Код ЄДРПОУ

41325949

ТОВ «СІЛВЕР ЕЙДЖЕНСІ»

Директор
Кубицький Валерій Володимирович
 • Payment systems
  Компанія зареєстрована за адресою масової реєстрації разом з 84 компаніями
  Компанія зареєстрована на загальній системі оподаткування

  Реєстраційні дані

  Керівники
  Власники

  Історія змін реєстраційної інформації

  Історія змін реєстраційної інформації
  ДатаЗмінаБулоСтало
  Увійдіть для отримання дати останніх змінВидалений бенефіціарний власникТдектярьов Віктор Миколайович
  🇺🇦 Опендатабот

  Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

  Перевірити компанію

  Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

  ТелеграмВайбер

  Опендатабот для телефону

  AppstoreGoogle Play

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань код ЄДРПОУ ТОВ «СІЛВЕР ЕЙДЖЕНСІ» — 41325949.

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент ТОВ «СІЛВЕР ЕЙДЖЕНСІ» має статус — зареєстровано.

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань дата заснування ТОВ «СІЛВЕР ЕЙДЖЕНСІ» — 10.05.2017

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент 41325949 на 29.07.2023 має таку офіційну скорочену назву ТОВ «СІЛВЕР ЕЙДЖЕНСІ».

  На дату 29.07.2023 у 41325949 основний вид економічної діяльності 71.11 Діяльність у сфері архітектури.

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, на 29.07.2023 контрагент 41325949 зареєстрований в Україна, 03035, місто Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, будинок 45.

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань статутний капітал компанії ТОВ «СІЛВЕР ЕЙДЖЕНСІ» складає 1 000 грн

  Щоб отримати відсканований статут ТОВ «СІЛВЕР ЕЙДЖЕНСІ» знайдіть компанію в Опендатаботі за кодом 41325949, натисніть на кнопку “Статут” та сплатить. Після оплати ви отримуєте посилання на архів зі статутом підприємства.

  У ТОВ «СІЛВЕР ЕЙДЖЕНСІ» скорочене найменування юридичної особи англійською мовою "SILVER AGENCY" LLC
  У ТОВ «СІЛВЕР ЕЙДЖЕНСІ» повне найменування юридичної особи англійською мовою LIMITED LIABILITY COMPANY "SILVER AGENCY"

  Реквізити компанії ТОВ «СІЛВЕР ЕЙДЖЕНСІ»

  Отримайти повну юридичну інформацію про контрагента ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СІЛВЕР ЕЙДЖЕНСІ". Дата реєстрації ТОВ "СІЛВЕР ЕЙДЖЕНСІ" — 10.05.2017. Статутний капітал дорівнює 1 000 гривень. Керуючий директор — Кубицький Валерій Володимирович. Юрідична адреса підприємства ТОВ "СІЛВЕР ЕЙДЖЕНСІ": Україна, 03035, місто Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, будинок 45. Основний КВЕД контрагента ТОВ "СІЛВЕР ЕЙДЖЕНСІ" — 71.11 Діяльність у сфері архітектури