Код ЄДРПОУ

35698150

ПП «ПРАВОВИЙ ТА ПОДАТКОВИЙ КОНСАЛТИНГ»

Директор
Порохняк Ганна Андріївна
 • Payment systems
  Компанія зареєстрована на загальній системі оподаткування

  Реєстраційні дані

  Керівники

  Історія змін реєстраційної інформації

  Історія змін реєстраційної інформації
  ДатаЗмінаБулоСтало
  Увійдіть для отримання дати останніх змінЗмінилась адреса реєстрації бенефіціарного власникаУКРАЇНА, ХАРКІВСЬКА ОБЛ. М. ХАРКІВ ДЗЕРЖИНСЬКИЙ Р-Н ВУЛ. БОЙОВА БУД. 83Україна, 61051, Харківська обл., місто Харків, вул.Бойова, будинок 83
  Змінилась адреса реєстрації бенефіціарного власникаУКРАЇНА, ХАРКІВСЬКА ОБЛ. М. ХАРКІВ КИЇВСЬКИЙ Р-Н БУЛЬВАР МИРУ БУД. 1 КВ. 6Україна, 61108, Харківська обл., місто Харків, б.Миру, будинок 1, квартира 6
  🇺🇦 Опендатабот

  Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

  Перевірити компанію

  Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

  ТелеграмВайбер

  Опендатабот для телефону

  AppstoreGoogle Play

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань код ЄДРПОУ ПП «ПРАВОВИЙ ТА ПОДАТКОВИЙ КОНСАЛТИНГ» — 35698150.

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент ПП «ПРАВОВИЙ ТА ПОДАТКОВИЙ КОНСАЛТИНГ» має статус — зареєстровано.

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент 35698150 на 06.05.2022 має таку офіційну скорочену назву ПП «ПРАВОВИЙ ТА ПОДАТКОВИЙ КОНСАЛТИНГ».

  На дату 06.05.2022 у 35698150 основний вид економічної діяльності 69.20 Діяльність у сфері бухгалтерського обліку й аудиту; консультування з питань оподаткування.

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, на 06.05.2022 контрагент 35698150 зареєстрований в Україна, 61051, Харківська обл., місто Харків, вулиця Бойова, будинок 83.

  Щоб отримати відсканований статут ПП «ПРАВОВИЙ ТА ПОДАТКОВИЙ КОНСАЛТИНГ» знайдіть компанію в Опендатаботі за кодом 35698150, натисніть на кнопку “Статут” та сплатить. Після оплати ви отримуєте посилання на архів зі статутом підприємства.

  Реквізити компанії ПП «ПРАВОВИЙ ТА ПОДАТКОВИЙ КОНСАЛТИНГ»

  Давайте оглянемо детальну інформацію про юридичну особу ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРАВОВИЙ ТА ПОДАТКОВИЙ КОНСАЛТИНГ". Порохняк Ганна Андріївна займає посаду директора. ПП "ПРАВОВИЙ ТА ПОДАТКОВИЙ КОНСАЛТИНГ" зареєстрована за юридичною адресою: Україна, 61051, Харківська область, місто Харків, вулиця Бойова, будинок 83. Основний КВЕД компанії — 69.20 Діяльність у сфері бухгалтерського обліку й аудиту; консультування з питань оподаткування