Ухвала
від 31.08.2021 по справі 756/11589/14-ц
ОБОЛОНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

31.08.2021 Справа № 756/11589/14-ц

УКРАЇНА

ОБОЛОНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА


Унікальний №756/11589/14-ц

Провадження №2-п/756/104/21

УХВАЛА

31 серпня 2021 року м. Київ

суддя Оболонського районного суду м. Києва в м. Києві Диба О.В.,

розглянувши заяву представника відповідача ОСОБА_1 про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду із застосуванням власних технічних засобів за допомогою сервісу відеозв`язку Zoom, Easy Con у цивільній справі за заявою ОСОБА_1 про перегляд заочного рішення Оболонського районного суду м. Києва від 06 листопада 2014 року у цивільній справі за позовом Публічного акціонерного товариства Альфа Банк до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором,

УСТАНОВИВ:

У провадженні Оболонського районного суду м. Києва перебуває цивільна справа за заявою ОСОБА_1 про перегляд заочного рішення Оболонського районного суду м. Києва від 06.11.2014 у цивільній справі за позовом Публічного акціонерного товариства Альфа Банк до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором.

30.08.2021 представник відповідача ОСОБА_1 - адвокат Дорофєєв Д.О. звернувся до суду із заявою про участь у розгляді справи в режимі відеоконференції із застосуванням власних технічних засобів за допомогою програмного забезпечення Zoom або Easy Con.

Вказав, що проведення судового засідання у режимі відеоконференцзв`язку дозволить заощадити час, необхідний для судового розгляду.

Згідно ч. 1 ст. 212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

У пункті 2 Розділу ІІ Порядку роботи з технічними засобами відеоконференцзв`язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду, затвердженогонаказом Державної судової адміністрації України від 23.04.2020 за №196 визначено, що система відеоконференцзв`язку (далі - Система) - комплекс технічних засобів та програмного забезпечення (за посиланням на офіційному веб-порталі судової влади України vkz.court.gov.ua) або інші доступні суду та учасникам судового процесу засоби, що забезпечують проведення судових засідань в режимі відеоконференцзв`язку та відповідають вимогам законодавства.

Згідно із п. 1 Розділу ІІІ Порядку для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції учасник справи повинен попередньо зареєструватись з використанням власного електронного підпису в Системі та перевірити наявні у нього власні технічні засоби на відповідність технічним вимогам, визначеним для роботи з обраною для проведення відеоконференції Системою. У разі, якщо учасник не має електронного підпису (або Система не дозволяє реєстрацію з використанням електронного підпису), то він повинен попередньо зареєструватись в Системі з використанням логіну та паролю чи за допомогою інших передбачених обраною Системою засобів реєстрації. При цьому, в своїй заяві про участь у судовому засіданні, поданій відповідно до пункту 3 цього розділу, учасник справи повинен вказати про наявність або відсутність у нього електронного підпису.

За приписами ч. 2 ст. 212 ЦПК України учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.

Разом з тим, жодних доказів направлення заяви про проведення судового засідання в режимі відеоконференції на адресу інших учасників матеріали заяви не містять.

Таким чином, суд, дослідивши матеріали заяви, приходить до висновку про залишення без задоволення поданої представником відповідача заяви.

Крім того, суд роз`яснює, що нормами цивільного процесуального законодавства не передбачено можливості задоволення клопотання про проведення усіх можливих наступних судових засідань, час та дата яких не визначені, у режимі відеоконференції.

Керуючись ст. 212 ЦПК України, суддя -

ПОСТАНОВИВ:

Заяву представника ОСОБА_1 про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду із застосуванням власних технічних засобів за допомогою сервісу відеозв`язку Zoom, Easy Con у цивільній справі за заявою ОСОБА_1 про перегляд заочного рішення Оболонського районного суду м. Києва від 06 листопада 2014 року у цивільній справі за позовом Публічного акціонерного товариства Альфа Банк до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором- залишити без задоволення.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Суддя О.В. Диба

СудОболонський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення31.08.2021
Оприлюднено03.09.2021
Номер документу99348932
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —756/11589/14-ц

Ухвала від 15.10.2024

Цивільне

Оболонський районний суд міста Києва

Белоконна І. В.

Ухвала від 19.04.2024

Цивільне

Оболонський районний суд міста Києва

Ткач М. М.

Ухвала від 25.03.2024

Цивільне

Оболонський районний суд міста Києва

Ткач М. М.

Постанова від 06.06.2022

Цивільне

Київський апеляційний суд

Суханова Єлизавета Миколаївна

Ухвала від 29.05.2022

Цивільне

Київський апеляційний суд

Суханова Єлизавета Миколаївна

Ухвала від 15.11.2021

Цивільне

Київський апеляційний суд

Суханова Єлизавета Миколаївна

Ухвала від 16.09.2021

Цивільне

Оболонський районний суд міста Києва

Диба О. В.

Ухвала від 31.08.2021

Цивільне

Оболонський районний суд міста Києва

Диба О. В.

Ухвала від 09.08.2021

Цивільне

Оболонський районний суд міста Києва

Диба О. В.

Рішення від 18.11.2014

Цивільне

Оболонський районний суд міста Києва

Шумейко О. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні