ЖИТОМИРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Справа №278/3105/21

У Х В А Л А

23 грудня 2021 року м. Житомир

Суддя Житомирського районного суду Житомирської області Дубовік О. М., за участю секретаря судового засідання Мороз К. Г., розглянувши цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю "ОЛВІТА-БУД" про визнання права власності на майнові права інвестора в об`єкті фінансування будівництва , -

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду із зазначеною заявою.

В судове засідання з`явились його сторони.

У процесі розгляду справи представником позивача - адвокатом Слівінським А. О. подано клопотання про залучення співвідповідачів (а.с. 72-73).

Представник ТОВ "ОЛВІТА-БУД " заперечував щодо задоволення клопотання.

Статтею 51 ЦПК України передбачено, що суд першої інстанції має право за клопотанням позивача до закінчення підготовчого провадження, а у разі розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження - до початку першого судового засідання залучити до участі у ній співвідповідача.

Суд, дослідивши матеріали справи вважає, що з метою правильного вирішення даного спору є необхідність у залученні співвідповідача у справі.

Керуючись ст. ст. 51 ЦПК України, суд -

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання позивача задовольнити.

Залучити в якості співвідповідачів Обслуговуючий кооператив Житлово-будівельний кооператив Вернісаж-1 (код ЄДРПОУ 44044980, місцезнаходження: 01024, м. Київ, вул. Круглоуніверситетська, 7, нежитлове приміщення, 26); Обслуговуючий кооператив Житлово-будівельний кооператив Вернісаж-2 (код ЄДРПОУ 44115751, місцезнаходження : 01024, м. Київ, вул. Круглоуніверситетська, 7, нежитлове приміщення, 26); Товариство з обмеженою відповідальністю Ріел смарт білдінг (код ЄДРПОУ 41795526, місцезнаходження: 03022, м. Київ, провулок Охтирський, 3, офіс).

Встановити співвідповідачам п`ятнадцятиденний строк для подання відзиву на позовну заяву, який обчислювати з дня вручення копії позовної заяви про залучення співвідповідача. У зазначений строк співвідповідач має право надіслати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України, та відповідні докази. До відзиву додаються документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи.

Оголосити перерву у підготовчому судовому засіданні до 10:00 год 14.02.2022 року.

Про час і місце наступного судового засідання повідомити учасників справи.

Копію ухвали з судовою повісткою направити учасникам справи.

Зобов`язати позивача на протязі двох днів надіслати співвідповідачам копії позовної заяви та матеріалів, доданих до неї в якості додатків. Докази такої відправки надати суду.

Роз`яснити учасникам справи про їх можливість отримати інформацію щодо справи на сторінці офіційного веб-порталу судової влади України в мережі Інтернет за посиланням http://zt.zt.court.gov.ua/fair/.

Рекомендувати учасниками судового процесу для отримання документів в електронній формі зареєструватися в підсистемі Електронний суд за посиланням https://e-court.mail.gov.ua/.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя О. М. Дубовік

Дата ухвалення рішення 23.12.2021
Зареєстровано 26.12.2021
Оприлюднено 26.12.2021

Судовий реєстр по справі 278/3105/21

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 23.12.2021 Житомирський районний суд Житомирської області Цивільне
Ухвала від 11.10.2021 Житомирський районний суд Житомирської області Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 278/3105/21

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону