження у справі надсилались судом на офіційну електронну адресу відповідача - info@tbfruit.com.
Враховуючи наведене, а також те, що явка представників учасників справи у судове засідання не визнавалась судом обов`язковою, суд доходить висновку про можливість розгляду справи по суті та прийняття рішення.
За змістом ст. 202 Господарського процесуального кодексу України, неявка у судове засідання будь-якого учасника справи за умови, що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті, крім випадків, визначених цією статтею.
За наведених обставин, суд дійшов висновку про можливість розгляду справи у судовому засіданні 21.12.2020, за відсутності представників учасників справи, запобігаючи при цьому безпідставному затягуванню розгляду справи.
Розглянувши зібрані у справі докази, заслухавши пояснення позивача, суд -
ВСТАНОВИВ:
Між Приватним підприємством фірмою ВМВ-Транс та Т.Б. Товариства з обмеженою відповідальністю Fruit Polska S.KA. наявні господарські відносини, пов`язані з міжнародним перевезенням вантажів автомобільним транспортом на замовлення відповідача.
В матеріалах справи міститься: - транспортне доручення до договору про надання транспортно-експедиційних послуг від 12.07.2019р., замовником згідно якого є Товариство з обмеженою відповідальністю Т.Б. Фрут Польща , перевізником - ПП фірма ВМВ -Транс , про перевезення з м. Двікози 27-620, вул. Сандомерьска 109 (Республіка Польща) до м. Городок, вул. Львівська 274А товару - біни. Ставка - 550 євро, термін оплати - 21 день, переказ відповідно до документів. Оплата 14 днів після отримання документів. стандартний простій для вантажу - 24 години, вивантаження за митне оформлений - 24 години; - транспортне доручення до договору про надання транспортно-експедиційних послуг від 04.06.1019р., замовником згідно якого є Товариство з обмеженою відповідальністю Т.Б. Фрут Польща , перевізником - ПП фірма ВМВ -Транс , про перевезення з м. Двікози 27-620, вул. Сандомерьска 109 (Республіка Польща) до м. Городок, вул. Львівська 274Л товару - кульки до очисних споруд. Ставка - 550 євро, термін оплати - 21 день, переказ відповідно до документів. Оплата 14 днів після отримання документів. стандартний простій для вантажу - 24 години, вивантаження за митне оформлений - 24 години; - транспортне доручення до договору про надання транспортно-експедиційних послуг від 12.07.2019р., замовником згідно якого є Товариство з обмеженою відповідальністю Т.Б. Фрут Польща , перевізником - ПП фірма ВМВ -Транс , про перевезення з м. Двікози 27-620, вул. Сандомерьска 109 (Республіка Польща) до м. Городок, вул. Львівська 274А товару - біни. Ставка - 550 євро, термін оплати - 21 день, переказ відповідно до документів. Оплата 14 днів після отримання документів. стандартний простій для вантажу - 24 години, вивантаження за митне оформлений - 24 години.
Крім того, матеріали справи містять: 1) міжнародну товарно-транспортну накладну CMR A №0124445, відправник згідно якої - Товариство з обмеженою відповідальністю Т.Б. Фрут Польща , одержувач - УТМ ФУД ПРОДАКТС ЛП , перевізник - ВМВ - Транс . Місце та дата завантаження вантажу - Двікози, 12.07.2019, Польща Місце розвантаження вантажу: вул. Львівська, 274 а, 81500, м. Городок, Україна; 2) міжнародну товарно-транспортну накладну CMR A №0100555, відправник згідно якої - Товариство з обмеженою відповідальністю Т.Б. Фрут Польща , одержувач - Товариство з обмеженою відповідальністю Т.Б. Фрут Капітал , перевізник - ПП фірма ВМВ - Транс . Місце та дата завантаження вантажу - Двікози, 04.06.2019, Польща Місце розвантаження вантажу: 81500, м. Городок; 3) міжнародну товарно-транспортну накладну CMR A №0124088, відправник згідно якої - Товариство з обмеженою відповідальністю Т.Б. Фрут Польща , одержувач - УТМ ФУД ПРОДАКТС ЛП , перевізник - ВМВ - Транс . Місце та дата завантаження вантажу - Двікози, 12.07.2019, Польща Місце розвантаження вантажу: вул. Львівська, 274 а, 81500, м. Городок, Україна.
Також позивачем долучено до матеріалів справи підписані 1) акт здачі-приймання виконаних робіт від 06 червня 2019 року № 2570. Акт складено між Приватним підприємством ВМВ - Транс та T/B/ Fruit Polska z organiczona odpowiedzialnoscia на предмет того, що з 04.06.2019р. по 06.06.2019р. транспортними засобами Перевізника для Замовника здійснено одну поїздку по перевезенню вантажів за маршрутом Двікози (Польща) - Городок (Україна), вартість перевезення складає 550, 00 євро; 2)акт здачі-приймання виконаних робіт від 15 липня 2019 року №3204. Акт складено між Приватним підприємством ВМВ - Транс та T/B/ Fruit Polska z organiczona odpowiedzialnoscia на предмет того, що з 12.07.2019р. по 15.07.2019р. транспортними засобами Перевізника для Замовника здійснено одну поїздку по перевезенню вантажів за маршрутом Двікози (Польща) - Городок (Україна), вартість перевезення складає 550, 00 євро; 3)акт здачі-приймання виконаних робіт від 15 липня 2019 року №3203. Акт складено між Приватним підприємством ВМВ - Транс та T/B/ Fruit Polska z organiczona odpowiedzialnoscia на предмет того, що з 12.07.2019р. по 15.07.2019р. транспортними засобами Перевізника для Замовника здійснено одну поїздку по перевезенню вантажів за маршрутом Двікози (Польща) - Городок (Україна), вартість перевезення складає 550, 00 євро.
Як зазначив позивач, оплата за надані послуги з перевезення, відповідачем, незважаючи також на скеровані претензії не здійснена.
Доказів оплати за надані послуги з перевезення відповідачем в ході розгляду справи до суду не надано, матеріали справи відповідних доказів не містять.
Предметом спору у справі є стягнення заборгованості за надані послуги з міжнародного перевезення вантажів у розмірі 1650 Євро.
Надаючи правову кваліфікацію викладеним вище обставинам, суд виходить з наступного.
Згідно з п., п. 1, 2 ч. 1 ст. 1 Закону України Про міжнародне приватне право приватноправові відносини - це відносини, які ґрунтуються на засадах юридичної рівності, вільному волевиявленні, майновій самостійності, суб`єктами яких є фізичні та юридичні особи.
Іноземний елемент - ознака, яка характеризує приватноправові відносини, що регулюються цим Законом, та виявляється в одній або кількох з таких форм: хоча б один учасник правовідносин є громадянином України, який проживає за межами України, іноземцем, особою без громадянства або іноземною юридичною особою; об`єкт правовідносин знаходиться на території іноземної держави; юридичний факт, який створює, змінює або припиняє правовідносини, мав чи має місце на території іноземної держави.
Матеріали справи свідчать, що між сторонами виникли приватноправові відносини з іноземним елементом.
Згідно зі ст. 76 Закону України Про міжнародне приватне право , суди можуть приймати до свого провадження і розглядати будь-які справи з іноземним елементом у таких випадках: Суди можуть приймати до свого провадження і розглядати будь-які справи з іноземним елементом у таких випадках: 1) якщо сторони передбачили своєю угодою підсудність справи з іноземним елементом судам України, крім випадків, передбачених у статті 77 цього Закону ; 2) якщо на території України відповідач у справі має місце проживання або місцезнаходження, або рухоме чи нерухоме майно, на яке можна накласти стягнення, або знаходиться філія або представництво іноземної юридичної особи - відповідача; 3) у справах про відшкодування шкоди, якщо її було завдано на території України; 4) якщо у справі про сплату аліментів або про встановлення батьківства позивач має місце проживання в Україні; 5) якщо у справі про відшкодування шкоди позивач - фізична особа має місце проживання в Україні або юридична особа - відповідач - місцезнаходження в Україні; 6) якщо у справі про спадщину спадкодавець у момент смерті був громадянином України або мав в Україні останнє місце проживання; 7) дія або подія, що стала підставою для подання позову, мала місце на території України; 8) якщо у справі про визнання безвісно відсутнім або оголошення померлим особа мала останнє відоме місце проживання на території України; 9) якщо справа окремого провадження стосується особистого статусу або дієздатності громадянина України; 10) якщо справа проти громадянина України, який за кордоном діє як дипломатичний агент або з інших підстав має імунітет від місцевої юрисдикції, відповідно до міжнародного договору не може бути порушена за кордоном; 11) якщо у справі про банкрутство боржник має місце основних інтересів або основної підприємницької діяльності на території України; 12) в інших випадках, визначених законом України та міжнародним договором України.
Статтею 4 Закону України Про міжнародне приватне право передбачено, що право, яке підлягає застосуванню до приватноправових відносин з іноземним елементом, визначається згідно з колізійними нормами та іншими положеннями колізійного права цього Закону, інших законів, міжнародних договорів України.
У випадках, передбачених законом, учасники (учасник) правовідносин можуть самостійно здійснювати вибір права, що підлягає застосуванню до змісту правових відносин. Вибір права згідно з частиною першою цієї статті має бути явно вираженим або прямо випливати з дій сторін правочину, умов правочину чи обставин справи, які розглядаються в їх сукупності, якщо інше не передбачено законом (ч., ч. 1, 2 ст. 5 Закону України Про міжнародне приватне право ).
Відповідно до ст. 43 Закону України Про міжнародне приватне право сторони договору згідно із статтями 5 та 10 цього Закону можуть обрати право, що застосовується до договору, крім випадків, коли вибір права прямо заборонено законами України.
Проаналізувавши правовідносини сторін, що виникли у зв`язку з наданням позивачем послуг міжнародного перевезенням вантажів автомобільним транспортом на замовлення відповідача, суд дійшов висновку, що Господарський суд Львівської області є компетентним у розгляді даної справи, а спір підлягає вирішенню відповідно до вимог чинного законодавства України.
Згідно ст. 509 ЦК України, зобов`язанням є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов`язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматися від певної дії, а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов`язку. Відповідно до ст. 11 ЦК України, однією з підстав виникнення зобов`язань, є, зокрема, договори та інші правочини.
За договором перевезення вантажу одна сторона (перевізник) зобов`язується доставити довірений їй другою стороною (відправником) вантаж до пункту призначення та видати його особі, яка має право на одержання вантажу (одержувачеві), а відправник зобов`язується сплатити за перевезення вантажу встановлену плату (ч. 1 ст. 909 ЦК України).
Відповідно до ч. 3 ст. 909 ЦК України укладення договору перевезення вантажу підтверджується складенням транспортної накладної (коносамента або іншого документа, встановленого транспортними кодексами (статутами).
Статтею 1 Закону України Про автомобільний транспорт передбачено, що міжнародним перевезенням визнається перевезення вантажів автомобільним транспортом з перетином державного кордону.
Згідно ч. 1 ст. 53 вказаного Закону, організацію міжнародних перевезень вантажів здійснюють перевізники відповідно до міжнародних договорів України з питань міжнародних автомобільних перевезень.
Одним з таких міжнародних договорів, який регулює відносини сторін при виконанні міжнародних перевезень вантажів автотранспортом, є Конвенція про договір міжнародного автомобільного перевезення вантажів, підписана в Женеві 19.05.1956 (надалі - Конвенція).
Законом України Про приєднання України до Конвенції про договір міжнародного автомобільного перевезення вантажів закріплено, що Україна приєдналася до зазначеної Конвенції, а згідно листа Міністерства закордонних справ України від 16.05.2007 № 72/14- 612/1-1559 Щодо набуття чинності міжнародними договорами , ця Конвенція набрала чинності для України 17.05.2007.
Стаття 4 Конвенції передбачає, що договір перевезення підтверджується складанням вантажної накладної. Відсутність, неправильність чи утрата вантажної накладної не впливають на існування та чинність договору перевезення, до якого й у цьому випадку застосовуються положення цієї Конвенції.
Як встановлено судом, згідно транспортних доручень до договору про надання транспортно-експедиційних послуг від 12.07.2019р. (2 шт.), транспортного доручення до договору про надання транспортно-експедиційних послуг від 04.06.2019р. за замовленням Товариства з обмеженою відповідальністю Т.Б. Фрут Польща , перевізником - ПП фірма ВМВ -Транс здійснено перевезення товару з м. Двікози (Республіка Польща) до м. Городок. Ставка - 550 євро, термін оплати - 21 день, переказ відповідно до документів. Оплата 14 днів після отримання документів.
В матеріалах справи містяться відповідні міжнародні товарно-транспортні накладні CMR A №0124445, CMR A №0100555, CMR A №0124088.
Сторонами підписано акти здачі-приймання виконаних робіт по перевезенню вантажів за маршрутом Двікози (Польща) - Городок (Україна) Приватним підприємством ВМВ - Транс на замовлення Товариства з обмеженою відповідальністю Т.Б. Фрут Польща від 06 червня 2019 року № 2570, від 15 липня 2019 року №3204, від 15 липня 2019 року №3203.
Відтак, матеріалами справи підтверджено, що позивачем надано послуги з міжнародного перевезення вантажів відповідача на суму 1650 Євро.
Згідно ст., ст. 525, 526 ЦК України зобов`язання має виконуватися належним чином і в установлений строк відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших правових актів, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться. Одностороння відмова від зобов`язання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом. Аналогічний припис містять п., п.1, 7 ст.193 ГК України.
Обставини справи свідчать, що предмет спору у даній справі становить заборгованість відповідача з оплати наданих позивачем послуг міжнародного перевезенням вантажів автомобільним транспортом на замовлення відповідача в розмірі 1 650,00 євро.
Відповідно до ч. 1 ст. 612 ЦК України боржник вважається таким, що прострочив, якщо він не приступив до виконання зобов`язання або не виконав його у строк, встановлений договором або законом.
Частиною 1 статті 530 ЦК України передбачено, якщо у зобов`язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін).
Згідно із ст. 599 ЦК України зобов`язання припиняється виконанням, проведеним належним чином.
Відповідач доказів погашення заборгованості за надані позивачем послуги міжнародного перевезенням вантажів автомобільним транспортом на замовлення відповідача (частково або в повному обсязі) до суду не надав, відповідні докази в матеріалах справи відсутні.
Враховуючи зазначене, відповідач є таким, що прострочив виконання грошового зобов`язання на суму 1 650, 00 євро, а, відтак, позовні вимоги про стягнення суми заборгованості є законними, обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню в повному обсязі.
Відповідно до ст. 129 ГПК України судовий збір покладається у спорах, що виникають при виконанні договорів та з інших підстав, - на сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог.
Керуючись статтями 10, 12, 20, 73, 76, 79, 123, 129, 232, 233, 236, 237, 238, 240 ГПК України, суд
УХВАЛИВ:
1. Позовні вимоги задовольнити повністю.
2. Стягнути з Т.Б. Товариство з обмеженою відповідальністю Fruit Polska S.KA. (ідентифікаційний код юридичної особи (VАТ registration №) 864-194-93-86 вул. Сандомєжска, 109, Двікози, Республіка Польща, 27-620) на користь Приватного підприємства фірми "ВМВ-Транс" (Ідентифікаційний код юридичної особи 32328001, юридична адреса вул. Драгана, 26/105, м. Львів) кошти в розмірі 1650,00 Євро та 1 921, 00 грн. судового збору.
3. Наказ видати після набрання рішенням законної сили.
Рішення суду набирає законної сили у строки передбачені ст. 241 ГПК України.
Рішення може бути оскаржене в порядку та строки передбачені ст.ст. 256, 257 ГПК України.
Веб-адреса Єдиного державного реєстру судових рішень, розміщена на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет: http://reyestr.court.gov.ua/.
Повний текст рішення складено 24.12.2020р.
Суддя М.М. Синчук
Суд | Господарський суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 21.12.2020 |
Оприлюднено | 29.12.2020 |
Номер документу | 93872110 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Львівської області
Синчук М.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні