Рішення
від 22.05.2010 по справі 2-85-10
ПІЩАНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

2-85/10 р.

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

22 квітня 2010 року Піщанськи й районний суд Вінницької об ласті

у складі

головуючого - судді Бодна р В.В.,

при секретарі - Станкевич С.М.,

розглянувши у відкритому с удовому засіданні в ст.Піщан ці справу за позовом

ОСОБА_1

до

ОСОБА_2

про розірвання шлюбу та стя гнення аліментів, -

ВСТАНОВИВ:

Позивачка звернулася до суду із позовною заявою та вк азала, що перебуває у шлюбі з в ідповідачем, зареєстрованом у Дмитрашківською сільською радою 10 вересня 1995 року , актови й запис за № 10. Від спільного пр оживання мають синів - ОСО БА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОС ОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_2 . Стосу нки між подружжям неприязні, між ними постійно виникають конфлікти, що негативно впли ває на виховання дітей, відпо відач не утримує сім'ю. Позива чка просить розірвати шлюб, о скільки примирення між ними неможливе та стягнути алімен ти на утримання дітей

В судовому засіданні позив ачка свої вимоги змінила, нап олягала тільки на розірванні шлюбу, від стягнення алімент ів відмовилась.

Відповідач в судове засіда ння не з' явився.

Заслухавши сторони, дослід ивши матеріали справи, суд вв ажає, що позовні вимоги знайш ли своє підтвердження, за над аний сторонам строк ними при мирення не досягнуто, а тому п ідстав для збереження сім'ї н е вбачається, шлюб необхідно розірвати, поклавши витрати на відповідача.

Керуючись ст. 10, 60, 212, 215 ЦПК Украї ни, 105, 110, 112 СК України, суд

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити.

Розірвати шлюб, укладений м іж ОСОБА_1 (прізвище до шлю бу - ОСОБА_1) та ОСОБА_2, з ареєстрований Дмитрашківсь кою сільською радою 10 вересня 1995 року , актовий запис за № 10.

Стягнути з ОСОБА_2 при от риманні свідоцтва про розірв ання шлюбу судовий збір у сум і 17 грн. у дохід держави.

ОСОБА_1 від сплати судових витрат при отриманні свідоц тва про розірвання шлюбу зві льнити.

Заяву на апеляційне оскарж ення рішення суду може бути п одано протягом 10 днів з дня йо го проголошення.

Апеляційна скарга на рішен ня суду подається протягом 20 д нів після подання заяви на ап еляційне оскарження.

Суддя:

СудПіщанський районний суд Вінницької області
Дата ухвалення рішення22.05.2010
Оприлюднено06.05.2011
Номер документу9472597
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —2-85-10

Рішення від 25.02.2010

Цивільне

Оріхівський районний суд Запорізької області

Фісун Н. В.

Ухвала від 29.11.2010

Цивільне

Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області

Швець В'ячеслав Миколайович

Ухвала від 15.02.2010

Цивільне

Чернігівський районний суд Запорізької області

Глянь Сергій Іванович

Рішення від 22.05.2010

Цивільне

Піщанський районний суд Вінницької області

Боднар Володимир Васильович

Рішення від 23.04.2010

Цивільне

Кіровський районний суд м.Донецька

Анісімова Наталя Дмитрівна

Рішення від 06.05.2010

Цивільне

Богодухівський районний суд Харківської області

Кузіна Надія Петрівна

Рішення від 14.01.2010

Цивільне

Ізяславський районний суд Хмельницької області

Янішевська Оксана Станіславівна

Рішення від 15.03.2010

Цивільне

Заводський районний суд м. Запоріжжя

Марченко Нінель Валеріївна

Ухвала від 22.03.2010

Цивільне

Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області

Кучеренко Віктор Васильович

Рішення від 17.02.2010

Цивільне

Першотравневий районний суд Донецької області

Бутенко Анатолій Петрович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні