ПІДПРИЄМСТВО "ЗРУБ" ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "СІЧ"

Код ЄДРПОУ
31754855

Діяльність компанії зареєстровано, свідоцтво про державну реєстрацію недійсне
🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань код ЄДРПОУ ПІДПРИЄМСТВО "ЗРУБ" ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "СІЧ" — 31754855.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент ПІДПРИЄМСТВО "ЗРУБ" ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "СІЧ" має статус — зареєстровано, свідоцтво про державну реєстрацію недійсне.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент 31754855 на 06.05.2022 має таку офіційну скорочену назву ПІДПРИЄМСТВО "ЗРУБ" ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "СІЧ".

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, на 06.05.2022 контрагент 31754855 зареєстрований в Україна, 81042, Львівська обл., Яворівський р-н, село Поруденко.

Реквізити компанії ПІДПРИЄМСТВО "ЗРУБ" ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "СІЧ"

Давайте оглянемо детальну інформацію про юридичну особу ПІДПРИЄМСТВО "ЗРУБ" ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "СІЧ". Юрідична адреса компанії ПІДПРИЄМСТВО "ЗРУБ" ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "СІЧ": Україна, 81042, Львівська обл., Яворівський р-н, село Поруденко