ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

УХВАЛА

ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116, (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua

УХВАЛА

"17" червня 2021 р. Справа№ 873/109/21

Північний апеляційний господарський суд

суддя: Остапенко О.М.

розглянувши матеріали заяви Товариства з обмеженою відповідальністю "НОР-ЕСТ АГРО" про видачу виконавчого документа на примусове виконання рішення Постійно діючого третейського суду при Асоціації українських банків від 07.06.2021 року у третейській справі №19/21

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "НОР-ЕСТ АГРО"

до Фермерського господарства "АГРОСАД-2016"

про стягнення заборгованості

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Постійно діючого третейського суду при Асоціації українських банків від 07.06.2021 року у третейській справі №19/21 позов задоволено у повному обсязі. Стягнуто з ФГ "АГРОСАД-2016" на користь ТОВ "НОР-ЕСТ АГРО" суму заборгованості за товар, пеню, відсотків річних згідно Договору та інфляційних витрат за Договором купівлі-продажу №59/20/215 від 12.06.2020 року у загальній сумі 195 997,48 грн. та третейський збір у сумі 2 360,00 грн.

11.06.2021 року, згідно відтиску поштового штемпеля на конверті, ТОВ "НОР-ЕСТ АГРО" звернулось до апеляційного господарського суду із заявою про видачу виконавчого документа на примусове виконання вищенаведеного рішення Третейського суду.

Згідно з протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями вказаній заяві присвоєно судовий номер справи 873/109/21 та передано її на розгляд судді Остапенку О.М.

Відповідно до приписів ч.ч. 1, 2 ст. 352 ГПК України питання видачі наказу на примусове виконання рішення третейського суду розглядається судом за заявою особи, на користь якої прийнято рішення третейського суду. Заява про видачу наказу на примусове виконання рішення третейського суду подається до апеляційного господарського суду за місцем проведення третейського розгляду протягом трьох років з дня ухвалення рішення третейським судом.

Стаття 353 ГПК України встановлює вимоги до форми і змісту заяви про видачу наказу на примусове виконання рішення третейського суду.

Перевіривши матеріали заяви ТОВ "НОР-ЕСТ АГРО" про видачу наказу на примусове виконання рішення Постійно діючого третейського суду при Асоціації українських банків від 07.06.2021 року у третейській справі №19/21, суд визнає подані матеріали достатніми для відкриття провадження у справі.

За приписами ч. 1 ст. 354 ГПК України, заява про видачу наказу на примусове виконання рішення третейського суду розглядається суддею одноособово протягом п`ятнадцяти днів з дня її надходження до суду в судовому засіданні з повідомленням сторін. Неявка сторін чи однієї із сторін, належним чином повідомлених про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду заяви.

Окрім того, разом із заявою про видачу виконавчого документа на примусове виконання рішення заявник звернувся з клопотанням про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, проведення якого просить забезпечити поза межами приміщення суду за допомогою програмного забезпечення EASYCON.

Розглядаючи заявлене представником ТОВ "НОР-ЕСТ АГРО" клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції суд зазначає, що відповідно до ч.ч. 1-5 ст. 197 ГПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.

Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та/або положень, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).

Під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), учасники справи можуть брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів. Підтвердження особи учасника справи здійснюється із застосуванням електронного підпису, а якщо особа не має такого підпису, то у порядку, визначеному Законом України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус" або Державною судовою адміністрацією України.

Ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Таким чином, суд вважає за можливе задовольнити клопотання представника ТОВ "НОР-ЕСТ АГРО" про його участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою програмного забезпечення EASYCON.

На підставі наведеного, керуючись ст. 176, 197, 352, 353, 354 ГПК України, Північний апеляційний господарський суд, -

УХВАЛИВ:

1. Прийняти до розгляду заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "НОР-ЕСТ АГРО" про видачу виконавчого документа на примусове виконання рішення Постійно діючого третейського суду при Асоціації українських банків від 07.06.2021 року у третейській справі №19/21.

2. Клопотання представника Товариства з обмеженою відповідальністю "НОР-ЕСТ АГРО" про проведення судового засідання в режимі відеоконференції задовольнити.

3. Розгляд заяви призначити на 24.06.2021 року об 11 год. 30 хв. Судове засідання відбудеться в режимі відеоконференції за адресою: 04116, м. Київ, вул. Шолуденка, 1, літера А, зал судових засідань №13, 2-й поверх. Повідомити сторін про розгляд заяви у судовому засіданні.

4. В судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду братиме участь представник ТОВ "НОР-ЕСТ АГРО" Бонтлаб В.В. за допомогою програмного забезпечення EASYCON (обліковий запис: ІНФОРМАЦІЯ_1 ).

5. Зобов`язати Постійно діючий третейський суд при Асоціації українських банків протягом п`яти днів від дня надходження цієї ухвали, надати суду:

- свідоцтво про реєстрацію третейського суду (копію);

- положення про Постійно діючий третейський суд при Асоціації українських банків (копію);

- регламент третейського суду (копію);

- список третейських суддів.

6. Довести до відома учасників судового процесу, що неявка сторін чи однієї із сторін, належним чином повідомлених про дату, час та місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду заяви.

7. Направити копію даної ухвали сторонам у справі та Постійно діючому третейському суду при Асоціації українських банків (02002, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, буд. № 15).

Суддя О.М. Остапенко

Дата ухвалення рішення 17.06.2021
Зареєстровано 18.06.2021
Оприлюднено 18.06.2021

Судовий реєстр по справі 873/109/21

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Судовий наказ від 08.11.2021 Північний апеляційний господарський суд Господарське
Постанова від 27.10.2021 Касаційний господарський суд Верховного Суду Господарське
Ухвала від 28.09.2021 Касаційний господарський суд Верховного Суду Господарське
Ухвала від 09.09.2021 Північний апеляційний господарський суд Господарське
Ухвала від 26.08.2021 Північний апеляційний господарський суд Господарське
Ухвала від 02.08.2021 Північний апеляційний господарський суд Господарське
Судовий наказ від 02.08.2021 Північний апеляційний господарський суд Господарське
Судовий наказ від 02.08.2021 Північний апеляційний господарський суд Господарське
Ухвала від 01.07.2021 Північний апеляційний господарський суд Господарське
Ухвала від 24.06.2021 Північний апеляційний господарський суд Господарське
Ухвала від 17.06.2021 Північний апеляційний господарський суд Господарське

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 873/109/21

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону