ІНШІ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ФОРМИ МАКІЇВСЬКА МІСЬКА СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНА

Код ЄДРПОУ
20337167

Діяльність компанії зареєстровано, свідоцтво про державну реєстрацію недійсне
🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань код ЄДРПОУ ІНШІ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ФОРМИ МАКІЇВСЬКА МІСЬКА СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНА — 20337167.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент ІНШІ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ФОРМИ МАКІЇВСЬКА МІСЬКА СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНА має статус — зареєстровано, свідоцтво про державну реєстрацію недійсне.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент 20337167 на 06.05.2022 має таку офіційну скорочену назву ІНШІ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ФОРМИ МАКІЇВСЬКА МІСЬКА СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНА.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, на 06.05.2022 контрагент 20337167 зареєстрований в Україна, 86100, Донецька обл., місто Макіївка, ВУЛИЦЯ ПАНЧЕНКА, будинок 51А.

Реквізити компанії ІНШІ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ФОРМИ МАКІЇВСЬКА МІСЬКА СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНА

Ознайомимося з повною інформацією про юридичну особу ІНШІ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ФОРМИ МАКІЇВСЬКА МІСЬКА СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНА. Компанія зареєстрована за юридичною адресою: Україна, 86100, Донецька область, місто Макіївка, вулиця Панченка, будинок 51А