Справа № 675/261/21
Провадження № 1-кп/675/50/2021
У Х В А Л А
"07" травня 2021 р. м. Ізяслав
Ізяславський районний суд Хмельницької області у складі:
головуючого - судді ОСОБА_1 ,
за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі судових засідань Ізяславського районного суду Хмельницької області питання про виправлення описки в ухвалі Ізяславського районного суду Хмельницької області від 07 квітня 2021 року,
в с т а н о в и в :
На розгляді Ізяславського районного суду Хмельницької області перебуває кримінальне провадження по обвинуваченню ОСОБА_3 за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.
07 квітня 2021 року судом була постановлена ухвала про надання ОСОБА_3 тимчасового доступу до інформації, що знаходиться в оператора ПрАТ «Київстар», однак у даній ухвалі не вказаний строк її дії, що являється опискою.
Учасники кримінального провадження до суду не з`явилися, про дату та час судового засідання були повідомлені телефонограмою.
Дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку, що допущена описка підлягає виправленню.
Відповідно до ст. 379 КПК України суд має право за власною ініціативою або за заявою учасника кримінального провадження чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні. Питання про внесення виправлень суд вирішує в судовому засіданні. Учасники судового провадження повідомляються про дату, час і місце засідання. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Згідно п. 7 ч. 1 ст. 164 КПК України в ухвалі слідчого судді, суду про тимчасовий доступ до документів має бути зазначено строк дії ухвали, який не може перевищувати двох місяців з дня постановлення ухвали, за виключенням ухвал, постановлених на виконання вимогчастини другоїстатті 562 цього Кодексу.
07 квітня 2021 року Ізяславський районним судом Хмельницької області за наслідками розгляду кримінального провадження по обвинуваченню ОСОБА_3 за ч. 3 ст. 368 КК України у підготовчому судовому засіданні була постановлена ухвала про надання дозволу обвинуваченому та його захиснику тимчасового доступу до інформації, що знаходиться в оператора ПрАТ «Київстар», однак у даній ухвалі не вказаний строк її дії.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 164, 379 КПК України, суд
П О С Т А Н О В И В :
Виправити описку в ухвалі Ізяславського районного суду Хмельницької області від 07 квітня 2021 року у справі № 675/261/21 та резолютивну частину ухвали викласти в наступній редакції:
Надати ОСОБА_3 та ОСОБА_4 тимчасовий доступ до інформації, що знаходиться в оператора ПрАТ «Київстар», а саме даних вхідних та вихідних з`єднань абонентського номера НОМЕР_1 , яким користувався ОСОБА_5 , із зазначенням виду, дати, часу, тривалості з`єднання, ІМЕІ мобільних телефонів, номерів абонентів з якими він виходив на зв`язок у період з 10 год. 00 хв. 01.03.2020 року до 10 год. 00 хв. 19.10.2020 року з прив`язкою до базових станцій, із зазначенням їх адрес розташування, зони дії базової станції, з наданням можливості вилучення копії наведеної інформації.
Зобов`язатиПрАТ «Київстар» виготовити на паперовому абоелектронному носії (диск,флешкарта тощо)зазначенідокументи,що містятьнаведену інформаціюта надатиїх ОСОБА_3 або йогозахиснику -адвокату ОСОБА_4 .
Строк дії ухвали - два місяці з дня її постановлення.
Ухвала суду може бути оскаржена до Хмельницького апеляційного суду через Ізяславський районний суд Хмельницької області протягом семи днів з дня її проголошення.
Суддя ОСОБА_1
Суд | Ізяславський районний суд Хмельницької області |
Дата ухвалення рішення | 07.05.2021 |
Оприлюднено | 30.01.2023 |
Номер документу | 97203228 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов'язаної з наданням публічних послуг Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою |
Кримінальне
Ізяславський районний суд Хмельницької області
Демчук П. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні