18/258
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46
Р І Ш Е Н Н Я
іменем України
22.08.06 р. Справа № 18/258
за позовом: Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Селідове
до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю “Селко-інвест” м.Селідове
про стягнення заборгованості по страховим внескам та пені в сумі 105,22грн.
Суддя господарського суду Донецької області О.В.Овсяннікова
розглянувши у відкритому судовому засіданні господарського суду за участю представників сторін:
від позивача: Шашков В.В. – дов.
від відповідача : не з”явився
Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Селидове звернулось з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю “Селко-інвест” м. Селідове про стягнення заборгованості по страховим внескам в сумі 95,42грн. та пені в сумі 9,80грн., а всього 105,92грн.
У підтвердження заявлених вимог позивач посилається на : акт № 57 від 27.04.2006 року, додаток до акту перевірки, довідку про включення до ЄДРПОУ Товариства з обмеженою відповідальністю “Селко-інвест”.
Відповідач у засідання суду не з”явився.вимоги ухвали суду від 07.07.2006 року не виконав. Про час і місце судового засідання він був повідомлений належним чином, тому справа розглядається за наявними в ней матеріалами на підставі ст. 75 Господарського процесуального кодексу України.
Розглянувши матеріали справи, вислухавши доводи та пояснення представника позивача, суд встановив наступне :
Товариство з обмеженою відповідальністю „Селко-інвест” м. Селідове, яке згідно Закону України „Про загальнообов”язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності” зареєстровано як платник страхових внесків до Фонду соціального страхування від нещасного випадку на виробництві.
Відповідно до Закону відповідач зобов”язаний своєчасно та в повному обсязі сплачувати страхові внески до Фонду у розмірі 13,8 % від суми фактичних витрат на оплату праці найманих працівників, що включає витрати на виплату основної і додаткової заробітної плати, інших заохочень і компенсаційних виплат, у тому числі у натуральній формі.
Згідно п. 4.12 Інструкції про порядок перерахування, обліку та витрачання страхових коштів Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, затвердженою Постановою правління Фонду від 20.04.2001 року № 12 відповідач зобов”язаний сплачувати страхові внески, а при проведені оплати праці готівковою чи натуроплатою – зобов”язаний не пізніше наступного дня після здійснення виплат подати до установи банку платіжне доручення на перерахування страхових внесків на розрахунковий рахунок.
Відповідач за період з 01.07.2004 року по 31.12.2005 року частково сплатив заробітну плату працівникам натуроплатою, а страхові внески в сумі 95,42грн. не перерахував.
Відповідно до п.5.1.Інструкції не внесені страхувальником у встановлений строк страхові внески до Фонду вважаються недоїмкою і стягуються з нарахуванням пені.
Пеня нараховується на суми недоїмки за кожний прострочений день і обчислюється виходячи з 120 % облікової ставки НБУ, що діяла на момент сплати. Сума пені згідно Акту перевірки від 27.04.2006 року складає 9,80 грн.
Таким чином відповідач не сплатив недоїмку до Фонду у сумі 95,42 грн. та пеню в сумі 9,80, а всього 105,22 грн.
Доказів сплати цієї суми відповідачем не подано.
Беручи до уваги, що позовні вимоги обґрунтовані, документально доведені і відповідачем не оспорені, вони підлягають задоволенню.
Керуючись ст.ст. 33,43,49, 82, 84-85 Господарського процесуального кодексу України, на підставі Закону України “Про загальнообов”язкове державне пенсійне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності” , суд,-
В И Р І Ш И В :
Позовні вимоги Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Селідове – задовольнити.
Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю “Селко-інвест” (85400, м. Селідове, вул. Советська, 161, р/р 2600830176 Ощадбанк № 5484, ЄДРПОУ 30791875, МФО 394307) на користь Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Селідове (85400, Донецька область, м. Селідове, вул. К.Маркса, 41а, р/р 37172400900070 УДК у Донецькій області, ЄДРПОУ 25968033, МФО 8340160 95,42 грн. заборгованості по страховим внескам та 9,80грн. пені.
Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю “Селко-інвест” (85400, м. Селідове, вул. Советська, 161, р/р 2600830176 Ощадбанк № 5484, ЄДРПОУ 30791875, МФО 394307) в доход Державного бюджету України 102 грн. держмита.
Рішення оголошено 22.08.2006 року.
Рішення підписано 22.08.2006 року та набуває законної сили після закінчення десятиденного строку на його оскарження.
Суддя Овсяннікова О.В.
Суд | Господарський суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 22.08.2006 |
Оприлюднено | 22.08.2007 |
Номер документу | 101100 |
Судочинство | Господарське |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні