ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА
01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44 тел. 284-18-98
УХВАЛА
ПРО ПОРУШЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ
18.06.10
Справа № 43/266
Суддя розглянув заяву державної податкової інспекції у Святошинському районі м. Києва
до товариства з обмеженою відповідальністю "Тарнекс" (код ЄДРПОУ 35508128) ,
про визнання банкрутом
визнав подані матеріали достатніми для прийняття заяви до розгляду.
Керуючись ст.1, 3.1-8, 11, 12, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника, або визнання його банкрутом”,
УХВАЛИВ:
1. Порушити провадження у справі та прийняти заяву до розгляду.
2. Розгляд справи призначити на 14.07.10 о 11:40 год.
Викликати для участі у засіданні представників заявника та боржника.
3. Зобов'язати заявника надати суду належним чином засвідчені на вимогу ст. 36 ГПК України докази, які б свідчили про відсутність підприємницької діяльності боржника, докази про відсутність боржника за його місцезнаходженням, докази того, що боржник не подає податкові декларації, документи бухгалтерської звітності протягом року, докази відсутності руху на рахунках боржника протягом року, копію договору застави, якщо такий було укладено (в т.ч. податкової застави), розмір частки державної власності у статутному фонді підприємства-боржника (у відсотках), довідку обслуговуючого банку боржника на день розгляду справи про стан погашення заборгованості, оригінали для огляду надати суду в судове засідання.
Заявника надати суду: докази про внесення державним реєстратором запису до Єдиного державного реєстру про порушення провадження у справі про банкрутство відповідно до ч. 1 ст. 39 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців".
Надати суду докази наявності або відсутності активів боржника, у разі відсутності активів боржника надати суду заяву про призначення ліквідатора боржника.
Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів боржника, відповідно до ст. 11 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, до закінчення провадження у справі - зупинити виконання боржником грошових зобов’язань і зобов’язань щодо сплати податків і зборів (обов’язкових платежів, строк виконання яких настав до введення мораторію), та зупинити заходи спрямовані на забезпечення виконання цих зобов’язань та зобов’язань щодо сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), застосованих до прийняття рішення проведення мораторію.
Копію ухвали для виконання направити установі банку боржника.
Мораторій на задоволення вимог кредиторів не поширюється на виплату заробітної плати, аліментів, відшкодування шкоди, заподіяної здоров’ю та життю громадян, авторської винагороди, а також на задоволення вимог кредиторів, що виникли у зв’язку з зобов’язаннями боржника в процедурах розпорядження майном боржника та санації.
Мораторій діє на весь час провадження справи про банкрутство.
Ввести процедуру розпорядження майном боржника.
Копію ухвали для відома та з метою запобігання фіктивного банкрутства підприємства направити в:
- Прокуратуру м. Києва;
- Прокуратуру за місцезнаходженням боржника;
- Державній податковій адміністрації у м. Києві, м. Київ, вул.Шолуденка, 33/19, (Управління по забезпеченню оперативно-правового супроводження матеріалів ДПС в судових установах УПМ ДПА в м. Києві).
Копію ухвали направити:
- сторонам;
- установі банку боржника;
- Київському управлінню з питань банкрутства (03150, м. Київ, вул. П.Любченка, 15);
- державному реєстратору за місцем знаходження боржника для внесення до Єдиного державного реєстру запису про відповідне судове рішення (п 1 ст. 39 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців").
Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду міста Києва корп. “Б” в залі судових засідань № 10.
Суддя М.В.Пасько
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 18.06.2010 |
Оприлюднено | 10.08.2010 |
Номер документу | 10155523 |
Судочинство | Господарське |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні