УХВАЛА
09 березня 2021 року
м. Київ
Справа № 922/627/20
Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду:
Случ О. В. - головуючий (доповідач), Волковицька Н. О., Могил С. К.,
за участю секретаря судового засідання Мазуренко М. В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні (в режимі відеоконференції) касаційну скаргу Харківської міської ради
на рішення Господарського суду Харківської області від 14.09.2020 (суддя Буракова А. М.)
і постанову Східного апеляційного господарського суду від 18.11.2020 (головуючий суддя Россолов В. В., судді Гетьман Р. А., Хачатрян В. С.)
у справі № 922/627/20
за позовом Харківської міської ради
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Атмос"
про визнання недійсним договору оренди землі та зобов`язання повернути земельну ділянку,
(у судовому засіданні взяла участь представниця позивача Коваль Г. Ю. )
В С Т А Н О В И В:
Ухвалою Верховного Суду від 03.02.2021 відкрито касаційне провадження за касаційною скаргою за касаційною скаргою Харківської міської ради на рішення Господарського суду Харківської області від 14.09.2020 і постанову Східного апеляційного господарського суду від 18.11.2020 у справі № 922/627/20 і призначено касаційну скаргу до розгляду на 09.03.2021.
09.03.2021 колегія суддів, заслухавши пояснення представника позивача по суті спору, дійшла висновку про необхідність оголошення перерви у судовому засіданні до 30.03.2021 о 12:00.
Частиною третьою статті 216 Господарського процесуального кодексу України встановлено, що про відкладення розгляду справи або перерву в судовому засіданні, місце, дату і час нового судового засідання або продовження судового засідання суд повідомляє під розписку учасників справи, свідків, експертів, спеціалістів, перекладачів, які були присутніми в судовому засіданні. Учасники справи, свідки, експерти, спеціалісти, перекладачі, які не прибули або яких суд вперше залучає до участі в судовому процесі, повідомляються про судове засідання ухвалами.
Керуючись статтями 120, 121, 216, 234 Господарського процесуального кодексу України, Верховний Суд
У Х В А Л И В:
1. Оголосити перерву у судовому засіданні з розгляду касаційної скарги за касаційною скаргою Харківської міської ради на рішення Господарського суду Харківської області від 14.09.2020 і постанову Східного апеляційного господарського суду від 18.11.2020 у справі № 922/627/20 до 30 березня 2021 року о 12:00 у приміщенні Касаційного господарського суду за адресою: м. Київ, вул. О. Копиленка, 6, зал судових засідань № 332.
2. Копію ухвали надіслати учасникам справи, які не прибули в судове засідання.
3. Явка в судове засідання не є обов`язковою.
Ухвала набирає законної сили з моменту її оголошення і оскарженню не підлягає.
Головуючий О. В. Случ
Судді Н. О. Волковицька
С. К. Могил
Суд | Касаційний господарський суд Верховного Суду |
Дата ухвалення рішення | 09.03.2021 |
Оприлюднено | 12.03.2021 |
Номер документу | 95433294 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Касаційний господарський суд Верховного Суду
Случ О.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні