РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ДИМИТРІЯ С.ХРЕЩАТИК ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ»

Код ЄДРПОУ
21443859

Директор Рус Іван Танасійович

У компанії нещодавно змінилась назва, 9 місяців тому
У компанії нещодавно змінився керівник, 9 місяців тому
Статус «неприбуткова організація» статус отриманий 15.07.1997 в категорії «релiгiйнi органiзацiї»
Керівники
Власники

Історія змін реєстраційної інформації

Історія змін реєстраційної інформації
ДатаЗмінаБулоСтало
06.04.2023Змінилась назваРЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ НЕ ВКАЗАЛА ПРО ПРИНАЛЕЖНІСТЬ ДО РОСІЙСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ! У відповідності до статті 12 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про свободу совісті та релігійні організації» релігійна організація не внесла передбачених законом змін до своєї офіційної назви та не подала відповідні зміни до свого статуту (положення) на реєстрацію, її статут втратив чинність у частині, якою визначається повна офіційна назва!РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ДИМИТРІЯ С.ХРЕЩАТИК ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ"
Змінився керівникКостенко Ярослав МихайловичРус Іван Танасійович
25.10.2022Змінилась назваРЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ДИМИТРІЯ ЧЕРНІВЕЦЬКО-БУКОВИНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ СЕЛА ХРЕЩАТИК ЗАСТАВНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ НЕ ВКАЗАЛА ПРО ПРИНАЛЕЖНІСТЬ ДО РОСІЙСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ! У відповідності до статті 12 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про свободу совісті та релігійні організації» релігійна організація не внесла передбачених законом змін до своєї офіційної назви та не подала відповідні зміни до свого статуту (положення) на реєстрацію, її статут втратив чинність у частині, якою визначається повна офіційна назва!
05.12.2017Змінилась назваРЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА СВЯТО-ДМИТРІЄВСЬКА ЦЕРКВА С. ХРЕЩАТИКРЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ДИМИТРІЯ ЧЕРНІВЕЦЬКО-БУКОВИНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ СЕЛА ХРЕЩАТИК ЗАСТАВНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"
Змінилась адреса59415, Чернівецька обл., Заставнівський район, село Хрещатик59415, Чернівецька обл., Заставнівський район, село Хрещатик, ВУЛИЦЯ ЧОРНОВОЛА, будинок 11-А
🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань код ЄДРПОУ РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ДИМИТРІЯ С.ХРЕЩАТИК ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ» — 21443859.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ДИМИТРІЯ С.ХРЕЩАТИК ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ» має статус — зареєстровано.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань дата заснування РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ДИМИТРІЯ С.ХРЕЩАТИК ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ» — 18.12.1991

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент 21443859 на 06.04.2023 має таку офіційну скорочену назву РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ДИМИТРІЯ С.ХРЕЩАТИК ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ».

На дату 06.04.2023 у 21443859 основний вид економічної діяльності 94.91 Діяльність релігійних організацій.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, на 06.04.2023 контрагент 21443859 зареєстрований в Україна, 59415, Чернівецька обл., Чернівецький р-н, село Хрещатик, вул.Чорновола В., будинок 11-А.

Реквізити компанії РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ДИМИТРІЯ С.ХРЕЩАТИК ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ"

Ознайомимося з повною інформацією про юридичну особу РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ДИМИТРІЯ С.ХРЕЩАТИК ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ". Дата реєстрації РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ДИМИТРІЯ С.ХРЕЩАТИК ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ" — 18.12.1991. Директор підприємства — Рус Іван Танасійович. Юрідична адреса РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ДИМИТРІЯ С.ХРЕЩАТИК ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ": Україна, 59415, Чернівецька область, Чернівецький район, село Хрещатик, вулиця Чорновола В., будинок 11-А. Головний КВЕД юрсоби РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ДИМИТРІЯ С.ХРЕЩАТИК ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ" — 94.91 Діяльність релігійних організацій