ДОНЕЦЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР ДОСЛІДЖЕНЬ ПРОБЛЕМ СУСПІЛЬСТВА»

Код ЄДРПОУ26288866

СтатутPayment systems
Діяльність компанії зареєстровано, свідоцтво про державну реєстрацію недійсне
🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань код ЄДРПОУ ДОНЕЦЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР ДОСЛІДЖЕНЬ ПРОБЛЕМ СУСПІЛЬСТВА» — 26288866.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент ДОНЕЦЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР ДОСЛІДЖЕНЬ ПРОБЛЕМ СУСПІЛЬСТВА» має статус — зареєстровано, свідоцтво про державну реєстрацію недійсне.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент 26288866 на 06.05.2022 має таку офіційну скорочену назву ДОНЕЦЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР ДОСЛІДЖЕНЬ ПРОБЛЕМ СУСПІЛЬСТВА».

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, на 06.05.2022 контрагент 26288866 зареєстрований в Україна, 83055, Донецька обл., місто Донецьк, ВУЛИЦЯ ПОСТИШЕВА, будинок 127А.

Реквізити компанії ДОНЕЦЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР ДОСЛІДЖЕНЬ ПРОБЛЕМ СУСПІЛЬСТВА"

Ознайомимося з повною інформацією про юридичну особу ДОНЕЦЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР ДОСЛІДЖЕНЬ ПРОБЛЕМ СУСПІЛЬСТВА". ДОНЕЦЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР ДОСЛІДЖЕНЬ ПРОБЛЕМ СУСПІЛЬСТВА" зареєстрована за юридичною адресою: Україна, 83055, Донецька область, місто Донецьк, вулиця Постишева, будинок 127А