Секція G Оптова та роздрібна торгівля; ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів

Ця секція включає оптову та роздрібну торгівлю (тобто продаж без перероблення) будь-якими видами товарів і надання допоміжних послуг, пов'язаних із торгівлею товарами. Оптова та роздрібна торгівля є кінцевим етапом у реалізації (розподіленні, дистрибуції) товарів. У цю секцію також включено ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів. Продаж без перероблення включає допоміжні операції в торгівлі, такі як сортування, калібрування, збирання (комплектування) товарів, змішування (наприклад, піску), розлив у пляшки (з попереднім миттям пляшок або без їх миття), фасування, поділ та перефасування для продажу меншими партіями, зберігання (у т. ч. заморожування та охолодження). Розділ 45 "Оптова та роздрібна торгівля автотранспортними засобами та мотоциклами, їх ремонт" включає всі види діяльності, які пов'язані з торгівлею та ремонтом автотранспортних засобів і мотоциклів, у той час як всі інші види діяльності у сфері торгівлі описані у розділах 46 "Оптова торгівля, крім торгівлі автотранспортними засобами та мотоциклами" і 47 "Роздрібна торгівля, крім торгівлі автотранспортними засобами та мотоциклами". Відмінність між розділами 46 (оптова торгівля) та 47 (роздрібна торгівля) базується на типі споживача, що переважає.

Оптова торгівля - це перепродаж (продаж без перероблення) нових або уживаних товарів роздрібним торговцям, підприємствам й організаціям або іншим оптовикам, діяльність агентів чи посередників з купівлі товарів від імені подібних осіб або продажу товарів подібним особам і компаніям. Основними типами підприємств у сфері оптової торгівлі є оптові торговельні підприємства, тобто оптовики, які отримують право власності на товари, які вони продають, а саме: оптові торговці або біржовики, промислові дистриб'ютори (підприємства оптової торгівлі, що спеціалізуються на продажу промислових товарів), експортери, імпортери, закупівельні організації, філії та офіси з продажу (крім магазинів роздрібної торгівлі), які утримуються підприємствами добувної промисловості (окремо від заводів і шахт) для збуту власної продукції і функції яких не обмежені прийманням замовлень, що виконуються шляхом прямого відвантаження товарів із заводів або шахт. До інших типів підприємств оптової торгівлі відносять торгових посередників і товарних брокерів, комісіонерів, заготівельників і кооперативні організації, які здійснюють збут сільськогосподарської продукції.

Оптові торговці зазвичай за власний рахунок виконують допоміжні операції, зокрема, збирання (компонування), сортування великих партій товарів, поділ і перефасування товарів меншими партіями (наприклад, фармацевтичних товарів), зберігання, охолодження, доставку й установлення товарів, акції для своїх споживачів, дизайн етикеток тощо. Роздрібна торгівля - це перепродаж (продаж без перероблення) нових або уживаних товарів для особистого споживання або домашнього користування переважно населенню в магазинах, торгових центрах, наметах, кіосках, компаніями поштового замовлення, вуличними торговцями, споживчими кооперативами, компаніями, що спеціалізуються на організації аукціонів тощо. Більшість підприємств роздрібної торгівлі отримують право власності на товари, які вони продають, однак деякі з них виступають як агенти та від імені замовника здійснюють продаж товарів на умовах консигнації або комісії.

Адреса

Дніпропетровська область, місто Дніпро

Дохід

148 332 869 000 грн

Адреса

місто Київ

Дохід

69 990 601 000 грн

Адреса

місто Київ

Дохід

67 925 986 000 грн

Адреса

Львівська область, селище міського типу Славське

Дохід

67 290 858 000 грн

Адреса

Одеська область, місто Одеса

Дохід

64 950 517 000 грн

Адреса

місто Київ

Дохід

57 627 523 000 грн

Адреса

Київська область, місто Миронівка

Дохід

46 726 159 000 грн

Адреса

Дніпропетровська область, місто Дніпро

Дохід

44 566 145 000 грн

Адреса

місто Київ

Дохід

44 346 843 000 грн

Адреса

Волинська область, місто Луцьк

Дохід

38 391 882 000 грн

Адреса

місто Київ

Дохід

36 678 639 000 грн

Адреса

Волинська область, місто Луцьк

Дохід

33 695 655 000 грн