АСОЦІАЦІЯ АСОЦІАЦІЯ КОЛГОСПІВ, РАДГОСПІВ ТА ПІДПРИЄМСТВ ПО ВИРОБНИЦТВУ ТА ЗАГОТІВЛІ ЛЬОНУ

Код ЄДРПОУ
14249068

Діяльність компанії зареєстровано, свідоцтво про державну реєстрацію недійсне
🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань код ЄДРПОУ АСОЦІАЦІЯ АСОЦІАЦІЯ КОЛГОСПІВ, РАДГОСПІВ ТА ПІДПРИЄМСТВ ПО ВИРОБНИЦТВУ ТА ЗАГОТІВЛІ ЛЬОНУ — 14249068.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент АСОЦІАЦІЯ АСОЦІАЦІЯ КОЛГОСПІВ, РАДГОСПІВ ТА ПІДПРИЄМСТВ ПО ВИРОБНИЦТВУ ТА ЗАГОТІВЛІ ЛЬОНУ має статус — зареєстровано, свідоцтво про державну реєстрацію недійсне.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань дата заснування АСОЦІАЦІЯ АСОЦІАЦІЯ КОЛГОСПІВ, РАДГОСПІВ ТА ПІДПРИЄМСТВ ПО ВИРОБНИЦТВУ ТА ЗАГОТІВЛІ ЛЬОНУ — 26.08.1992

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент 14249068 на 06.05.2022 має таку офіційну скорочену назву АСОЦІАЦІЯ АСОЦІАЦІЯ КОЛГОСПІВ, РАДГОСПІВ ТА ПІДПРИЄМСТВ ПО ВИРОБНИЦТВУ ТА ЗАГОТІВЛІ ЛЬОНУ.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, на 06.05.2022 контрагент 14249068 зареєстрований в Україна, Чернігівська обл., Коропський р-н, село Вільне, ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛ., КОРОПСЬКИЙ Р-Н, С. ВІЛЬНЕ, ПРОВУЛ. КИБАЛЬЧИЧА.

Реквізити компанії АСОЦІАЦІЯ АСОЦІАЦІЯ КОЛГОСПІВ, РАДГОСПІВ ТА ПІДПРИЄМСТВ ПО ВИРОБНИЦТВУ ТА ЗАГОТІВЛІ ЛЬОНУ

Оглянемо повну інформацію про юридичну особу АСОЦІАЦІЯ АСОЦІАЦІЯ КОЛГОСПІВ, РАДГОСПІВ ТА ПІДПРИЄМСТВ ПО ВИРОБНИЦТВУ ТА ЗАГОТІВЛІ ЛЬОНУ. Юрособа АСОЦІАЦІЯ АСОЦІАЦІЯ КОЛГОСПІВ, РАДГОСПІВ ТА ПІДПРИЄМСТВ ПО ВИРОБНИЦТВУ ТА ЗАГОТІВЛІ ЛЬОНУ зареєстрована — 26.08.1992. Компанія АСОЦІАЦІЯ АСОЦІАЦІЯ КОЛГОСПІВ, РАДГОСПІВ ТА ПІДПРИЄМСТВ ПО ВИРОБНИЦТВУ ТА ЗАГОТІВЛІ ЛЬОНУ зареєстрована за юридичною адресою: Україна, Чернігівська обл., Коропський р-н, село Вільне, ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛ., КОРОПСЬКИЙ Р-Н, С. ВІЛЬНЕ, ПРОВУЛ. КИБАЛЬЧИЧА