Справа № 459/3607/15-ц Головуючий у 1 інстанції: Грабовський В.В.
Провадження № 22-ц/811/2995/21 Доповідач в 2-й інстанції: Левик Я. А.
У Х В А Л А
про залишення апеляційної скарги без руху
29 вересня 2021 року м. Львів
Львівський апеляційний суд в складі судді Левика Я.А., перевіривши матеріали цивільної справи за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Червоноградського міського суду Львівської області від 20 липня 2021 року у справі за заявою начальника Сокальського ВДВС Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів), з участю заінтересованої особи ОСОБА_1 про видачу дубліката виконавчого листа у справі №459/3607/15-ц, -
в с т а н о в и в :
ухвалою Червоноградського міського суду Львівської області від 20 липня 2021 року у задоволенні заяви відмовлено.
Вказану ухвалу оскаржив ОСОБА_1 .
Ухвалою Львівського апеляційного суду від 25 серпня 2021 року апеляційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу Червоноградського міського суду Львівської області від 20 липня 2021 року залишено без руху для сплати судового збору за подання скарги у відповідності до вимог закону, або подання суду доказів звільнення від сплати судового збору; подання копії апеляційної скарги відповідно до кількості учасників у справі.
На виконання вимог ухвали ОСОБА_1 подано квитанцію про сплату судового збору.
Однак, апелянтом не виконано вимог ухвали в частині подання копії апеляційної скарги відповідно до кількості учасників у справі.
Так, у порушення п.2 ч.4 ст. 356 ЦПК України до скарги не додано її копій та інших матеріалів відповідно до кількості осіб, що беруть участь у справі, а саме одна копія.
Враховуючи вказане, апеляційну скаргу слід залишити без руху для усунення вказаного вище недоліку, а саме подання копії апеляційної скарги відповідно до кількості учасників у справі.
Особу, що подала скаргу слід попередити про те, що у випадку невиконання вимог цієї ухвали апеляційна скарга буде вважатись неподаною та їй повернута.
Документи на виконання вимог ухвали, необхідно у визначений строк подати Львівському апеляційному суду.
Керуючись ст.ст. 185, 357 ЦПК України, -
у х в а л и в :
апеляційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу Червоноградського міського суду Львівської області від 20 липня 2021 року - залишити без руху.
Надати особі, що подала скаргу строк для усунення недоліків апеляційної скарги - десять днів з дня отримання копії даної ухвали .
У випадку невиконання вимог ухвали у встановлений строк апеляційна скарга буде вважатись неподаною та повернена особі, яка її подала.
Суддя Я.А. Левик
Суд | Львівський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 29.09.2021 |
Оприлюднено | 29.09.2021 |
Номер документу | 99956233 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Львівський апеляційний суд
Левик Я. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні