Рішення
від 23.02.2021 по справі 467/505/20
АРБУЗИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 467/505/20

2/467/6/21

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

23.02.2021 року смт. Арбузинка

Арбузинський районний суд Миколаївської області в складі:

головуючого судді Догарєвої І.О.,

за участю:

секретаря судового засідання Шарати Н.І.

представника позивача Рубана С.Ю.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі Арбузинського районного суду Миколаївської області цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Арбузинської селищної ради Миколаївської області, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області про визнання права на земельну частку (пай),

в с т а н о в и в:

ОСОБА_1 звернувся до суду із позовом до Управління Держгеокадастру у Миколаївській області, Арбузинської районної державної адміністрації Миколаївської області, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору Арбузинська селищна рада Миколаївської області, Новокрасненська сільська рада Арбузинського району Миколаївської області про визнання права власності на земельну ділянку.

Після уточнення позовних вимог на виконання ухвали суду від 04.05.2020 року про залишення позовної заяви без руху позивач просив визнати за ним право власності на земельну ділянку площею 7,15 га на території Новокрасненської сільської ради Арбузинського району Миколаївської області та зобов`язати Головне управління держгеокадастру у Миколаївській області надати дозвіл на розробку проектної документації на зазначену земельну ділянку.

Ухвалою від 06.10.2020 року за клопотанням представника позивача ОСОБА_2 замінено первісних відповідачів Управління Держгеокадастру у Миколаївській області, Арбузинської районної державної адміністрації Миколаївської області на належного відповідача Арбузинську селищну раду Миколаївської області, Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області залучене до участі у справі у якості третьої особи. За даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань 30.05.2018 року внесено запис про припинення Новокрасненської сільської ради Арбузинського району Миколаївської області, правонаступником є Арбузинська селищна рада Миколаївської області.

Заявою в судовому засіданні 20.10.2020 року представником позивача змінено предмет позову, викладено позовні вимоги наступним чином: поновити строк позовної давності; визнати за ОСОБА_1 право на земельну частку (пай), розташовану на території Арбузинської селищної ради Арбузинського району Миколаївської області, орієнтовною площею 7,15 умовних кадастрових гектари, з цільовим призначенням - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, з земель запасу чи земель резервного фонду, які розташовані на території Арбузинської селищної ради Арбузинського району Миколаївської області як члену колишнього колективного сільськогосподарського підприємства Новокрасненське . Ухвалою від 20.10.2020 року змінені позовні вимоги прийнято до розгляду.

Позовні вимоги ОСОБА_1 обґрунтовано наступним. 20.06.1998 року позивача, ОСОБА_1 , було прийнято в члени КСГП Новокрасненське с. Новокрасне Арбузинського району Миколаївської області. Позивач працював у вказаному підприємстві з 20.06.1998 року по 21.11.2001 року, про що свідчить архівна довідка від 24.09.2019 року та записи в трудовій книжці позивача. 25.10.1995 року Новокрасненською сільською радою було передано КСГП Новокрасненське у колективну власність земельну ділянку для сільськогосподарського виробництва, відповідно до державного акта на право колективної власності на землю серія МК б/н від 25.10.1995 року з метою подальшого її паювання. Розмір земельної ділянки частки (паю) по колишньому КСГП Новокрасненське становить 7,15 умовних кадастрових гектарів, вартість - 24394,00 грн. До вказаного державного акту був доданий список громадян - членів КСГП, які на момент видачі цього державного акту були членами КСГП Новокрасненське для одержання земельного паю. Позивача при розпаюванні земель КСГП Новокрасненське до зазначеного списку внесено не було та в подальшому не видано сертифікат про право на земельну частку (пай), чим порушено його права з огляду на положення п.2 та п.7 Указу Президента України Про порядок паювання земель, переданих у колективну власність сільськогосподарським підприємствам і організаціям від 08.08.1995 року за №720/95, якими передбачено, зокрема, створення під час передачі земель у колективну власність резервного фонду, який використовується для передачі у приватну власність, або надання в користування земельних ділянок громадянам, зайнятим переважно в соціальній сфері на селі, а також іншим особам, яких приймають у члени сільськогосподарських підприємств, або які переселяються у сільську місцевість для постійного проживання. Враховуючи, що позивач був прийнятий в члени КСП 20.06.1998 року, він, як новоприйнятий член такого підприємства, мав право на земельну ділянку з резервного фонду. Однак позивача ніхто не повідомив, що він пропущений в списках пайовиків та йому потрібно виділити земельну ділянку з резервного фонду. Про своє порушене право позивач дізнався в 2019 році, коли КСГП Новокрасненське було ліквідовано. Позивач неодноразово звертався до Новокрасненської сільської ради з приводу надання йому земельної ділянки (паю), проте його переконували, що він має на неї право, однак відсутні землі резервного фонду. Позивач неодноразово звертався до Арбузинської РДА, але відповідей не отримував. Тільки в 2019 році він отримав 10.04.2020 року відповідь про відмову у наданні йому земельної частки (паю) площею 7,15 га в зв`язку із тим, що він не був включений до списку, що додавався до Державного акту на право колективної власності на землю. Зазначене позивач вважає підставою для поновлення йому строку позовної давності.

27.11.2020 року у справі закрите підготовче провадження, призначено справу до судового розгляду.

В судове засідання позивач не з`явився. Представник позивача ОСОБА_2 позовні вимоги ОСОБА_1 в остаточній редакції підтримав в повному обсязі, просив поновити строк позовної давності; визнати за ОСОБА_1 право на земельну частку (пай), розташовану на території Арбузинської селищної ради Арбузинського району Миколаївської області, орієнтовною площею 7,15 умовних кадастрових гектари, з цільовим призначенням - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, з земель запасу чи земель резервного фонду, які розташовані на території Арбузинської селищної ради Арбузинського району Миколаївської області як члену колишнього колективного сільськогосподарського підприємства Новокрасненське з підстав викладених в позові та заявах позивача по суті справи.

Представник відповідача Арбузинської селищної ради Миколаївської області в судове засідання не з`явився, від представника відповідача надійшло клопотання про розгляд справи за його відсутності, у вирішенні спору покладається на розсуд суду.

Представник третьої особи Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області в судове засідання не з`явився, перебуваючи в статусі відповідача направив відзив, у якому проти визнання за ОСОБА_1 права власності на земельну частку (пай) заперечував в зв`язку із ненаданням позивачем доказів свого членства в КСГП Новокрасненське на момент отримання державного акту на право колективної власності на землю, зазначав, що Управління не є належним відповідачем у справі та заявив про сплив строку позовної давності для вимог позивача. Заявив клопотання про розгляд справи у його відсутність.

Заслухавши пояснення представника позивача, показання свідків, дослідивши матеріали справи, суд встановив наступне.

За даними трудової книжки колгоспника НОМЕР_1 , дата заповнення 20.06.1998 року, ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , 20.06.1998 року був прийнятий на роботу в КСГП Новокрасненське . Рішенням загальних зборів від 20.01.2000 року КСГП Новокрасненське реорганізоване в ЗАСТ Надія . 27.01.2000 року ОСОБА_1 прийнятий на роботу слюсарем в ЗАСТ Надія . 21.11.2001 року звільнений на підставі п.1 ст.36 КЗпП України, за згодою сторін.

Згідно довідки Об`єднаного трудового архіву сільських та селищних рад Арбузинського району №357 від 23.09.2019 року ОСОБА_1 перебуває членом КСГП Новокрасненське та за даними особових рахунків за 1998-2001 роки в зазначені роки приймав трудову участь в колгоспному виробництві.

18.09.2001 року ОСОБА_1 отримав свідоцтво про право власності на майновий пай члена колективного сільськогосподарського підприємства (майновий сертифікат) як такий, що має право на пайовий фонд майна колективного сільськогосподарського підприємства с. Новокрасне ЗАСТ Надія відповідно до списку осіб, які мають право на майновий пай, затвердженого зборами співвласників 05.05.2001 року. Розмір майнового паю 110 грн., або 0,012 %.

Згідно витягу з протоколу №1 Загальних зборів КСХП Новокрасненське від 11.02.1999 року ОСОБА_1 на підставі власної заяви прийнятий до членів КСГП Новокрасненське , крім того Загальними зборами вирішено просити виконком сільської ради наділити земельну частку (пай) ОСОБА_1 при досягненні ним 18 років.

Згідно інформації, наданої відділом в Арбузинському районі ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області №157/131-19 від 17.09.2019 року КСГП Новокрасненське отримало державний акт серія МК б/н на право колективної власності на землю 25.10.1995 року та з цього часу розпочалось паювання земель КСГП на підставі указу Президента України Про порядок паювання земель, переданих у колективну власність сільськогосподарським підприємствам і організаціям від 08.08.1995 року №720/95. Інформація про завершення розпаювання у Відділі відсутня. За наявною у Відділі інформацією ОСОБА_1 не було включено до списку членів КСГП Новокрасненське Арбузинського району Миколаївської області, які мають право на земельну частку (пай).

Згідно інформації, наданої відділом в Арбузинському районі ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області №187/131-19 від 25.10.2019 року Державний акт на право колективної власності на землю виданий КСГП Новокрасненське 25.10.1995 року. Розрахунки розміру та вартості земельної частки (паю) затверджені розпорядженням Арбузинської районної державної адміністрації від 17.03.1997 року за №106. Розмір земельної частки (паю) в умовних кадастрових гектарах становить 8,10 га. Вартість - 26973 грн. Згідно розпорядження Арбузинської районної державної адміністрації від 05.06.2002 року за №346 зменшено розмір земельної частки (паю) до 7,15 га в умовних кадастрових гектарах. Вартість - 24394,21 грн.

За повідомленням Архівного відділу Арбузинської районної державної адміністрації №П-29/04-10 від 15.10.2019 року, в документах КСГП Новокрасненське с. Новокрасне Арбузинського району Миколаївської області за 1990-2001 роки відомості про завершення розпаювання земель (паїв) відсутні.

Відповідно Архівної довідки Архівного відділу Арбузинської районної державної адміністрації №П-20/04-10 від 24.09.2019 року, розпорядженням №72 представника Президента України від 25.05.1992 року колгосп Красний Октябрь с. Новокрасне Арбузинського району Миколаївської області реорганізовано в КСГП Новокрасненське . Згідно протоколу №2 Загальних зборів членів КСГП Новокрасненське с. Новокрасне Арбузинського району Миколаївської області від 20.01.2000 року КСГП Новокрасненське реорганізовано в ЗАСТ Надія . В 2002 році ЗАСТ Надія ліквідовано .

Згідно виписки зі статуту ЗАСТ Надія , затвердженого 20.01.2000 року та зареєстрованого 27.01.2000 року, товариство є правонаступником КСГП Новокрасненське .

Згідно копії рішення від 17.01.2001 року №3а 13 сесії 23 скликання Новокрасненської сільської ради с. Новокрасне Арбузинського району Миколаївської області, заслухавши заяву ОСОБА_1 про виділення йому земельної частки (паю) в зв`язку з тим, що резервної землі немає, сільська рада вирішила поставити його в чергу на виділення земельної частки (паю) при виявленні резервної землі.

За повідомленням Архівного відділу Арбузинської районної державної адміністрації №П-23/04-10 від 23.09.2019 року, протокол та рішення до нього 13 сесії 23 скликання Новокрасненської сільської ради с. Новокрасне Арбузинського району Миколаївської області від 17.01.2001 року на зберігання до архіву не надходили.

За інформацією Новокрасненської сільської ради Арбузинського району Миколаївської області №20 від 08.09.2011 року рішенням 13 сесії 23 скликання Новокрасненської сільської ради с. Новокрасне Арбузинського району Миколаївської області від 17.01.2001 року ОСОБА_1 поставлено в чергу на виділення земельної частки (паю) при виявленні резервної землі, але списку громадян, що поставлені в чергу на отримання земельних ділянок в сільській раді немає, в зв`язку з тим, що резервної землі не було.

За інформацією Арбузинської селищної ради Миколаївської області №38-01/06.17 від 01.10.2019 року в справах сільської ради протокол та рішення до нього 13 сесії 23 скликання Новокрасненської сільської ради с. Новокрасне Арбузинського району Миколаївської області від 17.01.2001 року не зберігаються, акт передачі даних документів на зберігання до архівного відділу Арбузинської райдержадміністрації відсутній. Журнал про реєстрацію видачі свідоцтв про право власності на майновий пай члена колективного сільськогосподарського підприємства (майнові паї) у сільській раді не зберігся.

За даними з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (інформаційна довідка №188698455 від 14.11.2019 року на підставі Акту приймання-передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність від 21.12.2018 року здійснено державну реєстрацію 24.04.2019 року за Арбузинською селищною об`єднаною територіальною громадою в особі Арбузинської селищної ради права комунальної власності на земельну ділянку площею 32,5 га з цільовим призначенням для ведення фермерського господарства.

Рішенням від 10.04.2020 року №82 Арбузинська селищна рада Арбузинського району Миколаївської області, розглянувши заяву ОСОБА_1 відмовила у наданні земельної частки (паю) площею 7,15 га для ведення товарного виробництва в зв`язку з тим, що ОСОБА_1 не був включений до списку, що додавався до Державного акта на право колективної власності на землю виданого КСГП Новокрасненське серія МК б/н виданого 25.10.1995 року.

Свідок ОСОБА_3 в судовому засіданні пояснив, що працював у колгоспі Красний октябрь с. Новокрасне Арбузинського району Миколаївської області, потім, після його реорганізації, в КСГП Новокрасненське та ЗАСТ Надія з 1991 року по 2001 рік. Був бригадиром тракторної бригади. ОСОБА_1 працював під його керівництвом та був прийнятий у члени КСГП Новокрасненське . З 2007 року свідок пояснив, що працював землевпорядником в сільській раді. Йому відомо, що ОСОБА_1 звертався з приводу отримання земельної частки (паю), однак до списку осіб, які мають право на пай включений не був. ОСОБА_1 неодноразово звертався до сільської ради, однак йому пояснювали, що відсутня резервна земля та обіцяли надати пай одразу ж як вона з`явиться. Колгоспний архів за цей час двічі горів та багато документів в зв`язку з цим не збереглися та не були передані до архіву.

Свідок ОСОБА_4 пояснила, що працювала у колгоспі Красний октябрь с. Новокрасне Арбузинського району Миколаївської області, потім, після його реорганізації, в КСГП Новокрасненське та ЗАСТ Надія з 1980 по 2001 рік секретарем правління. Свідок підтвердила, що дійсно ОСОБА_1 Загальними зборами КСХП Новокрасненське приймався до членів цього підприємства, та було вирішено просити виконком сільської ради наділити земельну частку (пай) ОСОБА_1 при досягненні ним 18 років, оскільки він на той час не досяг повноліття. Вона була секретарем Загальних зборів. В подальшому, будучи посадовою особою правонаступника, ЗАСТ Надія , вона виготовила та посвідчила витяг з протоколу загальних зборів, наявний в матеріалах даної справи. Оригінал протоколу був переданий нею до відділу кадрів підприємства. Де в подальшому зберігався протокол їй не відомо, так як вона звільнилася до початку ліквідаційної процедури та у часті у передачі документів підприємства до архіву не приймала.

Частиною другою статті 14 Конституції України визначено, що право власності на землю гарантується. Це право набувається і реалізується громадянами, юридичними особами та державою виключно відповідно до закону.

Частиною дев`ятою статті 5 ЗК України (у редакції від 22 червня 1993 року) передбачено, що кожний член колективного сільськогосподарського підприємства, сільськогосподарського кооперативу, сільськогосподарського акціонерного товариства у разі виходу з нього має право одержати свою частку землі в натурі (на місцевості), яка визначається в порядку, передбаченому частинами шостою і сьомою статті 6 цього Кодексу.

Згідно з вимогами частини першої статті 22 ЗК України (у редакції від 22 червня 1993 року) право власності на землю або право користування наданою земельною ділянкою виникає після встановлення землевпорядними організаціями меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і документа, що посвідчує це право.

Пунктом 1 Указу Президента України від 08 серпня 1995 року № 720/95 Про порядок паювання земель, переданих у колективну власність сільськогосподарським підприємствам і організаціям встановлено, що паюванню підлягають сільськогосподарські угіддя, передані у колективну власність колективним сільськогосподарським підприємствам, сільськогосподарським кооперативам, сільськогосподарським акціонерним товариствам, у тому числі створеним на базі радгоспів та інших державних сільськогосподарських підприємств. Паювання земель радгоспів та інших державних сільськогосподарських підприємств здійснюється після перетворення їх на колективні сільськогосподарські підприємства.

Відповідно до пункту 2 Указу Президента України від 08 серпня 1995 року № 720/95 Про порядок паювання земель, переданих у колективну власність сільськогосподарським підприємствам і організаціям право на частку (пай) мають члени колективного сільськогосподарського підприємства, сільськогосподарського кооперативу, сільськогосподарського акціонерного товариства, в тому числі пенсіонери, які раніше працювали в ньому і залишилися членами зазначеного підприємства, кооперативу, товариства, відповідно до списку, що додається до державного акта на право колективної власності на землю.

Згідно з вимогами статей 22, 23 ЗК України (у редакції від 22 червня 1993 року) та зазначеного указу особа набуває право на земельний пай за наявності трьох умов: 1) перебування в членах КСП на час паювання; 2) включення до списку осіб, доданого до державного акта на право колективної власності на землю; 3) одержання КСП цього акта.

Відповідно до роз`яснень, що містяться в пункті 24 постанови Пленуму Верховного Суду України від 16 квітня 2004 року № 7 Про практику застосування судами земельного законодавства при розгляді цивільних справ , член колективного сільськогосподарського підприємства, включений до списку, що додається до державного акта на право колективної власності на землю, набуває права на земельну частку (пай) з дня видачі цього акта, і в разі його смерті успадкування права на земельний пай здійснюється за нормами ЦК України, у тому числі й у випадку, коли з різних причин ця особа не отримала сертифікат на право на земельну частку (пай).

Невнесення до зазначеного вище списку особи, яка була членом КСП на час передачі у колективну власність землі, не може позбавити її права на земельну частку. При неможливості надати такій особі земельну частку (пай) з колективної власності через відсутність необхідної для цього землі остання відповідно до пункту 7 Указу Президента України від 8 серпня 1995 р. № 720/95 Про порядок паювання земель, переданих у колективну власність сільськогосподарським підприємствам і організаціям має бути надана із земель запасу, створеного місцевою радою під час передачі землі у колективну власність.

Як встановлено судом і підтверджується матеріалами справи, Державний акт на право колективної власності на землю КСГП Новокрасненське отримало 25 жовтня 1995 року. ОСОБА_1 не був включений до списку членів КСП, що є додатком до Державного акта на право колективної власності на землю.

Згідно витягу з протоколу №1 Загальних зборів КСХП Новокрасненське від 11.02.1999 року ОСОБА_1 на підставі власної заяви прийнятий до членів КСГП Новокрасненське , та Загальними зборами вирішено просити виконком сільської ради наділити земельну частку (пай) ОСОБА_1 при досягненні ним 18 років.

За таких обставин, враховуючи дату початку роботи позивача в КСГП з 1998 року та дату прийняття його в члени КСГП в 1999 році, суд приходить до висновку, що на час отримання 25 жовтня 1995 року КСГП Новокрасненське Державного акта на право колективної власності на землю позивач не був членом КСГП, а тому не має права на земельну частку (пай) нарівні з іншими членами КСГП.

За правилами ст.ст. 12, 81 ЦПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених ЦПК України. Кожна сторона несе ризик настання наслідків, пов`язаних з вчиненням чи не вчиненням процесуальних дій. Докази подаються сторонами та іншими учасниками справи.

Виходячи із встановленого ст.13 ЦПК України принципу диспозитивності цивільного судочинства суд розглядає справу не інакше як за зверненням особи, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених нею вимог і на підставі доказів, поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим Кодексом випадках. Збирання доказів у цивільних справах не є обов`язком суду, крім випадків, встановлених цим Кодексом. Учасник справи розпоряджається своїми правами щодо предмета спору на власний розсуд.

Процесуальний закон містить вимоги до доказів, на підставі яких суд встановлює обставини справи, а саме: докази повинні бути належними, допустимими, достовірними, а у своїй сукупності - достатніми. Достатніми є докази, які у своїй сукупності дають змогу дійти висновку про наявність або відсутність обставин справи, які входять до предмета доказування.

Посилаючись на положення пункту 7 Указу Президента України від 8 серпня 1995 р. № 720/95 Про порядок паювання земель, переданих у колективну власність сільськогосподарським підприємствам і організаціям за якими створюваний під час передачі земель у колективну власність резервний фонд використовується для передачі у приватну власність або надання у користування земельних ділянок переважно громадянам, зайнятим у соціальній сфері на селі, а також іншим особам, яких приймають у члени сільськогосподарських підприємств або які переселяються у сільську місцевість для постійного проживання, представник позивача вказує, що ОСОБА_1 , як такий, що був прийнятий в члени КСГП мав право на отримання земельної частки (паю) із резервного фонду, створеного місцевою радою під час передачі землі у колективну власність.

Однак, в матеріалах справи відсутні докази того, що органом, який відповідно до чинного законодавства уповноважений вирішувати питання про надання у власність земельної ділянки було прийняте відповідне рішення про надання земельної ділянки позивачу. Рішення Новокрасненської сільської ради с. Новокрасне Арбузинського району Миколаївської області від 17.01.2001 року, яким ОСОБА_1 поставлено в чергу на виділення земельної частки (паю) при виявленні резервної землі, таким не являється. Той факт, що у 2018 році у комунальну власність Арбузинській селищній об`єднаній територіальній громаді в особі Арбузинської селищної ради було передано земельну ділянку площею 32,5 га даних висновків суду не спростовує та не свідчить, що дана ділянка увійшла до резервного фонду, створеного місцевою радою під час передачі землі у колективну власність.

Рішенням від 10.04.2020 року №82 Арбузинська селищна рада Арбузинського району Миколаївської області, розглянувши заяву ОСОБА_1 відмовила у наданні земельної частки (паю) площею 7,15 га для ведення товарного виробництва в зв`язку з тим, що ОСОБА_1 не був включений до списку, що додавався до Державного акта на право колективної власності на землю виданого КСГП Новокрасненське серія МК б/н виданого 25.10.1995 року. Дане рішення позивачем не оскаржувалось.

Оскільки позивач не був членом КСГП на час розпаювання земель колективної власності КСГП Новокрасненське та не надав належних та допустимих доказів про надання йому у встановленому законом порядку земельної частки (паю), то правові підстави для визнання за позивачем права на земельну частку (пай) в судовому порядку відсутні.

Оскільки суд дійшов висновку про відмову у задоволенні позовних вимог, відповідно до ст.141 ЦПК України, судові витрати покладаються на позивача.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 12, 13, 81, 141, 142, 258, 259, 263-265 ЦПК України, суд

у х в а л и в:

У задоволенні позовних вимог ОСОБА_1 до Арбузинської селищної ради Миколаївської області, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору

Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області про визнання права на земельну частку (пай) - відмовити.

Повний текст рішення виготовлено 03.03.2021 року.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Рішення може бути оскаржене до Миколаївського апеляційного суду через Арбузинський районний суд Миколаївської області шляхом подачі протягом тридцяти днів з дня його проголошення апеляційної скарги.

Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Суддя І.О.Догарєва

СудАрбузинський районний суд Миколаївської області
Дата ухвалення рішення23.02.2021
Оприлюднено04.03.2021
Номер документу95292478
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —467/505/20

Рішення від 23.02.2021

Цивільне

Арбузинський районний суд Миколаївської області

Догарєва І. О.

Рішення від 23.02.2021

Цивільне

Арбузинський районний суд Миколаївської області

Догарєва І. О.

Ухвала від 20.10.2020

Цивільне

Арбузинський районний суд Миколаївської області

Догарєва І. О.

Ухвала від 06.10.2020

Цивільне

Арбузинський районний суд Миколаївської області

Догарєва І. О.

Ухвала від 02.07.2020

Цивільне

Арбузинський районний суд Миколаївської області

Догарєва І. О.

Ухвала від 16.06.2020

Цивільне

Арбузинський районний суд Миколаївської області

Догарєва І. О.

Ухвала від 21.05.2020

Цивільне

Арбузинський районний суд Миколаївської області

Догарєва І. О.

Ухвала від 06.05.2020

Цивільне

Арбузинський районний суд Миколаївської області

Догарєва І. О.

Ухвала від 04.05.2020

Цивільне

Арбузинський районний суд Миколаївської області

Догарєва І. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні