Справа № 2-239/10
Провадження №6/594/21/2021
У Х В А Л А
16 березня 2021 року
Суддя Борщівського районного суду Тернопільської області Чир П.В. розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю Компанія з управління активами Прімоколект-Капітал , заінтересовані особи: Публічне акціонерне товариство Універсал Банк , ОСОБА_1 про заміну стягувача у виконавчому листі,
ВСТАНОВИВ:
Представлені матеріали слід визнати достатніми для відкриття провадження у справі.
Керуючись ст.ст.187, 442 ЦПК України -
УХВАЛИВ:
Відкрити провадження за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю Компанія з управління активами Прімоколект-Капітал , заінтересовані особи: Публічне акціонерне товариство Універсал Банк , ОСОБА_1 про заміну стягувача у виконавчому листі.
Призначити заяву до розгляду у судовому засіданні, яке відбудеться в Борщівському районному суді в м. Борщеві вул. Я.Кондри, 5, Тернопільської області 25 березня 2021 року о 16 год.30 хв.
У судове засідання викликати представника заявника ТзОВ Компанія з управління активами Прімоколект-Капітал , заінтересованих осіб: представника ПАТ Універсал Банк , Гуска Г.С.
Суддя Чир П.В.
Суд | Борщівський районний суд Тернопільської області |
Дата ухвалення рішення | 16.03.2021 |
Оприлюднено | 17.03.2021 |
Номер документу | 95561845 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Борщівський районний суд Тернопільської області
Чир П. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні