КУП'ЯНСЬКА МІСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ

Код ЄДРПОУ25995797

СтатутPayment systems
Діяльність компанії зареєстровано, свідоцтво про державну реєстрацію недійсне
🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань код ЄДРПОУ КУП'ЯНСЬКА МІСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ — 25995797.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент КУП'ЯНСЬКА МІСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ має статус — зареєстровано, свідоцтво про державну реєстрацію недійсне.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент 25995797 на 06.05.2022 має таку офіційну скорочену назву КУП'ЯНСЬКА МІСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, на 06.05.2022 контрагент 25995797 зареєстрований в Україна, 63705, Харківська обл., місто Куп'янськ, ВУЛИЦЯ 1-ГО ТРАВНЯ, будинок 28.

Реквізити компанії КУП'ЯНСЬКА МІСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ

Ознайомимося з повною інформацією про юридичну особу КУП'ЯНСЬКА МІСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ. Юрідична адреса підприємства КУП'ЯНСЬКА МІСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ: Україна, 63705, Харківська область, місто Куп'янськ, вулиця 1-Го Травня, будинок 28