УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Справа № 638/2505/21
Провадження № 2/638/3308/21
25.02.2021 року м. Харків
Суддя Дзержинського районного суду м. Харкова Подус Г.С., дослідивши матеріали позовної заяви Державного навчального закладу Слобожанський регіональний центр професійної освіти до ОСОБА_1 , про стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги,
встановив:
Позивач 24.02.2021 року звернувся до суду з позовом до ОСОБА_1 , про стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги.
Вирішуючи питання про можливість відкриття провадження у справі, суд приходить до наступного висновку.
Правові засади справляння судового збору, платники, об`єкти та розміри ставок судового збору, порядок сплати, звільнення від сплати та повернення судового збору визначається положеннями Закону України Про судовий збір .
Відповідно до частини 1 статті 3 Закону України Про судовий збір за подання до суду позовної заяви та іншої заяви, передбаченої процесуальним законодавством, справляється судовий збір.
Частиною 1 статті 4 Закону України Про судовий збір від 8 липня 2011 року, №3674-VI встановлено, що судовий збір справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.
Згідно частини 2 статті 4 Закону України Про судовий збір за подання до суду позовної заяви майнового характеру, яка подана юридичною особою, встановлено ставку судового збору в розмірі 1,5 відсотка ціни позову, але не менше 1 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб і не більше 350 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Статтею 7 Закону України Про державний бюджет на 2021 рік встановлено прожитковий мінімум для працездатних осіб в розмірі 2270 грн.
В додатках до позовної заяви вказано в п. 12. копії квитанцій про сплату судового збору , однак не додано оригінал квитанції.
Статтею 185 ЦПК України встановлено, що суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
З урахуванням викладеного, суд вбачає, що позивачу необхідно усунути недоліки заяви.
Заяву про усунення недоліків разом з оригіналом квитанції про сплату судового збору необхідно надати до Дзержинського районного суду м. Харкова через канцелярію суду.
Керуючись ст. ст. 175, 177, 185, 258, 260 ЦПК України , суд,
постановив:
Позовну заяву Державного навчального закладу Слобожанський регіональний центр професійної освіти до ОСОБА_1 , про стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги - залишити без руху.
Надати заявнику строк десять днів з дня отримання копії ухвали для усунення недоліків, вказаних в ухвалі, шляхом подання до Дзержинського районного суду м. Харкова, належним чином оформленої заяви, інакше заява буде вважатися неподаною та повернута.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя
Суд | Дзержинський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 25.02.2021 |
Оприлюднено | 26.02.2021 |
Номер документу | 95145185 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Дзержинський районний суд м.Харкова
Подус Г. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні