Ухвала
від 29.12.2020 по справі 425/2399/13-ц
РУБІЖАНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

29.12.2020 року Провадження №2-в/425/9/20

Справа №425/2399/13-ц

місто Рубіжне Луганської області

Суддя Рубіжанського міського суду Луганської області Коваленко Д.С., розглядаючи питання щодо відкриття провадження у справі про відновлення втраченого судового провадження, за ініціативою суду,

в с т а н о в и в :

До Рубіжанського міського суду Луганської області, із заявою звернулось Товариство з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Довіра та Гарантія , якою просить замінити первісного стягувача Публічне акціонерне товариство ОТП Банк на його правонаступника - товариство з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Довіра та Гарантія , у виконавчому провадженні щодо виконання виконавчого листа, виданого Рубіжанським міським судом Луганської області для виконання рішення суду ухваленого по справі № 425/2399/13-ц за позовом Публічного акціонерного товариства комерційний банк ОТП Банк до ТОВ Фортекс 2006 , ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за договором про надання кредитної лінії, з урахуванням їх збільшення.

Ухвалою Рубіжанського міського суду Луганської області від 28 грудня 2020 року, вказану заяву прийнято до розгляду. При цьому судом встановлено, що будь-які матеріали судової справи (окрім судового рішення прийнятого за наслідками розгляду справи), як і сама судова справа, після розгляду якої було видано виконавчий лист, - знищено, згідно зведеної індивідуальної номенклатури справ. Тобто судове провадження, є фактично втраченим.

Відповідно до частини 1 статті 442 Цивільного процесуального кодексу України (надалі за текстом - ЦПК України) у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження суд замінює таку сторону її правонаступником.

А згідно з положеннями частини 1 статті 1 Закону України Про виконавче провадження виконавче провадження як завершальна стадія судового провадження і примусове виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) (далі - рішення) - це сукупність дій визначених у цьому Законі органів і осіб, що спрямовані на примусове виконання рішень і проводяться на підставах, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією України, цим Законом, іншими законами та нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до цього Закону, а також рішеннями, які відповідно до цього Закону підлягають примусовому виконанню.

Таким чином, в силу вказаних нормативно-правових положень, та з метою розгляду заяви Товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Довіра та Гарантія про заміну первісного стягувача його правонаступником дійсно існує фактична необхідність відновлення втраченого судового провадження (по справі за позовом Публічного акціонерного товариства комерційний банк ОТП Банк до ТОВ Фортекс 2006 , ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за договором про надання кредитної лінії, з урахуванням їх збільшення).

А тут суд враховує, що положення частини 1 статті 489 Цивільного процесуального кодексу України дозволяють вирішувати питання щодо відкриття провадження у справі про відновлення втраченого судового провадження за ініціативою суду.

При цьому суд враховує, що заява Товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Довіра та Гарантія про заміну сторони у виконавчому провадженні, містить достатні відомості, що передбачені статтею 491 вказаного кодексу, як такі, що необхідні для вирішення питання про відкриття провадження у справі про відновлення втраченого судового провадження.

Положеннями частини 1 статті 490 Цивільного процесуального кодексу України, встановлено, що заява про відновлення втраченого судового провадження подається до суду, який розглядав справу як суд першої інстанції. А відповідно до частини 4 статті 491 ЦПК України, заява про відновлення втраченого судового провадження може бути подана до суду незалежно від строку зберігання судового провадження.

Враховуючи те, що справу за позовом Публічного акціонерного товариства комерційний банк ОТП Банк до ТОВ Фортекс 2006 , ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за договором про надання кредитної лінії, з урахуванням їх збільшення, було розглянуто Рубіжанським міським судом Луганської області, питання щодо відкриття провадження у справі про відновлення втраченого судового провадження повинно бути вирішено саме Рубіжанським міським судом Луганської області.

Відновлення повністю або частково втраченого судового провадження в цивільній справі, закінченій ухваленням судового рішення або в якій провадження закрите, як вказано у частині 1 статті 488 Цивільного процесуального кодексу України, проводиться в порядку, встановленому цим кодексом.

Таким чином, у порядку відновлення втраченого судового провадження в цивільній справі, суд може вирішувати питання щодо відновлення виключно тих матеріалів, які складають судове провадження.

Тому, в силу положень частини 3 статті 493 ЦПК України, провадження у справі про відновлення втраченого судового провадження слід відкрити та розглянути справу за правилами спрощеного позовного провадження, з повідомленням учасників справи.

Вирішуючи питання про спосіб направлення копії цієї ухвали учасникам справи, суд виходить з такого.

Відповідно до положень підпункту 15.1,15.3,15.4 пункту 15 та пункту 19 Розділу ХІІІ Перехідні положення ЦПК України, до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи: подання і надсилання процесуальних та інших документів, доказів, формування, зберігання та надсилання матеріалів справи здійснюється в паперовій формі; розгляд справи у суді здійснюється за матеріалами справи у паперовій формі; суд вручає судові рішення у паперовій формі.

Таким чином, керуючись статтями 2,10,19,23,34,42,43,48,49,76-115,174-183,187,258-261,274-279,351-355,488-490,493 Цивільного процесуального кодексу України, суд

п о с т а н о в и в :

Відкрити провадження у справі про відновлення втраченого судового провадження Рубіжанського міського суду Луганської області у справі №425/2399/13-ц за позовом Публічного акціонерного товариства комерційний банк ОТП Банк (ідентифікаційний код: 21685166; місцезнаходження: Україна, 01033, місто Київ, вулиця Жилянська, будинок 43) до Товариства з обмеженою відповідальністю Фортекс 2006 (ідентифікаційний код: 34688838; місцезнаходження: Україна, 92905, місто Кремінна Луганської області, площа Красна, будинок 4), ОСОБА_1 (РНОКПП: НОМЕР_1 ; зареєстроване місце проживання: АДРЕСА_1 ) про стягнення заборгованості за договором про надання кредитної лінії, з урахуванням їх збільшення.

Розглянути справу за правилами спрощеного позовного провадження, із проведенням судового засідання.

Для розгляду справи по суті, призначити відкрите судове засідання на 27 січня 2021 року, о 10 годині 30 хвилин, у приміщенні зали судових засідань Рубіжанського міського суду Луганської області (93010, м.Рубіжне Луганської області, вулиця Миру, б.34).

Про судове засідання повідомити учасників справи: позивача та відповідачів.

Встановити позивачу строк у 15 (п`ятнадцять) днів, з дня отримання копії цієї ухвали, протягом якого позивач має право подати до Рубіжанського міського суду Луганської області заяву з відомостями про: судове провадження, яке втрачено; осіб, які брали у ньому участь, дані про їх дату і місце народження, адреси їх місця проживання (перебування); наявні відомості про місцезнаходження копій матеріалів втраченого судового провадження, а також подати копії всіх наявних у позивача копій матеріалів втраченого судового провадження (заяви, клопотання, скарги, докази, ухвали та/або рішення суду, тощо), навіть якщо вони не засвідчені належним чином.

Роз`яснити позивачу, що у випадку подання такої заяви з доказами, до подання їх до суду, позивач зобов`язаний заздалегідь направити (вручити) відповідачу копію такої заяви та копії всіх доказів, що до неї додаються, а суду, разом із заявою та доданими до неї доказами, документи, що підтверджують надіслання (надання) копії заяви з копіями доказів, відповідачу.

Встановити кожному відповідачу строк у 15 (п`ятнадцять) днів, з дня отримання ним цієї ухвали, протягом якого кожен відповідач має право подати до Рубіжанського міського суду Луганської області заяву з відомостями про: судове провадження, яке втрачене; осіб, які брали у ньому участь, дані про їх дату і місце народження, адреси їх місця проживання (перебування); наявні відомості про місцезнаходження копій матеріалів втраченого судового провадження, а також подати копії всіх наявних у відповідача копій матеріалів втраченого судового провадження (заяви, клопотання, скарги, докази, ухвали та/або рішення суду, тощо), навіть якщо вони не засвідчені належним чином.

Роз`яснити кожному відповідачу, що у випадку подання ним такої заяви з доказами, до подання їх до суду, відповідач зобов`язаний заздалегідь направити (вручити) позивачу копію такої заяви та копії всіх доказів, що до неї додаються, а суду, разом із заявою та доданими до неї доказами, документи, що підтверджують надіслання (надання) копії заяви з копіями доказів, позивачу.

Встановити відповідачу строк у 5 (п`ять) днів, з дня отримання ним заяви з доказами позивача, протягом якого відповідач має право подати до Рубіжанського міського суду Луганської області заперечення з доказами, що їх підтверджують, проти заяви з доказами позивача.

Роз`яснити кожному відповідачу, що у випадку подання ним таких заперечень з доказами, до подання їх до суду, відповідач зобов`язаний заздалегідь направити (вручити) позивачу копію таких заперечень та копії всіх доказів, що до них додаються, а суду, разом із заявою та доданими до неї доказами, документи, що підтверджують надіслання (надання) копії заяви з копіями доказів, позивачу.

Роз`яснити позивачу та відповідачам, що у разі не надання ними заяв та/або заперечень у встановлений судом строк без поважних причин, суд вирішуватиме справу за наявними матеріалами.

Повідомити позивача та відповідачів про постановлення цієї ухвали шляхом надіслання на їх поштову адресу копії цієї ухвали. Та повідомити їх про судове засідання шляхом надіслання на їх поштову адресу судових повісток про виклик до суду.

Повідомити учасників справи про те, що вони мають право отримати інформацію щодо справи, яка розглядається на веб-сторінці офіційного веб-порталу судової влади України: http://court.gov.ua/fair/ .

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Ухвала може бути оскаржена лише в частині відкриття провадження у справі з недотриманням правил підсудності шляхом подання апеляційної скарги до Апеляційного суду Луганської області через Рубіжанський міський суд Луганської області протягом п`ятнадцяти днів з дня складання цієї ухвали.

Суддя Д.С. Коваленко

СудРубіжанський міський суд Луганської області
Дата ухвалення рішення29.12.2020
Оприлюднено30.12.2020
Номер документу93894168
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —425/2399/13-ц

Ухвала від 14.12.2021

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Коломієць Ганна Василівна

Постанова від 09.11.2021

Цивільне

Луганський апеляційний суд

Кострицький В. В.

Постанова від 09.11.2021

Цивільне

Луганський апеляційний суд

Кострицький В. В.

Ухвала від 09.11.2021

Цивільне

Луганський апеляційний суд

Кострицький В. В.

Ухвала від 09.11.2021

Цивільне

Луганський апеляційний суд

Кострицький В. В.

Ухвала від 17.09.2021

Цивільне

Луганський апеляційний суд

Кострицький В. В.

Ухвала від 16.09.2021

Цивільне

Луганський апеляційний суд

Кострицький В. В.

Ухвала від 18.08.2021

Цивільне

Луганський апеляційний суд

Кострицький В. В.

Ухвала від 10.08.2021

Цивільне

Луганський апеляційний суд

Кострицький В. В.

Ухвала від 09.07.2021

Цивільне

Рубіжанський міський суд Луганської області

Коваленко Д. С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні