Код ЄДРПОУ

23295430

ЗАТ «ЕНЕРГІЯ»

Директор
 • Payment systems
  Зареєстровано, свідоцтво про державну реєстрацію недійсне
  Анульоване свідоцтво ПДВ № 232954318151 станом на
  Компанія зареєстрована на загальній системі оподаткування

  Реєстраційні дані

  Керівники
  🇺🇦 Опендатабот

  Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

  Перевірити компанію

  Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

  ТелеграмВайбер

  Опендатабот для телефону

  AppstoreGoogle Play

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань код ЄДРПОУ ЗАТ «ЕНЕРГІЯ» — 23295430.

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент ЗАТ «ЕНЕРГІЯ» має статус — зареєстровано, свідоцтво про державну реєстрацію недійсне.

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент 23295430 на 06.05.2022 має таку офіційну скорочену назву ЗАТ «ЕНЕРГІЯ».

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, на 06.05.2022 контрагент 23295430 зареєстрований в Україна, Гай обл., село Умькийзелений Гай, Сумська район, вулиця Псільська, будинок 11.

  Щоб отримати відсканований статут ЗАТ «ЕНЕРГІЯ» знайдіть компанію в Опендатаботі за кодом 23295430, натисніть на кнопку “Статут” та сплатить. Після оплати ви отримуєте посилання на архів зі статутом підприємства.

  Реквізити компанії ЗАТ «ЕНЕРГІЯ»

  Ознайомимося з повною інформацією про юридичну особу ЗАКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ЗАКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЕНЕРГІЯ". Юрідична адреса підприємства ЗАКРИТЕ АТ ЗАКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЕНЕРГІЯ": Україна, Гай обл., село Умькийзелений Гай, Сумська район, вулиця Псільська, будинок 11