Код ЄДРПОУ

36742692

ОК «САДОВЕ ТОВАРИСТВО „ЛІСОВА ФАНТАЗІЯ“»

Директор
Макаров Олексій Геннадійович
 • Payment systems
  Виконується процедура приєднання
  В стані припинення
  Компанія зареєстрована на загальній системі оподаткування

  Реєстраційні дані

  Керівники
  Власники

  Процедура приєднання

  З 20 квітня 2021 р.

  1
  Внесення рішення засновників (учасників) юридичної особи або уповноваженого ними органу щодо припинення юридичної особи в результаті її реорганізації
  20 квітня 2021 р.

  Історія змін реєстраційної інформації

  Історія змін реєстраційної інформації
  ДатаЗмінаБулоСтало
  Увійдіть для отримання дати останніх змінЗмінився станЗареєстрованоВ стані припинення
  🇺🇦 Опендатабот

  Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

  Перевірити компанію

  Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

  ТелеграмВайбер

  Опендатабот для телефону

  AppstoreGoogle Play

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань код ЄДРПОУ ОК «САДОВЕ ТОВАРИСТВО „ЛІСОВА ФАНТАЗІЯ“» — 36742692.

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент ОК «САДОВЕ ТОВАРИСТВО „ЛІСОВА ФАНТАЗІЯ“» має статус — в стані припинення.

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань дата заснування ОК «САДОВЕ ТОВАРИСТВО „ЛІСОВА ФАНТАЗІЯ“» — 16.12.2013

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент 36742692 на 06.05.2022 має таку офіційну скорочену назву ОК «САДОВЕ ТОВАРИСТВО „ЛІСОВА ФАНТАЗІЯ“».

  На дату 06.05.2022 у 36742692 основний вид економічної діяльності 01.13 Вирощування овочів і баштанних культур, коренеплодів і бульбоплодів.

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, на 06.05.2022 контрагент 36742692 зареєстрований в Україна, 82480, Львівська обл., село Долішнє, Стрийський район.

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань статутний капітал компанії ОК «САДОВЕ ТОВАРИСТВО „ЛІСОВА ФАНТАЗІЯ“» складає 150 грн

  Щоб отримати відсканований статут ОК «САДОВЕ ТОВАРИСТВО „ЛІСОВА ФАНТАЗІЯ“» знайдіть компанію в Опендатаботі за кодом 36742692, натисніть на кнопку “Статут” та сплатить. Після оплати ви отримуєте посилання на архів зі статутом підприємства.

  Реквізити компанії ОК «САДОВЕ ТОВАРИСТВО „ЛІСОВА ФАНТАЗІЯ“»

  Давайте оглянемо детальну інформацію про юридичну особу ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "САДОВЕ ТОВАРИСТВО"ЛІСОВА ФАНТАЗІЯ". Дата реєстрації ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "САДОВЕ ТОВАРИСТВО"ЛІСОВА ФАНТАЗІЯ" відбулась — 16.12.2013. Статутний капітал компанії складає 150 гривень. Директор підприємства — Макаров Олексій Геннадійович. ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "САДОВЕ ТОВАРИСТВО"ЛІСОВА ФАНТАЗІЯ" має юридичну адресу: Україна, 82480, Львівська обл., село Долішнє, Стрийський район. Головний КВЕД ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "САДОВЕ ТОВАРИСТВО"ЛІСОВА ФАНТАЗІЯ" — 01.13 Вирощування овочів і баштанних культур, коренеплодів і бульбоплодів