СХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
проспект Незалежності, 13, місто Харків, 61058
УХВАЛА
про відкриття апеляційного провадження та призначення справи до розгляду
02 серпня 2021 року Справа №8/300
Колегія суддів у складі:
головуючий суддя Хачатрян В.С., суддя Ільїн О.В., суддя Россолов В.В.,
розглянувши матеріали апеляційної скарги ОСОБА_1 , м.Луганськ, (вх.№8593Х/1-40) на рішення Господарського суду Луганської області від 05.02.2010 року у справі №8/300,
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю Полі-Пак , м.Луганськ,
до 1. Компанії Riverside Іnvest Inc. Limited , м.Лондон Об`єднаного королівства Великої Британії та Північної Ірландії,
2. Товариства з обмеженою відповідальністю БСГ , м.Луганськ,
3. Товариства з обмеженою відповідальністю Донець-СТО , м.Луганськ,
4. Товариства з обмеженою відповідальністю Торгівельний дім Полі-Пак , м.Луганськ,
5. Товариства з обмеженою відповідальністю Строй-де-Люкс , м.Луганськ,
6. Товариства з обмеженою відповідальністю Стимул , м.Луганськ,
7. Товариства з обмеженою відповідальністю Сплав-10 , м.Луганськ,
про стягнення 10510670,70 грн.,-
ВСТАНОВИЛА:
Рішенням Господарського суду Луганської області від 05.02.2010 року у справі №8/300 (повний текст рішення складено та підписано 09.02.2010 року, суддя Середа А.П.) позов задоволено у повному обсязі.
Стягнуто на користь Товариства з обмеженою відповідальністю Полі-Пак попередню оплату, здійснену на підставі контракту №22/12/08 від 22.12.2008 року з
- Компанії Riverside Invest INC. Limited , 186 Hammersmith, Road London, W67DJ United Kingdom of Great Britan and Northern Ireland, - у сумі 892231 (вісімсот дев`яносто дві тисячі двісті тридцять один) євро 94 євроценти;
- або з Товариства з обмеженою відповідальністю БСГ , ідентифікаційний код 21780901, яке знаходиться за адресою: м. Луганськ, вул. Цимлянська, 2;
- або з Товариства з обмеженою відповідальністю Донець-СТО , ідентифікаційний код 24051611, яке знаходиться за адресою: м. Луганськ, вул. Звейнека, 145;
- або з Товариства з обмеженою відповідальністю Торговий дім Полі-Пак , ідентифікаційний код 30231178, яке знаходиться за адресою: місто Луганськ, вул. Цимлянська, 2;
- або з Товариства з обмеженою відповідальністю СТРОЙ-ДЕ-ЛЮКС , ідентифікаційний код 34642484, яке знаходиться за адресою: місто Луганськ, вул. Цимлянська, 11, офіс 3;
- або з Товариства з обмеженою відповідальністю Стимул , ідентифікаційний код 30877632, яке знаходиться за адресою: місто Луганськ, вул. 9-а Лінія, 4;
- або з Товариства з обмеженою відповідальністю Сплав-10 , ідентифікаційний код 25357239, яке знаходиться за адресою: місто Луганськ, вул. Звейнека, 145, - у сумі 10510670 (десять мільйонів п`ятсот десять тисяч шістсот сімдесят) грн. 70 коп.
Стягнуто з Компанії Riverside Invest INC. Limited , 186 Hammersmith, Road London, W67DJ United Kingdom of Great Britan and Northern Ireland, - на користь Товариства з обмеженою відповідальністю Полі-Пак , ідентифікаційний код 30231178, яке знаходиться за адресою: місто Луганськ, вул. Цимлянська, 2, - витрати по сплаті державного мита у сумі 2167,61 євро.
Стягнуто з Компанії Riverside Invest INC. Limited , 186 Hammersmith, Road London, W67DJ United Kingdom of Great Britan and Northern Ireland, - на користь Товариства з обмеженою відповідальністю Полі-Пак , ідентифікаційний код 30231178, яке знаходиться за адресою: місто Луганськ, вул. Цимлянська, 2, - витрати на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу в сумі 236 (двісті тридцять шість) грн. 00 коп.
ОСОБА_1 з вказаним рішенням суду першої інстанції не погодилась та звернулась до суду апеляційної інстанції зі скаргою, в якій, посилаючись на порушення судом першої інстанції при прийнятті рішення норм права, на неповне з`ясування обставин, що мають значення для справи, а також на невідповідність висновків суду обставинам справи, просить скасувати рішення Господарського суду Луганської області від 05.02.2010 року та прийняти нове судове рішення, яким у задоволені позову відмовити. Також апелянт просить стягнути з позивача на свою користь судовий збір за подання апеляційної скарги.
ОСОБА_1 вказує, що суд першої інстанції прийняв оскаржуване судове рішення у відношенні прав та обов`язків ОСОБА_2 , правонаступником якого є вона, при цьому до участі у справі він залучений не був.
Одночасно з апеляційною скаргою ОСОБА_1 звернулась до суду з клопотанням, в якому просить поновити строк на подання скарги, посилаючись на те, що він пропущений з поважних причин. Апелянт вказує, що ОСОБА_2 (правонаступником якого є ОСОБА_1 ) не був учасником справи та про оскаржуване рішення дізналися у зв`язку з розглядом іншої справи №20/130б про банкрутство ТОВ Стимул в межах якої визнані кредиторські вимоги ТОВ Полі-Пак , зокрема, на підставі рішення у даній справі - 8/300.
Згідно з частиною 1 статті 119 Господарського процесуального кодексу України, суд за заявою учасника справи поновлює пропущений процесуальний строк, встановлений законом, якщо визнає причини його пропуску поважними, крім випадків, коли цим Кодексом встановлено неможливість такого поновлення.
У п. 13 розділу ХІ Перехідні положення Господарського процесуального кодексу України (в редакції яка набрала чинності 15.12.2017 року) передбачено, що судові рішення, ухвалені судами першої інстанції до набрання чинності цією редакцією Кодексу, набирають законної сили та можуть бути оскаржені в апеляційному порядку протягом строків, що діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу.
Згідно ст. 93 Господарського процесуального кодексу України (в редакції, що діяла до 15.12.2017 року) апеляційна скарга подається на рішення місцевого господарського суду - протягом десяти днів з дня їх оголошення місцевим господарським судом. Апеляційний господарський суд постановляє ухвалу про повернення апеляційної скарги у випадках, якщо вона подана після закінчення строків, установлених цією статтею, і суд за заявою особи, яка її подала, не знайде підстав для поновлення строку, та незалежно від поважності причини пропуску цього строку - у разі, якщо апеляційна скарга подана прокурором, органом державної влади, органом місцевого самоврядування після спливу одного року з дня оголошення оскаржуваного судового рішення. Розгляд заяви особи про поновлення строку на подання апеляційної скарги здійснюється одним із суддів колегії суддів апеляційного господарського суду, склад якої визначений при реєстрації справи відповідно до положень частини четвертої статті 91 цього Кодексу.
Відповідно до ч.1 ст.53 Господарського процесуального кодексу України в редакції до 15.12.2017 року, за заявою сторони, прокурора чи з своєї ініціативи господарський суд може визнати причину пропуску встановленого законом процесуального строку поважною і відновити пропущений строк, крім випадків, передбачених цим Кодексом.
Згідно з частиною 1 статті 119 Господарського процесуального кодексу України в редакції, чинній з 15.12.2017 року, суд за заявою учасника справи поновлює пропущений процесуальний строк, встановлений законом, якщо визнає причини його пропуску поважними, крім випадків, коли цим Кодексом встановлено неможливість такого поновлення.
Практика Європейського суду з прав людини при застосуванні положень пункту 1 статті 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, який гарантує кожному право на звернення до суду, акцентує увагу на тому, що право на доступ до суду має бути ефективним. Не повинно бути занадто формального ставлення до передбачених законом вимог, так як доступ до правосуддя повинен бути не лише фактичним, але і реальним (рішення Європейського суду з прав людини у справі Жоффр де ля Прадель проти Франції ) від 16.12.1992 року).
Враховуючи вищевикладене, зважаючи на недопущення порушення права особи на доступ до правосуддя, визначеного ст. 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, ст. 129 Конституції України та нормами Господарського процесуального кодексу України, з метою захисту прав і охоронюваних законом інтересів, суд апеляційної інстанції вважає, що пропущений строк підлягає поновленню.
08.07.2021 року Господарським судом Луганської області відповідно до п. 17.5. розділу ХІ Перехідних положень Господарського процесуального кодексу України апеляційну скаргу разом з доданими матеріалами: довідкою про втрачення справи, направлено до Східного апеляційного господарського суду для вирішення питання про відкриття апеляційного провадження. Вказані матеріали отримані судом апеляційної інстанції 08.07.2021 року.
Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 08.07.2021 року для розгляду справи було сформовано склад колегії суддів, а саме: головуючий суддя Тихий П.В., суддя Дучал Н.М., суддя Терещенко О.І.
У подальшому, згідно з протоколом повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 13.07.2021 року, у зв`язку з відпусткою судді Тихого П.В., проведено повторний розподіл справи №8/300 та сформовано новий склад колегії суддів для розгляду справи, а саме: головуючий суддя Хачатрян В.С., суддя Россолов В.В., суддя Ільїн О.В.
За результатом перевірки матеріалів, що надійшли до суду апеляційної інстанції 08.07.2021 року, колегія суддів дійшла висновку, що наразі відкриття апеляційного провадження є передчасним у зв`язку з чим було винесено ухвалу від 16.07.2021 року.
Вказаною ухвалою апеляційну скаргу особи, яка не брала участі у справі, але як такої, що за твердженням суд вирішив питання про її права, інтереси та (або) обов`язки ОСОБА_1 на рішення Господарського суду Луганської області від 05.02.2010 року у справі №8/300 з доданими матеріалами повернуто до Господарського суду Луганської області для відновлення судом першої інстанції судового провадження у зазначеній справі. Ухвалено після відновлення втраченого судового провадження надіслати його разом з апеляційною скаргою до Східного апеляційного господарського суду для вирішення питання про відкриття апеляційного провадження.
27.07.2021 року до Східного апеляційного господарського суду надійшли апеляційна скарга з додатками та відновлена справа №8/300 у одному томі.
За результатом перевірки матеріалів апеляційної скарги судова колегія дійшла висновку що апеляційна скарга відповідає формі та змісту, які визначені статтею 258 ГПК України та подані матеріали є достатніми для відкриття апеляційного провадження.
Згідно з ч. 1 ст. 263 ГПК України учасники справи мають право подати до суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу в письмовій формі протягом строку, встановленого судом апеляційної інстанції в ухвалі про відкриття апеляційного провадження.
Відповідно до ч. 2 ст. 251 ГПК України позивач має право подати до суду відповідь на відзив, а відповідач - заперечення протягом строків, встановлених судом в ухвалі про відкриття провадження у справі.
Як вбачається з матеріалів справи, першим відповідачем у справі є іноземний суб`єкт господарювання - нерезидент України та не має зареєстрованих на території України представництв, Компанія Riverside invest Inc. Limited , м.Лондон Об`єднаного королівства Великої Британії та Північної Ірландії (англійською мовою: Riverside Invest INC Limited ), що знаходиться за адресою (англійською мовою): 186 Hammersmith, Road London, W67DJ United Kingdom of Great Britan and Nothern Ireland.
За приписами ст. 3 Господарського процесуального кодексу України судочинство в господарських судах здійснюється відповідно до Конституції України, цього Кодексу, Закону України Про міжнародне приватне право , Закону України Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом , а також міжнародних договорів, згода на обов`язковість яких надана Верховною Радою України. Якщо міжнародним договором України встановлено інші правила судочинства, ніж ті, що передбачені цим Кодексом, іншими законами України, застосовуються правила міжнародного договору.
Іноземні особи мають такі самі процесуальні права та обов`язки, що і громадяни України та юридичні особи, створені за законодавством України, крім винятків, встановлених законом або міжнародним договором, згода на обов`язковість якого надана Верховною Радою України (ст. 365 Господарського процесуального кодексу України).
Відповідно до ст. 3 Закону України Про міжнародне приватне право , якщо міжнародним договором України передбачено інші правила, ніж встановлені цим Законом, застосовуються правила цього міжнародного договору.
При цьому, ч. 5 ст. 242 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що учасникам справи, які не були присутні в судовому засіданні, або якщо судове рішення було ухвалено поза межами судового засідання чи без повідомлення (виклику) учасників справи, копія судового рішення надсилається протягом двох днів з дня його складення у повному обсязі в електронній формі у порядку, визначеному законом, - у випадку наявності в особи офіційної електронної адреси, або рекомендованим листом з повідомленням про вручення, якщо така адреса відсутня.
Згідно зі ст. 367 Господарського процесуального кодексу України у разі якщо в процесі розгляду справи господарському суду необхідно вручити документи, отримати докази, провести окремі процесуальні дії на території іншої держави, господарський суд може звернутися з відповідним судовим дорученням до іноземного суду або іншого компетентного органу іноземної держави у порядку, встановленому цим Кодексом або міжнародним договором, згода на обов`язковість якого надана Верховною Радою України. Судове доручення надсилається у порядку, встановленому цим Кодексом або міжнародним договором, згода на обов`язковість якого надана Верховною Радою України, а якщо міжнародний договір не укладено - Міністерству юстиції України, яке надсилає доручення Міністерству закордонних справ України для передачі дипломатичними каналами.
Відповідно до статті 368 Господарського процесуального кодексу України зміст і форма судового доручення про надання правової допомоги повинні відповідати вимогам міжнародного договору, згода на обов`язковість якого надана Верховною Радою України, а якщо його не укладено - вимогам частин другої - четвертої цієї статті.
Порядок передачі судових та позасудових документів для вручення на території Сполученого королівства Великобританії та Північної Ірландії регулюється Конвенцією про вручення за кордоном судових або позасудових документів у цивільних або комерційних справах (Гаага, 15.11.1965), яка імплементована в національне законодавство Законом України від 19.10.2000 року №2052-ІІІ та набрала чинності 26.11.2000 року (далі - Конвенція).
Статтею 1 Конвенції передбачено, що вона застосовується у цивільних або комерційних справах щодо всіх випадків, коли існує потреба в передачі судових та позасудових документів для вручення за кордоном.
За приписами статті 2 Конвенції кожна Договірна Держава призначає Центральний Орган, обов`язком якого є отримання прохань про вручення документів, що виходять від інших Договірних Держав, і здійснення процесуальних дій відповідно до положень статей 3-6.
Таким органом на території Сполученого королівства Великобританії та Північної Ірландії є Міністерство юстиції (https://www.hcch.net/en/states/hcch-members/details1/?sid=75).
Відповідно до статті 3 Конвенції орган влади чи судовий працівник, компетентний відповідно до права запитуючої Держави, направляють Центральному Органу запитуваної Держави прохання згідно з формуляром без потреби легалізації або виконання інших аналогічних формальностей. До прохання додається документ, що підлягає врученню, або його копія. Прохання і документ надаються в двох примірниках.
Крім того, відповідно до частини 4 статті 5 Конвенції частина прохання, яка містить короткий виклад суті документу, що підлягає врученню, вручається разом з документом.
Статтею 7 Конвенції встановлено, що типові умови формуляра, доданого до цієї Конвенції, у всіх випадках обов`язково мають бути складені французькою або англійською мовами.
Оскільки ОСОБА_1 є ініціатором даного апеляційного провадження, то на неї слід покласти витрати щодо перекладу цієї ухвали англійською мовою, які в подальшому будуть розподілені судом у порядку глави 8 ГПК України.
Згідно із статтею 6 Конвенції Центральний орган запитуваної Держави або будь-який орган, який він може призначити для цього, складає підтвердження встановленої Конвенцією форми. У ньому підтверджується факт вручення документу і зазначається спосіб, місце та дату вручення, а також особа, якій документ було вручено. Якщо документ не був вручений, в підтвердженні зазначаються причини, які перешкодили врученню.
Таким чином, враховуючи положення статті 15 Конвенції, суд дійшов до висновку про необхідність звернення для надання правової допомоги, шляхом направлення прохання про вручення документів Міністерству юстиції України, через Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (61000, м.Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16) для їх подальшого спрямування до Міністерства юстиції Сполученого королівства Великобританії та Північної Ірландії із Проханням про вручення Компанії Riverside Invest INC. Limited , 186 Hammersmith, Road London, W67DJ United Kingdom of Great Britan and Northern Ireland судових документів, а саме: копії апеляційної скарги та копії ухвали від 02.08.2021 року.
Враховуючи вищенаведене, суд вважає за необхідне зобов`язати апелянта здійснити дії, необхідні для звернення судом із дорученням про надання правової допомоги про вручення документів, до компетентної установи юстиції, а саме: надати Східному апеляційному господарському суду в строк до 16.09.2021 року офіційний (нотаріально посвідчений) переклад на англійську мову (прошитий, пронумерований та скріплений мокрою печаткою) наступних документів (у двох примірниках) апеляційної скарги; ухвали Східного апеляційного господарського суду від 02.08.2021 року; прохання про вручення за кордоном судових або позасудових документів в двох примірниках; підтвердження про вручення судових документів в двох примірниках; короткий виклад документа, що підлягає врученню в двох примірниках.
Відповідно до ч.ч. 2, 3 ст. 42 ГПК України учасники справи зобов`язані виконувати процесуальні дії у встановлені законом або судом строки, виконувати інші процесуальні обов`язки, визначені законом або судом. У випадку невиконання учасником справи його обов`язків суд застосовує до такого учасника справи заходи процесуального примусу, передбачені цим Кодексом.
Пунктом 4 ч. 1 ст. 228 Господарського процесуального кодексу України визначено, що суд може за заявою учасника справи, а також з власної ініціативи зупинити провадження у справі у випадку звернення із судовим дорученням про надання правової допомоги або вручення виклику до суду чи інших документів до іноземного суду або іншого компетентного органу іноземної держави.
Згідно з п. 2.2 Інструкції у разі надіслання судом України доручення для виконання за кордоном цивільна справа, у зв`язку з якою складається доручення, призначається до розгляду з урахуванням розумних строків пересилання документів та виконання направленого доручення за кордоном. У разі можливості судом України призначається дата наступного судового засідання, на яке може прибути особа, що викликається.
З огляду на вищевикладені обставини, у зв`язку із необхідністю надання достатнього часу для вчинення дій з метою належного повідомлення учасника судового процесу, що є суб`єктом господарювання іноземної держави, шляхом вручення за кордоном судових документів, суд вважає за необхідне призначити розгляд справи на 17.01.2022 року.
Згідно з п. 8 ч. 1 ст. 229 Господарського процесуального кодексу України провадження у справі зупиняється до надходження відповіді від іноземного суду або іншого компетентного органу іноземної держави на судове доручення про надання правової допомоги, вручення виклику до суду чи інших документів.
Оскільки суд повинен належним чином повідомити першого відповідача про дату, час та місце розгляду справи, а також враховуючи приписи ст.ст. 228, 229 Господарського процесуального кодексу України, з метою забезпечення прав першого відповідача у справі, суд дійшов висновку про необхідність зупинення провадження у справі.
Відповідно до Указу Президента України Про межі та перелік районів, міст селищ і сіл, частин їх територій, тимчасово окупованих у Донецькій та Луганській областях від 07.02.2019 року №32/2019 місто Луганськ належить до тимчасово окупованих територій.
Місцем реєстрації позивача та відповідачів (окрім першого) є місто Луганськ, тобто територія на якій АТ Укрпошта тимчасово не здійснює пересилання пошти.
Пунктом 21 Перехідних положень Господарського процесуального кодексу України передбачено особливості судових викликів та повідомлень, направлення копій судових рішень учасникам справи, у разі якщо адреса їх місця проживання (перебування) чи місцезнаходження знаходиться на тимчасово окупованій території України або в районі проведення антитерористичної операції, визначаються законами України Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України та Про здійснення правосуддя та кримінального провадження у зв`язку з проведенням антитерористичної операції .
Відповідно до ст. 1-1 Закону України Про здійснення правосуддя та кримінального провадження у зв`язку з проведенням антитерористичної операції учасники справи, остання відома адреса місця проживання (перебування) чи місцезнаходження яких знаходиться в районі проведення антитерористичної операції і які не мають офіційної електронної адреси, повідомляються про ухвалення відповідного судового рішення шляхом розміщення інформації на офіційному веб-порталі судової влади з посиланням на веб-адресу такого судового рішення в Єдиному державному реєстрі судових рішень.
Таким чином, колегія суддів вважає за необхідне здійснити публікацію оголошення про винесення даної ухвали на офіційному веб-порталі судової влади.
Керуючись ст.ст. 119, 228, 229, 234, 234, 262, 263, 270 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів Східного апеляційного господарського суду,-
УХВАЛИЛА:
1. Поновити ОСОБА_1 пропущений процесуальний строк на апеляційне оскарження рішення Господарського суду Луганської області від 05.02.2010 року у справі №8/300.
2. Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Господарського суду Луганської області від 05.02.2010 року у справі №8/300.
3. Призначити справу до розгляду на "17" січня 2022 р. на 11:00 год. у приміщенні Східного апеляційного господарського суду за адресою: 61058, місто Харків, проспект Незалежності, 13, 1-й поверх, в залі засідань №132.
4. Позивачу та відповідачам надати (надіслати) суду письмовий відзив на апеляційну скаргу, протягом 15 днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі. До відзиву додаються докази надсилання (надання) копій відзиву, пояснень та доданих до них документів іншим учасникам справи.
5. Роз`яснити учасникам справи про можливість надання відзиву, заяв, клопотань та документів на офіційну адресу електронної пошти суду (inbox@eag.court.gov.ua) із засвідченням електронним цифровим підписом уповноваженої особи. Повідомити учасників справи, що документи, які не засвідченні електронним цифровим підписом не приймаються судом як офіційні та не розглядаються.
6. У разі надання відзиву, заяв, клопотань та документів на електронну адресу суду, необхідності їх надсилання у паперовому вигляді засобами поштового зв`язку - немає.
7. Повідомити учасників справи про дату, час та місце розгляду справи в судовому засіданні.
8. Запропонувати учасникам справи визначитися із своєю явкою у судове засідання (можливістю його проведення за відсутністю представника) шляхом своєчасного повідомлення суду.
9. Повідомити учасників справи про можливість участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції та про можливість подати документи у справі на електронну адресу суду, через особистий кабінет в системі Електронний суд , поштою, факсом або дистанційні засоби зв`язку, вчинити інші процесуальні дії в електронній формі з використанням власного електронного цифрового підпису, прирівняного до власноручного підпису з урахуванням вимог Закону України Про електронний цифровий підпис та Закону України Про електронні довірчі послуги .
10. Повідомити, що неявка представників учасників справи належним чином повідомлених про дату, час і місце розгляду справи, а також відсутність відповідного клопотання, не перешкоджає розгляду справи.
11. Надіслати ухвалу учасникам справи, зобов`язавши апелянта в строк до 16.09.2021 року надати суду належним чином (нотаріально) засвідчений переклад на англійську мову (прошитий, пронумерований та скріплений мокрою печаткою) наступних документів (у двох примірниках) апеляційної скарги; ухвали Східного апеляційного господарського суду від 02.08.2021 року; прохання про вручення за кордоном судових або позасудових документів в двох примірниках; підтвердження про вручення судових документів в двох примірниках; короткий виклад документа, що підлягає врученню в двох примірниках.
12. Звернутися до Міністерства юстиції України, через Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (61000, м.Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16) для їх подальшого спрямування до Міністерства юстиції Сполученого королівства Великобританії та Північної Ірландії із Проханням про вручення Компанії Riverside invest Inc. Limited , м.Лондон Об`єднаного королівства Великої Британії та Північної Ірландії (англійською мовою: Riverside Invest INC Limited ), що знаходиться за адресою (англійською мовою): 186 Hammersmith, Road London, W67DJ United Kingdom of Great Britan and Nothern Ireland судових документів, а саме: копії апеляційної скарги та копії ухвали від 02.08.2021 року.
13. Зупинити провадження по справі №8/300 до виконання судового доручення про вручення судового документу чи повідомлення про неможливість такого вручення.
Інформацію у справі, що розглядається, можна отримати за веб-адресою https://eag.court.gov.ua/sud4875/
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не підлягає оскарженню.
Головуючий суддя В.С. Хачатрян
Суддя О.В. Ільїн
Суддя В.В. Россолов
Суд | Східний апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 02.08.2021 |
Оприлюднено | 03.08.2021 |
Номер документу | 98699942 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Східний апеляційний господарський суд
Хачатрян Вікторія Сергіївна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні