Код ЄДРПОУ

32218520

ФГ «МІГАЛЬ»

Директор
 • Payment systems
  Зареєстровано, свідоцтво про державну реєстрацію недійсне
  Компанія зареєстрована на загальній системі оподаткування

  Реєстраційні дані

  Керівники
  🇺🇦 Опендатабот

  Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

  Перевірити компанію

  Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

  ТелеграмВайбер

  Опендатабот для телефону

  AppstoreGoogle Play

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань код ЄДРПОУ ФГ «МІГАЛЬ» — 32218520.

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент ФГ «МІГАЛЬ» має статус — зареєстровано, свідоцтво про державну реєстрацію недійсне.

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент 32218520 на 06.05.2022 має таку офіційну скорочену назву ФГ «МІГАЛЬ».

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, на 06.05.2022 контрагент 32218520 зареєстрований в Україна, 90300, Закарпатська обл., місто Виноградів, Виноградівський район, вулиця Коцюбинського, будинок 26.

  Щоб отримати відсканований статут ФГ «МІГАЛЬ» знайдіть компанію в Опендатаботі за кодом 32218520, натисніть на кнопку “Статут” та сплатить. Після оплати ви отримуєте посилання на архів зі статутом підприємства.

  Реквізити компанії ФГ «МІГАЛЬ»

  Давайте оглянемо детальну інформацію про юридичну особу ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "МІГАЛЬ". ФГ "МІГАЛЬ" зареєстрована за юридичною адресою: Україна, 90300, Закарпатська область, місто Виноградів, Виноградівський Район, вулиця Коцюбинського