Код ЄДРПОУ

38954292

СЕКТОР У СПРАВАХ МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Директор
Детюк Віктор Петрович
 • Payment systems
  Виконується процедура банкрутства
  Припинено
  Компанія зареєстрована на загальній системі оподаткування

  Реєстраційні дані

  Керівники з обмеженнями

  Процедура банкрутства

  З 28 листопада 2019 р.

  1
  23. Внесення рішення засновників (учасників) юридичної особи або уповноваженого ними органу щодо припинення юридичної особи в результаті ліквідації
  28 листопада 2019 р.

  Історія змін реєстраційної інформації

  Історія змін реєстраційної інформації
  ДатаЗмінаБулоСтало
  Увійдіть для отримання дати останніх змінЗмінився станВ стані припиненняПрипинено
  Змінився станЗареєстрованоВ стані припинення
  🇺🇦 Опендатабот

  Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

  Перевірити компанію

  Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

  ТелеграмВайбер

  Опендатабот для телефону

  AppstoreGoogle Play

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань код ЄДРПОУ СЕКТОР У СПРАВАХ МОЛОДІ ТА СПОРТУ — 38954292.

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент СЕКТОР У СПРАВАХ МОЛОДІ ТА СПОРТУ має статус — припинено.

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань дата заснування СЕКТОР У СПРАВАХ МОЛОДІ ТА СПОРТУ — 29.10.2013

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент 38954292 на 06.05.2022 має таку офіційну скорочену назву СЕКТОР У СПРАВАХ МОЛОДІ ТА СПОРТУ.

  На дату 06.05.2022 у 38954292 основний вид економічної діяльності 84.11 Державне управління загального характеру.

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, на 06.05.2022 контрагент 38954292 зареєстрований в Україна, 63002, Харківська обл., місто Валки, Валківський район, вулиця Стадіонна, будинок 4.

  Щоб отримати відсканований статут СЕКТОР У СПРАВАХ МОЛОДІ ТА СПОРТУ знайдіть компанію в Опендатаботі за кодом 38954292, натисніть на кнопку “Статут” та сплатить. Після оплати ви отримуєте посилання на архів зі статутом підприємства.

  Реквізити компанії СЕКТОР У СПРАВАХ МОЛОДІ ТА СПОРТУ

  Давайте оглянемо детальну інформацію про юридичну особу СЕКТОР У СПРАВАХ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВАЛКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ. Компанія була зареєстрована 29.10.2013. Керуючий директор СЕКТОР У СПРАВАХ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВАЛКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ є — Детюк Віктор Петрович. Юрідична адреса компанії СЕКТОР У СПРАВАХ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВАЛКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ: Україна, 63002, Харківська область, місто Валки, Валківський Район, вулиця Стадіонна. Основний вид діяльності (КВЕД) — 84.11 Державне управління загального характеру