Герб України

Ухвала від 13.01.2021 по справі 499/769/18

Ізмаїльський міськрайонний суд одеської області

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

Іванівський районний суд Одеської області

Справа № 499/769/18

Провадження № 2/499/10/21

У Х В А Л А

про відкладення розгляду справи

13 січня 2021 року смт.Іванівка

Іванівський районний суд Одеської області у складі головуючого судді Кравчука О.О., за участю секретаря судового засідання Кирилової С.Ф., розглянувши у судовому засіданні в порядку спрощеного позовного провадження, у залі суду, цивільну справу за позовною заявою Акціонерного товариства комерційний банк ПРИВАТБАНК до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,

В С Т А Н О В И В:

1.Суть питання, що вирішується ухвалою таке.

07 вересня 2018 року ОСОБА_2 (далі - також представник позивача) в інтересах Акціонерного товариства комерційний банк ПРИВАТБАНК (далі - також позивач) подав до суду позовну заяву до ОСОБА_1 (далі - також відповідач) про стягнення заборгованості, посилаючись на те, що відповідач не виконує умови кредитного договору, тому просить стягнути з нього заборгованість у загальному розмірі 36005 гривень 62 копійки та судові витрати у розмірі 1762 гривні 00 копійок (далі - також позовна заява).

Рішенням Іванівського районного суду Одеської області від 22 січня 2019 року позовну заяву задоволено частково, стягнено з відповідача на користь позивача заборгованість у загальному розмірі 33814 гривень 88 копійок, та судові витрати у розмірі 1623 гривні 14 копійок (а.с. 94-100, далі - також рішення від 22 січня 2019 року).

Постановою Одеського апеляційного суду від 03 липня 2019 року рішення від 22 січня 2020 року залишене без змін (а.с 128-133, далі - також постанова від 03 липня 2019 року).

Постановою Верховного Суду від 11 березня 2020 року, рішення від 22 січня 2019 року, постанова від 03 липня 2019 року скасовані, у задоволенні позовних вимог позивача про стягнення штрафу та пені відмовлено, а справу за позовною заявою у частині стягнення тіла кредиту та процентів направлено на новий розгляд (а.с. 177-182).

Ухвалою Іванівського районного суду Одеської області від 16 вересня 2020 року справу прийнято до провадження у порядку спрощеного позовного провадження з викликом сторін,й визначено дату, час і місце проведення судового засідання для розгляду справи по суті.

Ухвалою Іванівського районного суду Одеської області від 12 жовтня 2020 року у позивача витребувано для огляду в судовому засіданні оригінал кредитної справи, а також обґрунтований розрахунок сум, що стягуються з відповідача, визнано явку представника позивача обов`язковою та відкладено розгляд справи. Роз`яснено позивачу, що у разі неподання витребуваних судом доказів, суд у порядку визначеному пунктом 9 частини 1 статті 257 ЦПК може постановити ухвалу про залишення позову без розгляду (далі - також ухвала від 12 жовтня 2020 року).

Ухвалою Іванівського районного суду Одеської області від 29 жовтня 2020 року розгляд справи відкладено, та визнано явку сторін у судове засідання обов`язковою.

Ухвалою Іванівського районного суду Одеської області від 16 листопада 2020 року, постановленої без виходу до нарадчої кімнати, розгляд справи відкладено, у зв`язку з неявкою представника позивача.

Ухвалою Іванівського районного суду Одеської області від 14 грудня 2020 року розгляд справи відкладено та визнано явку сторін у судове засідання обов`язковою.

Суд вирішує питання щодо відкладення розгляду справи та визнання явки відповідача до суду обов`язковою.

2. Заяви, клопотання подані учасниками справи в письмовій формі такі.

Представник позивача подав до суду заяву в якій промив розгляд справи проводити без його участі.

Відповідач подав до суду заяву, в якій просив проводити судове засідання призначене на 13 січня 2021 року без його участі.

3. Мотиви, з яких суд дійшов висновків, і закону, яким керувався суд, постановляючи ухвалу такі.

Позивачем виконана ухвала від 12 жовтня 2020 року, шляхом подання оригіналів документів кредитної справи (далі - також докази).

Суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні якщо суд визнає потрібним, щоб сторона, яка подала заяву про розгляд справи за її відсутності, дала особисті пояснення (пункт 5 частини 2 статті 223 ЦПК).

Розгляд справи у порядку спрощеного позовного провадження здійснюється судом за правилами, встановленими цим Кодексом для розгляду справи в порядку загального позовного провадження, з особливостями, визначеними у цій главі (частина 1 статті 279 ЦПК).

Суд констатує, що встановлені наявні обставини (факти) є недостатніми для вирішення справи, тому суд вважає необхідним викликати відповідача у судове засідання для дачі особистих пояснень, щодо поданих позивачем доказів.

4. Висновок суду такий.

З огляду на зазначене, суд доходить висновку про необхідність відкладення судового засідання та виклику відповідача для дачі особистих пояснень .

Керуючись статтями 81, 223, 260, 279 ЦПК, суд,

П О С Т А Н О В И В:

1. Розгляд цивільної справи за позовною заявою Акціонерного товариства комерційний банк ПРИВАТБАНК до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості відкласти до 10 години 00 хвилин 03 лютого 2021 року.

2. Явку відповідача у судове засідання 03 лютого 2021 року визнати обов`язковою.

3. Копію ухвали направити учасникам справи.

4. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею і оскарженню не підлягає.

СуддяО. О. Кравчук

СудІзмаїльський міськрайонний суд Одеської області
Дата ухвалення рішення13.01.2021
Оприлюднено14.01.2021
Номер документу94113823
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —499/769/18

Ухвала від 02.05.2024

Цивільне

Іванівський районний суд Одеської області

Кравчук О. О.

Ухвала від 02.05.2024

Цивільне

Іванівський районний суд Одеської області

Кравчук О. О.

Ухвала від 19.03.2024

Цивільне

Іванівський районний суд Одеської області

Кравчук О. О.

Ухвала від 26.02.2024

Цивільне

Іванівський районний суд Одеської області

Кравчук О. О.

Ухвала від 06.02.2024

Цивільне

Іванівський районний суд Одеської області

Кравчук О. О.

Ухвала від 06.02.2024

Цивільне

Іванівський районний суд Одеської області

Кравчук О. О.

Рішення від 03.02.2021

Цивільне

Іванівський районний суд Одеської області

Кравчук О. О.

Рішення від 03.02.2021

Цивільне

Іванівський районний суд Одеської області

Кравчук О. О.

Ухвала від 13.01.2021

Цивільне

Іванівський районний суд Одеської області

Кравчук О. О.

Ухвала від 14.12.2020

Цивільне

Іванівський районний суд Одеської області

Кравчук О. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні