ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

У Х В А Л А

01.02.2021 Справа №755/18867/18

Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області в складі:

головуючого - судді Вийванко О. М.

за участю секретаря судового засідання Хримко У. А.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ майна подружжя та за зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 , третя особа на стороні позивача, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору ОСОБА_3 про визнання права спільної сумісної власності на майно та його поділ, -

В С Т А Н О В И В :

У провадженні Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області перебуває цивільна справа за позовом Акціонерного товариства Таскомбанк до ОСОБА_4 , ОСОБА_5 про стягнення заборгованості та зустрічним позовом ОСОБА_4 до Акціонерного товариства Таскомбанк про визнання недійсним договору.

Представник позивача подала клопотання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції, у зв`язку із неможливістю прибути у судове засідання, а тому, просить суд забезпечити можливість приймати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, проведення якої доручити Дніпровському районному суду міста Києва.

Сторони у судове засідання не з`явилися із невідомих суду на те причин, хоча про день та час розгляду справи повідомлялися у встановленому законом порядку.

Перевіривши та оцінивши наявні у справі докази у їх сукупності, суд приходить до висновку, що клопотання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції підлягає до задоволення, виходячи з наступного.

Згідно вимог ст. 212 Цивільного процесуального кодексу України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою. Суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом. У клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов`язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за п`ять днів до відповідного судового засідання. Копія ухвали про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду негайно надсилається до суду, який зобов`язаний організувати її виконання, та особі, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Відповідно до ст. 2 Цивільного процесуального кодексу України, завданням цивільного судочинства є справедливий, неупереджений та своєчасний розгляд і вирішення цивільних справ з метою ефективного захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб, інтересів держави.

З огляду на зазначене та враховуючи віддаленість місця знаходження позивача та її представника - м. Київ від місця знаходження Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області - м. Тернопіль, а також, з метою забезпечення своєчасності розгляду справи, суд приходить до переконання про наявність підстав для задоволення клопотання представника позивача про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 212, 260 Цивільного процесуального кодексу України, суд, -

П О С Т А Н О В И В :

Задовольнити клопотання представника позивача про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ майна подружжя та за зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 , третя особа на стороні позивача, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору ОСОБА_6 про визнання права спільної сумісної власності на майно та його поділ.

Судове засідання, яке відбудеться 25 лютого 2021 року о 16 год. 30 хв. у цивільній справі № 755/18867/18 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ майна подружжя та за зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 , третя особа на стороні позивача, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору ОСОБА_3 про визнання права спільної сумісної власності на майно та його поділ, провести в режимі відеоконференції.

Доручити Дніпровському районному суду міста Києва (вулиця Івана Сергієнка, 3 місто Київ) забезпечити проведення судового засідання в режимі відеоконференції за участю позивача ОСОБА_1 та її представника, а також, відповідача ОСОБА_2 та його представника.

Копію ухвали про участь особи в судовому засіданні в режимі відеоконференції направити негайно Дніпровському районному суду міста Києва (вулиця Івана Сергієнка, 3 місто Київ ) та особам, які братимуть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Ухвала суду набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено цим Кодексом.

Ухвала суду складена та підписана 01 лютого 2021 року.

Головуючий суддяО. М. Вийванко

Дата ухвалення рішення 01.02.2021
Оприлюднено 04.02.2021

Судовий реєстр по справі 755/18867/18

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 26.12.2022 Тернопільський апеляційний суд Цивільне
Ухвала від 20.12.2022 Тернопільський апеляційний суд Цивільне
Ухвала від 15.12.2022 Тернопільський апеляційний суд Цивільне
Ухвала від 05.12.2022 Тернопільський апеляційний суд Цивільне
Ухвала від 05.12.2022 Тернопільський апеляційний суд Цивільне
Рішення від 10.11.2022 Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області Цивільне
Рішення від 17.10.2022 Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області Цивільне
Рішення від 17.10.2022 Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області Цивільне
Ухвала від 16.11.2021 Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області Цивільне
Ухвала від 27.09.2021 Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області Цивільне
Ухвала від 01.02.2021 Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області Цивільне
Ухвала від 17.12.2020 Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області Цивільне
Ухвала від 25.11.2020 Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області Цивільне
Ухвала від 06.02.2020 Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області Цивільне
Ухвала від 27.01.2020 Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області Цивільне
Ухвала від 18.12.2019 Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області Цивільне
Ухвала від 29.11.2019 Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області Цивільне
Ухвала від 29.11.2019 Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області Цивільне
Ухвала від 29.11.2019 Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області Цивільне
Ухвала від 29.10.2019 Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 755/18867/18

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону