Справа № 638/1180/19
Провадження № 1-в/638/444/21
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17 червня 2021 року Дзержинський районний суд м.Харкова у складі
Головуючого судді ОСОБА_1 ,
за участю секретаря ОСОБА_2 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні зали судових засідань суду клопотання начальника Харківського районного управління поліції №3 ГУНП в Харківській області полковника поліції ОСОБА_3 про встановлення адміністративного нагляду стосовно ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, раніше судимого, який проживав за адресою: АДРЕСА_1 , -
встановив:
До суду надійшло клопотання начальника Харківського районного управління поліції №3 ГУНП в Харківській області полковника поліції ОСОБА_3 про встановлення адміністративного нагляду відносно ОСОБА_4 , в обґрунтування якого посилається на те, що ОСОБА_4 після звільнення з місць позбавлення волі в 2020 році та постановки на облік у ХРУП №3 ГУНП в Харківській області як особа, яка формально підпадає під адміністративний нагляд, веде антисоціальний спосіб життя, не стає на шлях виправлення. Так, знаходячись на обліку в 2020 році гр. ОСОБА_4 неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності за ст.ст.178 ч.1, 178 ч.2, 175-1 ч.1, 175-1 ч.2 КУпАП. Останній попереджався співробітниками поліції про можливість встановлення відносно нього адміністративного нагляду, з ним проводились профілактичні бесіди про недопущення протиправних дій, проте останній вірних висновків для себе не зробив, продовжує скоювати протиправні дії, що свідчить про небажання ОСОБА_4 ставати на шлях виправлення. На підставі викладеного, просить встановити відносно ОСОБА_4 адміністративний нагляд строком на 6 місяців з встановленням обмежень.
ОСОБА_4 надав суду заяву про розгляд клопотання без його участі, про задоволення клопотання не заперечував.
Слідчий у судове засідання не зявився, надав суду заяву про розгляд клопотання без його участі, просив задовольнити.
Відповідно до ч.4 ст.539 КПК України неприбуття в судове засідання осіб, які були повідомлені належним чином про місце та час розгляду клопотання (подання), не перешкоджає проведенню судового розгляду.
Суд, розглянувши матеріали клопотання, дослідивши надані докази, дійшов наступного.
Відповідно до п.в) ст.3 Закону України «Про адміністративний нагляд за особами звільненими з місць позбавлення волі», адміністративний нагляд встановлюється щодо повнолітніх осіб засуджених до позбавлення волі за тяжкі, особливо тяжкі злочини або засуджених два і більше разів до позбавлення волі за умисні злочини, якщо вони після відбування покарання або умовно-дострокового звільнення від відбування покарання, незважаючи на попередження органів Національної поліції, систематично порушують громадський порядок і права інших громадян, вчиняють інші правопорушення.
Відповідно до ч.2 ст.5 Закону, адміністративний нагляд встановлюється щодо осіб, зазначених у пункті "в" статті 3 цього Закону в судовому засіданні одноособово суддею районного, районного у місті, міського та міськрайонного суду за місцем проживання особи, звільненої з місць позбавлення волі, за поданням начальника органу Національної поліції.
Відповідно до частини 1 статті 6 зазначеного вище Закону, адміністративний нагляд встановлюється у визначеному статтею 5 цього Закону порядку терміном від одного року до двох років і не може перевищувати термінів, передбачених законом для погашення або зняття судимості.
На підставі викладеного, ст.ст.3-6 ЗУ «Про адміністративний нагляд за особами звільненими з місць позбавлення волі», керуючись ст.539 КПК України, суд -
ухвалив:
Встановити адміністративний нагляд стосовно ОСОБА_4 , 1981року народження,терміном 12 ( дванадцять ) місяців з встановленням наступних обмежень:
1)Прибувати в 1, 3-й понеділок кожного місяця у період часу з 09:00 до 11:00 або з 16:00 до 18:00 для реєстрації та дачі письмових пояснень стосовно адміністративного нагляду до ХРУП №3 ГУНП в Харківській області.
2)Заборонити виїзд за межі міста Харкова без письмового дозволу начальника ХРУП №3 ГУНП в Харківській області.
3)Зобов`язати прибувати на виклики співробітників поліції у зазначений термін та надання ним усних та письмових пояснень по питанням, пов`язаними з виконанням правил адміністративного нагляду.
4)Заборонити відвідування барів, ресторанів, магазинів та інших громадських місць, де реалізуються спиртні напої, пиво та інші алкогольні напої на розлив.
Термін адміністративного нагляду враховується з моменту оголошення постанови.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Харківського апеляційного суду через Дзержинський районний суд м. Харкова протягом семи днів з дня її оголошення.
Суддя : ОСОБА_1
Суд | Дзержинський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 17.06.2021 |
Оприлюднено | 31.01.2023 |
Номер документу | 97777890 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Справи в порядку виконання судових рішень у кримінальних провадженнях про установлення, припинення адміністративного нагляду |
Кримінальне
Дзержинський районний суд м.Харкова
Цвірюк Д. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні