УХВАЛА
03 червня 2021 року м. Кропивницький
справа № 385/187/21
провадження № 22-ц/4809/912/21
Кропивницький апеляційний суд в складі колегії суддів судової палати у цивільних справах:
головуючого судді: Черненка В.В.
суддів: Єгорової С.М., Чельник О.І.
секретар Гончар В.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Кропивницький цивільну справу за апеляційною скаргою адвоката Волощук Володимира Володимировича, який представляє інтереси ОСОБА_1 на ухвалу Гайворонського районного суду Кіровоградської області від 12.03.2021 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Гайворонської міської ради Кіровоградської області про встановлення факту, що має юридичне значення та визнання права власності в порядку спадкування за законом,
в с т а н о в и в:
Ухвалою Гайворонського районного суду Кіровоградської області від 12.03.2021 позов ОСОБА_1 до Гайворонської міської ради Кіровоградської області про встановлення факту, що має юридичне значення та визнання права власності в порядку спадкування за законом залишено без розгляду.
Не погоджуючись із зазначеною ухвалою суду, адвокат Волощук Володимир Володимирович, який представляє інтереси ОСОБА_1 подав апеляційну скаргу.
Відповідно до ч. 1 ст. 371 ЦПК України, апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції має бути розглянута протягом тридцяти днів з дня постановлення ухвали про відкриття апеляційного провадження.
Ухвалою Кропивницького апеляційного суду від 19.04.2021 року відкрито апеляційне провадження у даній скарзі.
Колегія суддів вважає, що необхідно продовжити строк розгляду справи апеляційним судом на 15 днів.
Відповідно до ч. 2 ст. 371 ЦПК України, у виняткових випадках за клопотанням сторони з урахуванням особливостей розгляду справи апеляційний суд може продовжити розгляд справи, але не більше як на п`ятнадцять днів, про що постановляє відповідну ухвалу.
Керуючись ч. 2 ст. 371 ЦПК України, суд,-
УХВАЛИВ:
Продовжити строк розгляду справи на п`ятнадцять днів.
Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення і касаційному оскарженню не підлягає.
Головуючий:
Судді:
Суд | Кропивницький апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 03.06.2021 |
Оприлюднено | 05.06.2021 |
Номер документу | 97433447 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Кропивницький апеляційний суд
Черненко В. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні